IMG_3270-1024x683

„Етър” ще приеме „Верея” в осминафинала за купата на България на 31 октомври от 18:00 ч. на стадион „Ивайло”. Това стана ясно, след като Спортно-техническата комисия на БФС обяви датите на двубоите в този етап на турнира.

На днешното си заседание СТК обяви по дати и часове пълната програма на Първа лига чак до края на годината.

Етърци приемат „Славия” на 28 октомври, неделя, от 15:00 ч. После посрещат и шампиона „Лудогорец” на 4 ноември, неделя, от 17:30 ч. Следва гостуване на „Верея” на 10 ноември, събота, от 17:15 ч. В 16-ия кръг „виолетовите” посрещат „Ботев” (Пд) отново в неделя, на 25 ноември по обяд – в 12:30 ч.

Следва гостуване на „Черно море” в петък, 30 ноември, от 17:30 ч., домакинство на „Ботев” (Враца) на 5 декември, сряда, от 15:00 ч., гостуване на „Левски” на 8 декември, събота, от 17:30 ч. и годината завършва с домакинство срещу „Септември” на 16 декември, неделя, от 15:00 ч.

Купа на България

30.10 /вторник/

17:30 часа,  Дунав – Локомотив (Пловдив)

19:00 часа, ЦСКА – Витоша (ДИЕМА СПОРТ)

31.10 /сряда/

14:00 часа, Локомотив (София) – Септември

14:00 часа, Струмска слава – Черноморец (Балчик)

16:00 часа, Черно море – Левски (ДИЕМА СПОРТ)

18:00 часа, Етър – Верея

19:00 часа, Лудогорец – Славия (ДИЕМА СПОРТ)

01.11 /четвъртък/

19:00 часа, Берое – Ботев (Пловдив) (ДИЕМА СПОРТ)

Първа лига:

XIII кръг

26.10 /петък/ Черно море Дунав 17.30 Нова спорт
Левски Верея 19.45 Диема спорт
27.10 /събота/ Локомотив Пд Витоша 12.30 Диема спорт
Берое ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Ботев Вр Ботев Пд 17.30 Диема спорт
28.10 /неделя/ Етър Славия 15.00 Диема спорт
Септември Лудогорец 17.30 Диема спорт

Ноември

XІV кръг

03.11 /събота/ Дунав Витоша 12.30 Диема спорт
Локомотив Пд ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Септември Верея 17.15 Нова спорт
04.11 /неделя/ Ботев Вр Черно море 12.30 Диема спорт
Левски Ботев Пд 15.00 Диема спорт
Етър Лудогорец 17.30 Диема спорт
05.11/понеделник/ Берое Славия 17.30 Диема спорт

 

XV кръг

09.11 /петък/ ЦСКА – София Витоша 17.45 Диема спорт
10.11 /събота/ Ботев Пд Септември 12.30 Диема спорт
Черно море Левски 15.00 Диема спорт
Верея Етър 17.15 Нова спорт
11.11 /неделя/ Ботев Вр Дунав 12.15 Диема спорт
Славия Локомотив Пд 14.30 Диема спорт
Лудогорец Берое 16.45 Диема спорт

 

XVІ кръг

23.11 /петък/ Витоша Славия 17.30 Диема спорт
24.11 /събота/ Септември Черно море 12.30 Нова спорт
Дунав ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Локомотив Пд Лудогорец 17.30 Диема спорт
25.11 /неделя/ Етър Ботев Пд 12.30 Диема спорт
Берое Верея 15.00 Диема спорт
Левски Ботев Вр 17.30 Диема спорт

Декември

XVII кръг

30.11 /петък/ Черно море Етър 17.30 Диема спорт
01.12 /събота/ Верея Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
Ботев Пд Берое 15.00 Диема спорт
Левски Дунав 17.30 Диема спорт
02.12 /неделя/ Ботев Вр Септември 12.30 Диема спорт
Лудогорец Витоша 15.00 Диема спорт
Славия ЦСКА – София 17.30 Диема спорт

 

XVIII кръг

04.12 /вторник/ Берое Черно море 15.00 Диема спорт
Локомотив Пд Ботев Пд 17.30 Диема спорт
05.12 /сряда/ Етър Ботев Вр 15.00 Диема спорт
Септември Левски 17.30 Диема спорт
06.12 /четвъртък/ Витоша Верея 12.30 Нова спорт
Дунав Славия 15.00 Диема спорт
ЦСКА – София Лудогорец 17.30 Диема спорт

 

 

XIX кръг

08.12 /събота/ Черно море Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
Ботев Вр Берое 15.00 Диема спорт
Левски Етър 17.30 Диема спорт
09.12 /неделя/ Септември Дунав 12.30 Диема спорт
Верея ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Лудогорец Славия 17.30 Диема спорт
10.12/понеделник/ Ботев Пд Витоша 17.30 Диема спорт

 

XX кръг

14.12 /петък/ Славия Верея 17.30 Диема спорт
15.12 /събота/ Витоша Черно море 12.30 Нова спорт
Локомотив Пд Ботев Вр 15.00 Диема спорт
Берое Левски 17.30 Диема спорт
16.12 /неделя/ Етър Септември 15.00 Диема спорт
ЦСКА – София Ботев Пд 17.30 Диема спорт
17.12/понеделник/ Дунав Лудогорец 17.30 Диема спорт

Тагове:

КОМЕНТАРИ