Осминафинали:

Понеделник  – 08.02.2010

1) 17.00 – „Яна-1″ (Ресен) – „Роси“ (ВТ) 2:4

2) 18.00 – „Лозен“ – „Дебелец“ 2:0

3) 19.00 – „Каталуния“ (ВТ)  – „Сико“ (ВТ) 0:1

4) 20.00 – „Янтра-2″ (Драганово) – „Янтра-1″ (Драганово) 2:4 след дузпи (1:1 в ред. време)

Вторник  – 09.02.2010

5) 17.00 – „Болярско село“ (Арбанаси) – „Жълтата подводница“ (ВТ) 5:6 след дузпи (1:1 в ред. време)

6) 18.00 – „Лас Вегас“ (Лясковец) – „Евролукс“ (Джулюница) 3:4

7) 19.00 – „Дени“ (ВТ) – „Спартак“ (ВТ) 6:1

8 ) 20.00 – „Кристал“ (ГО) – „Свинските крачета“ (ВТ) 0:5

Четвъртфинали:

Четвъртък – 11.02.2010

А) 17.00 – “Роси”  – “Лозен” 3:4

Б) 18.00 – “Жълтата подводница” ­- “Евролукс” 2:1

В) 19.00 – “Дени” – “Свинските крачета” 6:7 след дузпи (3:3 в ред. време)

Г) 20.00 – “Сико” – “Янтра-1” 4:2 след дузпи (0:0 в ред.време)

Полуфинали:

Петък – 12.02.2010

18.00 – “Лозен” – “Жълтата подводница” 2:6

19.00 – “Свинските крачета” – “Сико” 1:4

Финали:

Понеделник – 15.02.2010

18.00 (3/4 място) – “Лозен” – “Свинските крачета” 2:1

19.00 (1/2 място) – “Жълтата подводница” – “Сико” 4:6 след дузпи (2:2 в ред. време)

Победител в турнира: “Сико” (Велико Търново)

Групова фаза:

11 януари (понеделник):
17:00 ч., група А – „Евролукс“ (Джулюница) – „Деником“ (Велико Търново) 7:1
18:00 ч., група Б – „Ботев“ (Златарица) – „Импулс“ (Горна Оряховица) 1:4
19:00 ч., група В – „Органза“ (ВТ) – „Емералд“ (ВТ) 2:1
20:00 ч., група Г – „Спартак“ (ВТ) – „Депортиво“ (Лесичери) 7:0

12 януари (вторник):
17:00 ч., група Д – „Каза Мия“ (ВТ) – „Янтра-1″ (Драганово) 0:3
18:00 ч., група Е – „Аспирините“ (Драганово) – „Дени“ (ВТ)  1:3
19:00 ч., група Ж – „Свинските крачета“ (ВТ) – „Кристал“ (ГО) 2:1
20:00 ч., група З – „Биси“ (ГО) – „Тумбак“ (Мерданя) 3:3

13 януари (сряда):
17:00 ч., група А – „Удар“ (Бяла черква) – „Ивайло“ (ВТ) 3:2
18:00 ч., група Б – „Жълтата подводница“ (ВТ) – „Сико“ (ВТ) 0:3
19:00 ч., група В – „Болярско село“ (Арбанаси) – „Промил“ (ВТ) 7:0
20:00 ч., група Г – „Лас Вегас“ (Лясковец) – „Валда“ (ВТ) 2:3

14 януари (четвъртък):
17:00 ч., група Д – „Интер“ (ВТ) – „Римските вълци“ (ВТ) 2:1
18:00 ч., група Е – „Росица“ (Поликраище) – „Първомайци“ 2:2
19:00 ч., група Ж – „Етър 1993″ (ВТ) – „Лацио“ (ВТ) 3:0
20:00 ч., група З – „Каталуния“ (ВТ)  – „Няма място“ (ВТ) 1:1

15 януари (петък):
17:00 ч., група А – „Дебелец“ – „Деником“ (ВТ) 10:2
18:00 ч., група Б – „Ел Галактико“ (ВТ) – „Импулс“ (ГО) 1:3
19:00 ч., група В – „Яна-1″ (Ресен) – „Емералд“ (ВТ) 3:0
20:00 ч., група Г – „Банани с пижами“ (ВТ) – „Депортиво“ (Лесичери) 3:3

18 януари (понеделник):
17:00 ч., група Д – „Роси” (ВТ) – “Янтра-1″ (Драганово) 0:2
18:00 ч., група Е – „Лозен” – “Дени” (ВТ) 2:2
19:00 ч., група Ж – „Ветеран турист” (ВТ) – “Кристал” (ГО) 1:5
20:00 ч., група З – „Янтра-2″ (Драганово) – “Тумбак” (Мерданя) 2:0

19 януари (вторник):
17:00 ч., група А – „Евролукс” (Джулюница) – “Удар” (Бяла черква) 3:1
18:00 ч., група Б – „Ботев” (Златарица) – “Жълтата подводница” (ВТ) 0:2
19:00 ч., група В – „Органза” (ВТ) – “Болярско село” (Арбанаси) 0:1
20:00 ч., група Г – „Спартак” (ВТ) – “Лас Вегас” (Лясковец) 0:1

20 януари (сряда):
17:00 ч., група Д – „Каза мия” (ВТ) – “Интер” (ВТ) 1:0
18:00 ч., група Е – „Аспирините” (Драганово) – “Росица” (Поликраище) 2:4
19:00 ч., група Ж – „Свинските крачета” (ВТ) – “Етър 1993″ (ВТ) 3:2
20:00 ч., група З – „Биси” (ГО) – “Каталуния” (ВТ)  1:4

21 януари (четвъртък):
17:00 ч., група А – „Ивайло” (ВТ) – “Дебелец” 1:3
18:00 ч., група Б – „Сико” (ВТ) – “Ел галактико” (ВТ) 10:0
19:00 ч., група В – „Промил” (ВТ) – “Яна-1″ (Ресен) 0:8
20:00 ч., група Г – „Валда” (ВТ) – “Банани с пижами” (ВТ) 4:0

22 януари (петък):
17:00 ч., група Д – „Римските вълци“ (ВТ) – “Роси” (ВТ) 0:7
18:00 ч., група Е – „Първомайци“ – “Лозен” 0:3
19:00 ч., група Ж – „Лацио“ (ВТ) – “Ветеран турист” (ВТ) 0:4
20:00 ч., група З – „Няма място“ (ВТ) – “Янтра-2” (Драганово) 1:3

25 януари (понеделник):
17:00 ч., група А – „Дебелец“ – „Евролукс” (Джулюница) 1:4
18:00 ч., група Б – „Ел Галактико“ (ВТ) – „Ботев” (Златарица) 6:2
19:00 ч., група В – „Яна-1″ (Ресен) – „Органза” (ВТ) 6:2
20:00 ч., група Г – „Банани с пижами“ (ВТ) – „Спартак” (ВТ) 1:6

26 януари (вторник):
17:00 ч., група Д – „Роси” (ВТ) – “Каза Мия” (ВТ) 2:0
18:00 ч., група Е – „Лозен” – “Аспирините” (Драганово) 4:0
19:00 ч., група Ж – „Ветеран турист” (ВТ) – “Свинските крачета” (ВТ) 0:2
20:00 ч., група З – „Янтра-2″ (Драганово) – “Биси” (ГО) 3:1

27 януари (сряда):
17:00 ч., група А – “Деником” (ВТ) – „Ивайло” (ВТ) 0:3 сл.
18:00 ч., група Б – “Импулс” (ГО) – „Сико” (ВТ) 1:1
19:00 ч., група В – “Емералд” (ВТ) – „Промил” (ВТ) 4:2
20:00 ч., група Г – “Депортиво” (Лесичери) – „Валда” (ВТ) 3:9

28 януари (четвъртък):
17:00 ч., група Д – “Янтра-1” (Драганово) – “Римските вълци” (ВТ) 3:2
18:00 ч., група Е – “Дени” (ВТ) – “Първомайци” 5:0
19:00 ч., група Ж – “Кристал” (ГО) – “Лацио” (ВТ) 5:1
20:00 ч., група З – “Тумбак” (Мерданя) – “Няма място” (ВТ) 0:6

29 януари (петък):
17:00 ч., група А – “Удар” (Бяла черква) – „Дебелец“ 1:4
18:00 ч., група Б – “Жълтата подводница” (ВТ) – „Ел Галактико“ (ВТ) 5:3
19:00 ч., група В – “Болярско село” (Арбанаси) – „Яна-1″ (Ресен) 0:1
20:00 ч., група Г – “Лас Вегас” (Лясковец) – „Банани с пижами“ (ВТ) 6:3

1 февруари (понеделник):
17:00 ч., група Д – „Интер“ (ВТ) – „Роси” (ВТ) 1:1
18:00 ч., група Е – „Росица“ (Поликраище) – „Лозен” 2:2
19:00 ч., група Ж – „Етър 1993″ (ВТ) – „Ветеран турист” (ВТ) 2:2
20:00 ч., група З – „Каталуния“ (ВТ)  – „Янтра-2″ (Драганово) 1:1

2 февруари (вторник):
17:00 ч., група А – „Ивайло” (ВТ) – “Евролукс” (Джулюница) 4:3
18:00 ч., група Б – „Сико” (ВТ) – “Ботев” (Златарица) 4:3
19:00 ч., група В – „Промил” (ВТ) – “Органза” (ВТ) 3:3
20:00 ч., група Г – „Валда” (ВТ) – “Спартак” (ВТ) 0:2

3 февруари (сряда):
17:00 ч., група Д – „Римските вълци“ (ВТ) – “Каза мия” (ВТ) 3:5
18:00 ч., група Е – „Първомайци“ – “Аспирините” (Драганово) 1:3
19:00 ч., група Ж – „Лацио“ (ВТ) – “Свинските крачета” (ВТ) 0:2
20:00 ч., група З – „Няма място“ (ВТ) – “Биси” (ГО) 3:1

4 февруари (четвъртък):
17:00 ч., група А – “Деником” (ВТ) – „Удар” (Бяла черква) 3:0 сл.
18:00 ч., група Б – “Импулс” (ГО) – „Жълтата подводница” (ВТ) 1:1
19:00 ч., група В – “Емералд” (ВТ) – „Болярско село” (Арбанаси) 1:5
20:00 ч., група Г – “Депортиво” (Лесичери) – „Лас Вегас” (Лясковец) 0:6

5 февруари (петък):
17:00 ч., група Д – “Янтра-1” (Драганово) – “Интер” (ВТ) 1:2
18:00 ч., група Е – “Дени” (ВТ) – “Росица” (Поликраище) 5:3
19:00 ч., група Ж – “Кристал” (ГО) – “Етър 1993” (ВТ) 2:2
20:00 ч., група З – “Тумбак” (Мерданя) – “Каталуния” (ВТ)  0:8

КЛАСИРАНЕ:

Група А:
1. Евролукс (Джулюница)          4    17:7      9
2. Дебелец                       4    18:8      9
3. Ивайло (ВТ)                   4    10:9      6
4. Деником (ВТ)                  4     6:20     3
5. Удар (Бяла черква)            4     5:12     3

Група Б:
1. Сико (ВТ)                     4    18:4     10
2. Жълтата подводница (ВТ)       4     8:7      7
3. Ел Галактико (ВТ)             4    10:20     3
4. Ботев (Златарица)             4     6:16     0
5. Импулс (ГО) - изваден от групата.
Заб.: Тимът на "Импулс" завърши на второ място, но бе наказан с отстраняване
от турнира заради ексцесиите на мача "Импулс" - "Жълтата подводница".

Група В:
1. Яна-1 (Ресен)                 4    18:2     12
2. Болярско село (Арбанаси)      4    13:2      9
3. Органза (ВТ)                  4     7:11     4
4. Емералд (ВТ)                  4     6:12     3
5. Промил (ВТ)                   4     5:22     1 

Група Г:
1. Спартак (ВТ)                  4    15:2      9
2. Лас Вегас (Лясковец)          4    15:6      9
3. Валда (ВТ)                    4    16:7      9
4. Банани с пижами (ВТ)          4     7:19     1
5. Депортиво (Лесичери)          4     6:25     1  

Група Д:
1. Янтра-1 (Драганово)           4     9:4      9
2. Роси (ВТ)                     4    10:3      7
3. Интер (ВТ)                    4     5:4      7
4. Каза мия (ВТ)                 4     6:8      6
5. Римските вълци (ВТ)           4     6:17     0 

Група Е:
1. Дени (ВТ)                     4    15:6     10
2. Лозен                         4    11:4      8
3. Росица (Поликраище)           4    11:11     5
4. Аспирините (Драганово)        4     6:12     3
5. Първомайци                    4     3:13     1  

Група Ж:
1. Свинските крачета (ВТ)        4     9:3     12
2. Кристал (ГО)                  4    13:6      7
3. Етър 1993 (ВТ)                4     9:7      5
4. Ветеран турист (ВТ)           4     7:9      4
5. Лацио (ВТ)                    4     1:14     0 

Група З:
1. Янтра-2 (Драганово)           4    10:3     10
2. Каталуния (ВТ)                4    14:3      8
3. Няма място (ВТ)               4    11:5      7
4. Биси (ГО)                     4     6:13     1
5. Тумбак (Мерданя)              4     3:19     1


Тагове:

КОМЕНТАРИ