Наравно 1:1 завърши втората си контрола в Севлиево срещу „Видима-Раковски” старшата възраст на „Етър 1924”. Двата отбора си размениха по едно полувреме и по един гол. Домакините откриха в 42-ата минута след центриране от корнер. В началото на второто полувреме етърци изравниха по идентичен начин – Цветомир Додуров центрира от корнер и защитникът Стамен Тасев с глава вкара за 1:1.

През първата част треньорът Борислав Евтимов пусна в игра набор 1995 г, а след почивката – юношите набор 1994 г. Димитър Илиев още през първото полувреме пропусна два пъти срещу вратаря, Ангел Млъзев пък удари гредата. След изравняването „Етър 1924” можеше да стигне и до втори гол, като отлични възможности имаше пред Бисер Стоянов, Кадер Расимов и Захари Захариев.

В първата среща в Севлиево домакините победиха с 3:2.

На 27 февруари „виолетовите” юноши старша възраст гостуват за контролен мач от 14 ч. в Свищов на третия в Северозападната „В” група – „Академик” (Св), съобщи Борислав Евтимов.