Западна "Б" ПФГ - крайно класиране:
 1. Ботев (Враца)                  30    52:28   62      Влиза в "А" ПФГ
 2. Спортист (Своге)               30    36:15   52      Бараж за "А" ПФГ
 3. Етър 1924 (Велико Търново)     30    33:19   51      Бараж за "А" ПФГ             
 4. Банско                         30    42:35   48
 5. Чавдар (Етрополе)              30    37:34   44       
 6. Септември (Симитли)            30    30:31   43              
 7. Вихрен (Сандански)             30    37:32   42
 8. Пирин (Гоце Делчев)            30    27:38   36
 9. Чавдар (Бяла Слатина)          30    27:36   34 
10. Малеш (Микрево)                30    22:37   32
11. Ботев (Криводол)               30    25:63   17      Изпада  
12.  Ком-Миньор (Берковица) - напуснал първенството      Изпада


ТРЕТИ ДЯЛ:

XXIII кръг, 16 април 2011 (събота), 17:00 ч.
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина) 3:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Банско 1:1
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе) 1:0
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли) 2:2
Спортист (Своге) - Ботев (Криводол) 3:1
Вихрен (Сандански) - почива

XXIV кръг, 23 април 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Криводол) – Малеш (Микрево) 0:2
Чавдар (Етрополе) – Спортист (Своге) 0:1
Чавдал (Бяла Слатина) – Пирин (Гоце Делчев) 2:2
Банско – Ботев (Враца) 0:3
Вихрен (Сандански) – Етър 1924 (Велико Търново) 3:0
Септември (Симитли) – почива

XXV кръг, 30 април 2011, събота, 17:00 ч 
Ботев (Враца) – Вихрен (Сандански) 1:0
Пирин (Гоце Делчев) – Банско 0:0
Спортист (Своге) – Чавдар (Бяла Слатина) 3:0
Малеш (Микрево) – Чавдар (Етрополе) 0:1
Септември (Симитли) – Ботев (Криводол) 2:1
Етър 1924 (Велико Търново) – почива

XXVI кръг, 7 май 2011, събота, 18:00 ч 
Чавдар (Етрополе) – Септември (Симитли) 0:1
Чавдар (Бяла Слатина) – Малеш (Микрево) 1:1
Банско – Спортист (Своге) 0:2
Вихрен (Сандански) – Пирин (Гоце Делчев) 1:0
Етър 1924 (Велико Търново) –  Ботев (Враца) 1:2
Ботев (Криводол) – почива

XXVII кръг, 11 май 2011, сряда, 18:00 ч 
Пирин (Гоце Делчев) –  Етър 1924 (Велико Търново) 0:2
Спортист (Своге) – Вихрен (Сандански) 1:0
Малеш (Микрево) – Банско 1:1
Септември (Симитли) –  Чавдар (Бяла Слатина) 3:1
Ботев (Криводол) – Чавдар (Етрополе) 0:6
Ботев (Враца) –  почива

XXVIII кръг, 15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) – Ботев (Криводол) 3:0
Банско –  Септември (Симитли) 2:0
Вихрен (Сандански) – Малеш (Микрево) 2:0
Етър 1924 (Велико Търново) – Спортист (Своге) 1:0
Ботев (Враца) – Пирин (Гоце Делчев) 4:1
Чавдар (Етрополе) – почива

XXIX кръг, 21 май 2011, събота, 18:00 ч
Спортист (Своге) – Ботев (Враца) 2:0
Малеш (Микрево) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:1
Септември (Симитли) – Вихрен (Сандански) 2:1
Ботев (Криводол) – Банско 1:2
Чавдар (Етрополе) – Чавдар (Бяла Слатина) 2:1
Пирин (Гоце Делчев) - почива

XXX кръг, 25 май 2011, сряда, 18:00 ч
Банско – Чавдар (Етрополе) 3:1
Вихрен (Сандански) – Ботев (Криводол) 2:0
Етър 1924 (Велико Търново) –  Септември (Симитли) 1:0
Ботев (Враца) – Малеш (Микрево) 1:1
Пирин (Гоце Делчев) – Спортист (Своге) 1:0
Чавдар (Бяла Слатина) - почива

XXXI кръг, 28 май 2011, събота, 18:00 ч 
Малеш (Микрево) – Пирин (Гоце Делчев) 3:0
Септември (Симитли) –  Ботев (Враца) 1:2
Ботев (Криводол) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:2
Чавдар (Етрополе) – Вихрен (Сандански) 2:1
16:00 ч. Чавдар (Бяла Слатина) –  Банско 3:0
Спортист (Своге) - почива

XXXII кръг , 1 юни 2011, сряда, 18:00 ч
Вихрен (Сандански) – Чавдар (Бяла Слатина) 5:3
Етър 1924 (Велико Търново)  – Чавдар (Етрополе) 0:0
Пирин (Гоце Делчев) – Септември (Симитли) 3:1
Спортист (Своге) – Малеш (Микрево) 3:0
2 юни 2011, четвъртък, 18:00 ч
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол) 3:1
Банско – почива

XXXIII кръг, 5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
Септември (Симитли) - Спортист (Своге) 0:1
Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев) 2:2
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца) 0:1
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново) 0:0
Банско - Вихрен (Сандански) 1:0
Малеш (Микрево) - почива


ПЪРВИ ДЯЛ:

I кръг, 31 юли 2010 (събота), 18:00 ч.
Пирин (Гоце Делчев) – Ботев (Криводол) 2:0
Етър 1924 (Велико Търново) – Вихрен (Сандански) 1:0
Чавдар (Бяла Слатина) – Ком-Миньор (Берковица) 1:0 (анулиран)
Банско – Чавдар (Етрополе) 3:2
Малеш (Микрево) – Септември (Симитли) 1:1
Ботев (Враца) – Спортист (Своге) 1:2

II кръг, 7 август 2010 (събота), 18:00 ч.
Септември (Симитли) – Ботев (Враца) 1:3
Чавдар (Етрополе) – Малеш (Микрево) 3:0
Ком-Миньор (Берковица) – Банско 0:0 (анулиран)
Вихрен (Сандански) – Чавдар (Бяла Слатина) 1:0
Пирин (Гоце Делчев) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:0
8 август (неделя), 18:00 ч.
Ботев (Криводол) – Спортист (Своге) 0:0

III кръг, 14 август 2010 (събота), 18:30 ч.
Етър 1924 (Велико Търново) – Ботев (Криводол) 2:2
Чавдар (Бяла Слатина) – Пирин (Гоце Делчев) 1:0
Банско – Вихрен (Сандански) 2:1
Малеш (Микрево) – Ком-Миньор (Берковица) 1:0 (анулиран)
Ботев (Враца) – Чавдар (Етрополе) 3:1
Спортист (Своге) – Септември (Симитли) 0:0

IV кръг, 21 август 2010 (събота), 18:00 ч.
Ботев (Криводол) – Септември (Симитли) 1:2
Чавдар (Етрополе) – Спортист (Своге) 1:0
Ком-Миньор (Берковица) – Ботев (Враца) 0:1 (анулиран)
Вихрен (Сандански) – Малеш (Микрево) 2:0
Пирин (Гоце Делчев) – Банско 3:2
Етър 1924 (Велико Търново) – Чавдар (Бяла Слатина) 0:0

V кръг, 28 август 2010 (събота), 18:00 ч.
Чавдар (Бяла Слатина) – Ботев (Криводол) 2:0
Банско – Етър 1924 (Велико Търново) 2:1
Малеш (Микрево) – Пирин (Гоце Делчев) 1:1
Ботев (Враца) – Вихрен (Сандански) 2:0
Спортист (Своге) – Ком-Миньор (Берковица) 0:0 (анулиран)
Септември (Симитли) – Чавдар (Етрополе) 1:2

VI кръг, 11 септември 2010 (събота), 17:00 ч.
Ботев (Криводол) – Чавдар (Етрополе) 0:0
Ком-Миньор (Берковица) – Септември (Симитли) 2:2 (анулиран)
Вихрен (Сандански) – Спортист (Своге) 1:3
Пирин (Гоце Делчев) – Ботев (Враца) 1:0
Етър 1924 (Велико Търново) – Малеш (Микрево) 2:1
Чавдар (Бяла Слатина) – Банско 0:1 

VII кръг, 18 септември 2010 (събота), 17:00 ч.
Банско – Ботев (Криводол) 0:2
Малеш (Микрево) – Чавдар (Бяла Слатина) 1:0  
Ботев (Враца) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:0
Спортист (Своге) – Пирин (Гоце Делчев) 2:1
Септември (Симитли) – Вихрен (Сандански) 1:1
Чавдар (Етрополе) – Ком-Миньор (Берковица) 5:1 (анулиран)

VIII кръг, 25 септември 2010 (събота), 17:00 ч.
Ботев (Криводол) – Ком-Миньор (Берковица) 1:1 (анулиран)
Вихрен (Сандански) – Чавдар (Етрополе) 2:1
Пирин (Гоце Делчев) – Септември (Симитли) 0:1
Етър 1924 (Велико Търново) – Спортист (Своге) 2:0
Чавдар (Бяла Слатина) – Ботев (Враца) 0:2
Банско – Малеш (Микрево) 1:2

IX кръг, 2 октомври 2010 (събота), 16:00 ч.
Малеш (Микрево) – Ботев (Криводол) 1:0
Ботев (Враца) – Банско 2:1
Спортист (Своге) – Чавдар (Бяла Слатина) 0:0
Септември (Симитли) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:1
Чавдар (Етрополе) – Пирин (Гоце Делчев) 1:0
Ком-Миньор (Берковица) – Вихрен (Сандански) 1:0 (анулиран)

X кръг, 16 октомври 2010 (събота), 16:00 ч.
Ботев (Криводол) – Вихрен (Сандански) 0:4
Пирин (Гоце Делчев) – Ком-Миньор (Берковица) 0:0 (анулиран)
Етър 1924 (Велико Търново) – Чавдар (Етрополе) 3:0
Чавдар (Бяла Слатина) – Септември (Симитли) 1:0
Банско – Спортист (Своге) 1:0
Малеш (Микрево) – Ботев (Враца) 2:1

XI кръг, 23 октомври 2010 (събота), 16:00 ч.
Ботев (Враца) – Ботев (Криводол) 5:1
Спортист (Своге) – Малеш (Микрево) 0:0
Септември (Симитли) – Банско 1:0
Чавдар (Етрополе) – Чавдар (Бяла Слатина) 0:1
Ком-Миньор (Берковица) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:0 (анулиран)
Вихрен (Сандански) – Пирин (Гоце Делчев) 1:2

27 октомври (сряда) - Купа на България ("Б" и "В" групи)

ВТОРИ ДЯЛ:

XII кръг, 30 октомври 2010 (събота), 14:30 ч.
Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев) 2:2
Вихрен (Сандански) - Етър 1924 (Велико Търново) 1:1
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина) 0:0 (анулиран)
Чавдар (Етрополе) - Банско 2:2
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево) 1:0
Спортист (Своге) - Ботев (Враца) 3:0

XIII кръг, 6 ноември 2010 (събота), 14:30 ч.
Спортист (Своге) - Ботев (Криводол) 3:0
Ботев (Враца) - Септември (Симитли) 2:1
Малеш (Микрево) - Чавдар (Етрополе) 0:1
Банско - Ком-Миньор (Берковица) 0:0 (анулиран)
Чавдар (Бяла Слатина) - Вихрен (Сандански) 1:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев) 4:0

XIV кръг, 13 ноември 2010 (събота), 14:30 ч.
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново) 1:2
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина) 2:0
Вихрен (Сандански) - Банско 2:1
Ком-Миньор (Берковица) - Малеш (Микрево) 0:1 (анулиран)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца) 2:1
Септември (Симитли) - Спортист (Своге) 0:0

20 ноември (събота) - Купа на България (1/16-финали)

XV кръг, 27 ноември 2010 (събота), 14:30 ч.
Септември (Симитли) - Ботев (Криводол) 3:1
Спортист (Своге) - Чавдар (Етрополе) 4:1
Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица) 2:0 (анулиран)
Малеш (Микрево) - Вихрен (Сандански) 1:0
Банско - Пирин (Гоце Делчев) 1:0
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново) 2:2

4 декември (събота) - Купа на България (1/8-финали)

XVI кръг, 4 декември 2010 (събота), 14:00 ч.
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина) 1:0
Пирин (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево) 1:0
Вихрен (Сандански) - Ботев (Враца) 2:1
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) 0:1
8 декември (сряда), 14:00 ч.
Етър 1924 (Велико Търново) - Банско 0:0
Ком-Миньор (Берковица) - Спортист (Своге) 0:1 (анулиран)



XVII кръг, 26 февруари 2011 (събота), 14.00 ч.
Спортист (Своге) – Вихрен (Сандански) 1:2
Ботев (Враца) – Пирин (Гoце Делчев) 1:0
Малеш (Микрево) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:0 
2 март 2011 (сряда), 15.00 ч.
Банско – Чавдар (Бяла Слатина) 1:2
27 март 2011 (неделя), 15.00 ч.
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол) 1:0
Септември (Симитли) - почива
 
XVIII кръг, 5 март 2011 (събота), 15.00 ч.
Ботев (Криводол) – Банско 1:4
Чавдар (Бяла Слатина) – Малеш (Микрево) 1:0
Етър 1924 (Велико Търново) – Ботев (Враца) 0:0  
Пирин (Гоце Делчев) – Спортист (Своге) 0:0
Вихрен (Сандански) – Септември (Симитли) 0:0
Чавдар (Етрополе) - почива

XIX кръг, 12 март 2011 (събота), 15.00 ч.
Чавдар (Етрополе) – Вихрен (Сандански) 2:0
Септември (Симитли) – Пирин (Гоце Делчев) 3:0
Спортист (Своге) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:1
Ботев (Враца) – Чавдар (Бяла Слатина) 2:1
Малеш (Микрево) – Банско 1:3
Ботев (Криводол) - почива

XX кръг, 19 март 2011 (събота), 15.00 ч.
Ботев (Криводол) – Малеш (Микрево) 5:0
Банско – Ботев (Враца) 3:1
Чавдар (Бяла Слатина) – Спортист (Своге) 0:2
Етър 1924 (Велико Търново) – Септември (Симитли) 0:0
Пирин (Гоце Делчев) – Чавдар (Етрополе) 1:2
Вихрен (Сандански) – почива

XXI кръг, 2 април 2011 (събота), 17.00 ч.
Чавдар (Етрополе) – Етър 1924 (Велико Търново) 2:2 
Септември (Симитли) – Чавдар (Бяла Слатина) 1:0
Спортист (Своге) – Банско 0:0
Ботев (Враца) – Малеш (Микрево) 2:0
3 април 2011 (неделя), 17.00 ч.
Вихрен (Сандански) - Ботев (Криводол) 1:2
Пирин (Гоце Делчев) - почива

ХXII кръг, 6 април 2011 (сряда), 17.00 ч.
Ботев (Криводол) – Ботев (Враца) 0:2
Малеш (Микрево) – Спортист (Своге) 1:0
Банско – Септември (Симитли) 4:0
Чавдар (Бяла Слатина) – Чавдар (Етрополе) 1:1 
Пирин (Гоце Делчев) – Вихрен (Сандански) 0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - почива

Заб.:
* БФС си запазва правото на промени в програмата
** „Ботев" (Криводол) играе домакинските си срещи на
ст. „Локомотив" в Мездра
*** Жребият за XXIII-XXXIII кръг се тегли на 12 април 2011,
вторник, от 10:30 ч в заседателната зала на БФС.

Тагове:

КОМЕНТАРИ