Убедителното 6:1 записа в контрола срещу третодивизионния “Трявна” съставът на “Алекс ОК”. Два гола паднаха до почивката. Цецо Борисов откри след пас на Мирослав Цонев, като стреля от границата на наказателното поле. На 2:0 покачи Пламен Панайотов, засичайки центриране от корнер.

Въпреки жегата възпитаниците на треньора Тодор Василев поддържаха високо темпо, което се оказа непосилно за съперниците им, особено през втората част. Мирослав Цонев малко след почивката вдигна резултата на 3:0. После дойдоха минутите на опитния Танер Халилов, който се разписа в 67, 75 и 81-ата минути. И в трите случая той завърши хубави комбинации на скорост, като при петия гол преодоля и вратаря на гостите.

Гостите от “Трявна” междувременно успяха да върнат почетен гол. Тодор Василев пусна в игра и младия нападател Даниел Димитров, който до миналото лято бе в “Етър 1924”, а след това изкара един сезон в “Локомотив” (ГО). Съставът на “Алекс ОК” предвижда за утре гостуване на “Левски” в Стражица.