ОСМИНАФИНАЛИ:

понеделник, 7 февруари:

17 ч. Риболовен център – Щастливеца 5:0

18 ч. Каталуния – Алпласт 0:2

19 ч. Поликраище – Тотитранс 3:1

20 ч. Спортно Търново-1 – Спортно Търново-2 1:1 (3:0 при дузпите)

вторник, 8 февруари:

17 ч. Япистрой – Янтра-1 (Драганово) 0:0 (4:5 при дузпите)

18 ч. Лозен – Кантона 2:1

19 ч. Гегитрейд – Ужас (Присово) 1:0

20 ч. Болярско село – Дени 2:2 (3:2 при дузпите)

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ:

четвъртък, 10 февруари:

17 ч. Спортно Търново-1 – Поликраище 1:4

18 ч. Болярско село – Гегитрейд 1:0

19 ч. Лозен – Янтра-1 (Драганово) 1:1 (5:4 при дузпите)

20 ч. Алпласт – Риболовен център 4:0

ПОЛУФИНАЛИ:

петък, 11 февруари:

18 ч. Алпласт – Лозен 2:1

19 ч. Болярско село – Поликраище 0:0 (4:3 при дузпите)

МАЧ ЗА 3/4 МЯСТО:

вторник, 15 февруари:

18 ч. Лозен – Поликраище 0:2

ФИНАЛ:

вторник, 15 февруари:

19 ч. Алпласт – Болярско село 3:6

Победител в турнира: “Болярско село”

__________________________________

ГРУПОВА ФАЗА:

10 януари (понеделник):

17:00 ч., група А – Росица (Поликраище) – Болярско село (Арбанаси) 0:4

18:00 ч., група Б – Алпласт – К-2 Подови настилки 6:1

19:00 ч., група В – Спортно Търново-2 – Янтра-2 (Драганово) 2:2

20:00 ч., група Г – ПМГ – Лозен (Лозен) 1:6

11 януари (вторник):

17:00 ч., група Д – Ужас (Присово) – Севастократор (Арбанаси) 2:2

18:00 ч., група Е – B&G Пауър – Ветеран турист 1:3

19:00 ч., група Ж – Риболовен център – Римските вълци 3:1

20:00 ч., група З – Тотитранс (Павликени) – Янтра-1 (Драганово) 0:2

12 януари (сряда):

17:00 ч., група А – Бумеранг – Кантона 0:7

18:00 ч., група Б – Лас Вегас (Лясковец) – Екстрамадура 3:2

19:00 ч., група В – Кристал (Горна Оряховица) – Етно 3:1

20:00 ч., група Г – Сико – Белият балет 5:0

13 януари (четвъртък):

17:00 ч., група Д – Япистрой – Устрем (Масларево) 5:0

18:00 ч., група Е – Р-т Щастливеца – Гегитрейд 3:0 сл.

19:00 ч., група Ж – Валда – Спортно Търново-1 2:3

20:00 ч., група З – Голд – Свинските крачета 1:1

14 януари (петък):

17:00 ч., група Г – Дени – Лозен (Лозен) 2:0

18:00 ч., група В – Поликраище (Поликраище) – Янтра-2 (Драганово) 5:1

19:00 ч., група Б – Каталуния – К-2 Подови настилки 9:2

20:00 ч., група А – ЕТ Идеал – Болярско село (Арбанаси) 0:9

17 януари (понеделник):

17:00 ч., група З – Килифарево (Килифарево) – Янтра-1 (Драганово) 0:13

18:00 ч., групаЖ – Гладиатор – Римските вълци 3:1

19:00 ч., група Е – Горските – Ветеран турист 1:3

20:00 ч., група Д – Осцеола – Севастократор (Арбанаси) 2:1

18 януари (вторник):

17:00 ч., група Г – ПМГ – Сико 2:5

18:00 ч., група В – Спортно Търново-2 – Кристал (Горна Оряховица) 4:0

19:00 ч., група Б – Алпласт – Лас Вегас (Лясковец) 2:0

20:00 ч., група А – Росица (Поликраище) – Бумеранг 3:1

19 януари (сряда):

17:00 ч., група З – Тотитранс (Павликени) – Голд 0:0

18:00 ч., група Ж – Риболовен център – Валда 3:0

19:00 ч., група Е – B&G Пауър – Р-т Щастливеца 2:2

20:00 ч., група Д – Ужас (Присово) – Япистрой 0:0

20 януари (четвъртък):

17:00 ч., група Г – Белият балет – Дени 0:3

18:00 ч., група В – Етно – Поликраище (Поликраище) 1:4

19:00 ч., група Б – Екстрамадура – Каталуния 0:1

20:00 ч., група А – Кантона – ЕТ Идеал 7:2

21 януари (петък):

17:00 ч., група Д – Устрем (Масларево) – Осцеола 1:2

18:00 ч., група Е – Гегитрейд – Горските 2:0

19:00 ч., група Ж – Спортно Търново-1 – Гладиатор 2:0

20:00 ч., група З – Свинските крачета – Килифарево (Килифарево) 8:2

24 януари (понеделник):

17:00 ч., група А – ЕТ Идеал – Росица (Поликраище) 2:7

18:00 ч., група Б – Каталуния – Алпласт 2:2

19:00 ч., група В – Поликраище (Поликраище) – Спортно Търново-2 2:2

20:00 ч., група Г – Дени – ПМГ 4:3

25 януари (вторник):

17:00 ч., група Д – Осцеола – Ужас (Присово) 0:1

18:00 ч., група Е – Горските – B&G Пауър 2:4

19:00 ч., група Ж – Гладиатор – Риболовен център 3:2

20:00 ч., група З – Килифарево (Килифарево) – Тотитранс (Павликени) 2:8

26 януари (сряда):

17:00 ч., група А – Болярско село (Арбанаси) – Кантона 4:3

18:00 ч., група Б – К-2 Подови настилки – Екстрамадура 3:3

19:00 ч., група В – Янтра-2 (Драганово) – Етно 0:3 сл.

20:00 ч., група Г – Лозен (Лозен) – Белият балет 8:1

27 януари (четвъртък):

17:00 ч., група Д – Севастократор (Арбанаси) – Устрем (Масларево) 1:0

18:00 ч., група Е – Ветеран турист – Гегитрейд 0:1

19:00 ч., група Ж – Римските вълци – Спортно Търново-1 1:6

20:00 ч., група З – Янтра-1 (Драганово) – Свинските крачета 2:3

28 януари (петък):

17:00 ч., група А – Бумеранг – ЕТ Идеал 4:2

18:00 ч., група Б – Лас Вегас (Лясковец) – Каталуния 0:1

19:00 ч., група В – Кристал (Горна Оряховица) – Поликраище (Поликраище) 1:3

20:00 ч., група Г – Сико – Дени 1:3

31 януари (понеделник):

17:00 ч., група Д – Япистрой – Осцеола 7:3

18:00 ч., група Е – Р-т Щастливеца – Горските 6:1

19:00 ч., група Ж – Валда – Гладиатор 6:2

20:00 ч., група З – Голд – Килифарево (Килифарево) 3:0 слж.

1 февруари (вторник):

17:00 ч., група Г – Белият балет – ПМГ 3:7

18:00 ч., група В – Етно – Спортно Търново-2 3:3

19:00 ч., група Б – Екстрамадура – Алпласт 2:2

20:00 ч., група А – Кантона – Росица (Поликраище) отл. за 3 февр.

2 февруари (сряда):

17:00 ч., група З – Свинските крачета – Тотитранс (Павликени) 0:1

18:00 ч., група Ж – Спортно Търново-1 – Риболовен център 3:1

19:00 ч., група Е – Гегитрейд – B&G Пауър 5:0

20:00 ч., група Д – Устрем (Масларево) – Ужас (Присово) 1:2

3 февруари (четвъртък):

17:00 ч., група Г – Лозен (Лозен) – Сико 1:1

18:00 ч., група А – Кантона – Росица (Поликраище) 2:1

19:00 ч., група Б – К-2 Подови настилки – Лас Вегас (Лясковец) 4:6

20:00 ч., група А – Болярско село (Арбанаси) – Бумеранг 10:1

Група В – Янтра-2 (Драганово) – Кристал (Горна Оряховица) 0:3 сл.

4 февруари (петък):

17:00 ч., група З – Янтра-1 (Драганово) – Голд 4:2

18:00 ч., група Ж – Римските вълци – Валда 2:3

19:00 ч., група Е – Ветеран турист – Р-т Щастливеца 2:2

20:00 ч., група Д – Севастократор (Арбанаси) – Япистрой 1:1

____________________________________
КЛАСИРАНЕ:

Група А:
1. Болярско село (Арбанаси) 4 27:4 12
2. Кантона 4 19:7 9

3. Росица (Поликраище) 4 11:9 6
4. Бумеранг 4 6:22 3
5. Идеал 4 6:27 0

Група Б:
1. Каталуния 4 13:4 10
2. Алпласт 4 12:5 8

3. Лас Вегас (Лясковец) 4 9:9 6
4. Екстрамадура 4 7:9 2
5. К-2 Подови настилки 4 10:24 1

Група В:
1. Поликраище (Поликраище) 4 14:5 10
2. Спортно Търново-2 4 11:7 6

3. Кристал (Горна Оряховица) 4 7:8 6
4. Етно 4 8:10 4
5. Янтра-2 (Драганово) 4 3:13 1

Група Г:
1. Дени 4 12:4 12
2. Лозен (Лозен) 4 15:5 7

3. Сико 4 12:6 7
4. ПМГ 4 13:18 3
5. Белият балет 4 4:23 0

Група Д:
1. Япистрой 4 13:4 8
2. Ужас (Присово) 4 5:3 8

3. Осцеола 4 7:10 6
4. Севастократор (Арбанаси) 4 5:5 5
5. Устрем (Масларево) 4 2:10 0

Група Е:
1. Гегитрейд 4 8:3 9
2. Р-т Щастливеца 4 13:5 8

3. Ветеран турист 4 8:5 7
4. B&G Пауър 4 7:12 4
5. Горските 4 1:14 0

Група Ж:
1. Спортно Търново-1 4 14:4 12
2. Риболовен център 4 9:7 6

3. Валда 4 11:10 6
4. Гладиатор 4 8:11 6
5. Римските вълци 4 5:15 0

Група З:
1. Янтра-1 (Драганово) 4 21:5 9
2. Тотитранс (Павликени) 4 9:4 7

3. Свинските крачета 4 12:6 7
4. Голд 4 6:5 5
5. Килифарево (Килифарево) 4 4:32 0

Тагове:

КОМЕНТАРИ