Отборът на Локомотив София разби Етър Велико Търново със 7:0 в приятелски мач, който се проведе на стадиона в столичния квартал „Надежда“. В игра за „железничарите“ се появиха две нови имена, които са на проби в тима. След почивката Хилтон зае позицията на десен бек, а Сота заигра като атакуващ халф, съобщи Гонг. Локо Сф поведе с 1:0 в 14-та минута. Гаел оползотвори хубав извеждащ пас на Маркиньос и с удар покрай вратаря, откри резултата в полза на Локо Сф. Само четири минути по-късно падна втори гол-близнак на първия, но този път в ролята на асистент бе Гаел, който изведе в наказателното поле Махамат и той преодоля вратаря покрай плонжа му в 18-та минута.

В 35-та минута на мача Маркиньос реализира от дузпа. До нея се стигна, след като бразилецът с български паспорт изведе Димитър Илиев в пеналта на Етър и там той беше съборен от Мариян Иванов.

Малко преди почивката след бърза контраатака с участието на Махамат и Димитър Илиев, първият подаде на втория и централният нападател не сгреши при удара си покрай вратаря за 4:0.

В 68-та минута Локо Сф покачи на 5:0. Антонио Цанков излъга защитник на Етър в наказателното поле и прати топката в опразнената врата. Минута преди това Бибишков открадна топката от Венцислав Димитров, но не успя да в прати във вратата на Етър.

В 82-та минута Крум Бибишков стреля с глава, но след непохватна намеса на вратаря на Етър, топката влезе във вратата на гостите за 6:0.

В 88-та минута след силен далечен удар на Цанков, топката се удари в напречната греда, тупна пред голлинията и се оплете в горната част на мрежата за много куриозния гол за 7:0.

Локомотив Сф: Галев, Гаров, Бранеков, Йованович, Матютю, Том, Махамат, Гаел, Маркиньос (к), Трифонов, Димитър Илиев (Митрев, Димитров, Бибишков, Костадинов, Христов, Писаров, Цанков, Гаджев, Ранджелович, Василев – Сота, Хилтон).

Етър: В.Димитров, Ванков (к), М. Иванов, Николаев, Тодоров, Петров, Ангелов, Трифонов, Байдаков, Колев, Н. Иванов (Петков, Николов, Чирпанов, Гинчев, Тисовски, Стоянов, Савов, Додуров).