IMG_3898

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз обяви програмата за следващите 4 кръга в efbet Лига, като така станаха ясни и точните дати и часове на мачовете на „Етър”.

„Виолетовите” гостуват на „Ботев” (Пловдив) в 9-ия кръг на 19 октомври (понеделник) от 20:15 ч. После приемат „Берое”, като двубоят е на 26 октомври (понеделник) от 19:30 ч. на стадион „Ивайло”. Следващото гостуване на етърци е в 11-ия кръг на 2 ноември (понеделник) от 18:00 ч. Домакинството срещу „Арда” е на 8 ноември (неделя) от 12:30 ч.

Крайно любопитно е как в следващия кръг има цели 5 мача в събота и неделя, а само два са в понеделник и вторник, и то точно на етърци. С пращането на „Етър” да играе все в понеделник БФС на практика лишава „виолетовите” от подкрепата на техните фенове при гостуванията. Как на практика хора, които работят или учат, могат да пътуват до Враца за мач, който започва в работен ден в 18 ч., след като трябва да тръгнат едва ли не по обяд…???

 

9 КРЪГ

17 октомври 2020 г. (събота), 17:45 часа

Лудогорец – Царско село Диема Спорт

17 октомври 2020 г. (събота), 20:15 часа

ЦСКА – Берое Диема Спорт

18 октомври 2020 г. (неделя), 15:15 часа

Ботев (Враца) – ЦСКА 1948 Диема Спорт

18 октомври 2020 г. (неделя), 17:45 часа

Черно море – Монтана Диема Спорт

18 октомври 2020 г. (неделя), 20:15 часа

Славия – Левски Диема Спорт

19 oктомври 2020 г. (понеделник), 20:15 часа

Ботев (Пловдив) – Етър Диема Спорт

20 oктомври 2020 г. (вторник), 17:30 часа

Локомотив (Пловдив) – Арда (Кърджали) Диема Спорт

 

10 КРЪГ

24 октомври 2020 г. (събота), 17:45 часа

Царско село – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

24 октомври 2020 г. (събота), 20:15 часа

Левски – Черно море Диема Спорт

25 октомври 2020 г. (неделя), 12:30 часа

ЦСКА 1948 – Славия Диема Спорт

25 октомври 2020 г. (неделя), 17:45 часа

Арда – ЦСКА Диема Спорт

25 октомври 2020 г. (неделя), 20:15 часа

Монтана – Лудогорец Диема Спорт

26 октомври 2020 г. (понеделник), 17:15 часа

Ботев (Пловдив) – Ботев (Враца) Диема Спорт

26 октомври 2020 г. (понеделник), 19:30 часа

Етър – Берое Диема Спорт

 

11 КРЪГ

30 октомври 2020 г. (петък), 17:00 часа

Черно море – ЦСКА 1948 Диема Спорт

30 октомври 2020 г. (петък), 19:15 часа

Локомотив (Пловдив) – Монтана Диема Спорт

31 октомври 2020 г. (събота), 16:30 часа

Славия – Ботев (Пловдив) Диема Спорт

31 октомври 2020 г. (събота), 18:45 часа

Берое – Арда Диема Спорт

1 ноември 2020 г. (неделя), 16:45 часа

ЦСКА – Царско село Диема Спорт

1 ноември 2020 г. (неделя), 19:15 часа

Лудогорец – Левски Диема Спорт

2 ноември 2020 г. (понеделник), 18:00 часа

Ботев (Враца) – Етър Диема Спорт

 

12 КРЪГ

6 ноември 2020 г. (петък), 17:30 часа

Царско село – Берое Диема Спорт

7 ноември 2020 г. (събота), 12:30 часа

Ботев (Враца) – Славия Диема Спорт

7 ноември 2020 г. (събота), 15:00 часа

Ботев (Пловдив) – Черно море Диема Спорт

7 ноември 2020 г. (събота), 17:30 часа

Левски – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

8 ноември 2020 г. (неделя), 12:30 часа

Етър – Арда Нова Спорт

8 ноември 2020 г. (неделя), 15:00 часа

Монтана – ЦСКА Диема Спорт

8 ноември 2020 г. (неделя), 17:30 часа

ЦСКА 1948 – Лудогорец Диема Спорт

Тагове:

КОМЕНТАРИ