26907472_1448125735296153_754293697824727552_n

сн. Ангел Ганцаров

Вече станаха ясни всички четвъртфиналисти в зимния турнир по футбол в ДКС „Васил Левски”. Снощи се изиграха и останалите 4 осминафинала. „Тера трак” разгроми „Ресен” със 7:0 и продължава уверено напред. Илиян Димитров – голмайстор на последните два турнира по футбол в зала, вкара три от головете за победата на своя отбор. Така Димитров събра 11 гола и отново има реални шансове да стане Стрелец № 1, тъй като следващият го има 7 попадения. Това би било абсолютен рекорд – досега Илиян Димитров е бил 5 пъти голмайстор на турнира с 4 различни отбора.

„Лайтс” също не срещна трудности срещу „Ив Комерс” (Г. Оряховица) и се наложи с 6:0. Така предстои изключително интересен четвъртфинал „Тера трак” срещу „Лайтс”.

„Мусала Брокер” се наложи с 3:1 над „Илстрой”, а „Стима” се наложи в оспорван мач над „Мастер Пик” с 2:1.