RSS
Честито, Велико Търново! "Етър" е в елита!!!


“Етър” си осигури Гайдаров, Г. Христов и Кушев

от Анатоли Петров в 10:21 на 30 юли, 2009, четвъртък

Новини

Copy of IMG_11811

Великотърновският “Етър” си осигури правата на три нови попълнения за първенството. Това са защитникът Георги Гайдаров, халфът Георги Христов и нападателят Димитър Кушев. “Разбрахме се и с тримата за привличането им. Предстои да се реши бъдещето на Пламен Ангелов”, съобщи изпълнителният директор Стефан Атанасов.

Датата за картотекиране на футболистите на “Етър” за новото първенство е 31 юли, съобщи той. Атанасов ще пътува за столицата и ще внесе документите на по-голямата част от играчите. 18 футболисти с професионални договори ще бъдат картотекирани утре, а останалите ще бъдат уредени на следващите дати.

В събота ще бъде и последната проверка на “виолетовите” преди старта на първенството. “Етър” ще играе в Правец срещу “Ботев” (Криводол), срещата е от 18 ч.

Сподели:
Facebook Twitter Svejo

Тагове:

Коментарите са затворени.

Етър TV

Нашият коментар

    Дългият път към дома…

  • Днес е 23 май 2012 г. В навечерието сме на светлия празник на светите братя Кирил и Методий . Ще бъдат ли тези предпразнични часове началото на един нов празник  - на великотърновския футбол? Безапелационният лидер във втория ешелон „Етър”, най-силният отбор в Източната „Б” група, излиза срещу „Несебър” в последната си битка за сезона, [...]

  • Към цялата статия...

"А" ОФГ и "Б" РФГ Зимен турнир по футбол ФК Академик ФК Етър ФК Етър 1924 ФК Локо (ГО) ФК Спарта ЮАР-2010 авто-мото баскетбол бокс борба и бойни спортове волейбол други спортове сумо фенове футбол - други футбол - юноши хандбал хокей шахмат

Архиви