IMG_6171

 

I кръг

16 август, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Слав) – Партизан
Севлиево – Гигант (Белене)
Трявна – Янтра (Габрово)
Левски-2007 – Кариана
Етър – Ювентус (Малчика), 15.08.
Ботев (Вр) – Ботев (Лук)
Бдин – Павликени
Ботев (Козл) – Академик

II кръг
23 август, неделя, 18:00 ч:
Партизан – Академик
Павликени – Ботев (Козл)
Ботев (Лук) – Бдин
Ювентус – Ботев (Вр)
Кариана (Ерден) – Етър, 21.08.
Янтра – Левски-2007
Гигант – Трявна
Вихър (Слав) – Севлиево

III кръг
30 август, неделя, 18:00 ч:
Севлиево – Партизан
Трявна – Вихър (Слав)
Левски-2007 – Гигант
Етър – Янтра, 28.08.
Ботев (Вр) – Кариана
Бдин – Ювентус
Ботев (Козл) – Ботев (Лук)
Академик – Павликени

IV кръг
6 септември, неделя, 17:00 ч:
Партизан – Павликени
Ботев (Лук) – Академик
Ювентус – Ботев (Козл)
Кариана (Ерден) – Бдин
Янтра – Ботев (Вр)
Гигант (Белене) – Етър
Вихър (Слав) – Левски-2007
Севлиево – Трявна

V кръг
13 септември, неделя, 17:00 ч:
Трявна – Партизан
Левски-2007 – Севлиево
Етър – Вихър (Славяново)
Ботев (Вр) – Гигант
Бдин – Янтра
Ботев (Козл) – Кариана
Академик – Ювентус
Павликени – Ботев (Лук)

VI кръг
16 септември, сряда, 17:00 ч:
Партизан – Ботев (Лук)
Ювентус – Павликени
Кариана – Академик
Янтра – Ботев (Козл)
Гигант – Бдин
Вихър (Слав) – Ботев (Вр)
Севлиево – Етър
Трявна – Левски-2007

VII кръг
20 септември, неделя, 17:00 ч:
Левски-2007 – Партизан
Етър – Трявна
Ботев (Вр) – Севлиево
Бдин – Вихър (Слав)
Ботев (Козл) – Гигант
Академик – Янтра
Павликени – Кариана
Ботев (Лук) – Ювентус

VIII кръг
27 септември, неделя, 17:00 ч:
Партизан – Ювентус
Кариана – Ботев (Лук)
Янтра – Павликени
Гигант – Академик
Вихър (Слав) – Ботев (Козл)
Севлиево – Бдин
Трявна – Ботев (Вр)
Левски-2007 – Етър

IX кръг
4 октомври, неделя, 16:00 ч:
Етър – Партизан (Ч. бряг)
Ботев (Вр) – Левски-2007
Бдин – Трявна
Ботев (Козл) – Севлиево
Академик – Вихър (Слав)
Павликени – Гигант
Ботев (Лук) – Янтра
Ювентус – Кариана

X кръг
11 октомври, неделя, 16:00 ч:
Партизан – Кариана
Янтра – Ювентус
Гигант – Ботев (Лук)
Вихър (Слав) – Павликени
Севлиево – Академик
Трявна – Ботев (Козл)
Левски-2007 – Бдин
Етър – Ботев (Враца)

XI кръг
18 октомври, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Вр) – Партизан
Бдин (Видин) – Етър
Ботев (Козл) – Левски-2007
Академик – Трявна
Павликени – Севлиево
Ботев (Лук) – Вихър (Слав)
Ювентус – Гигант
Кариана – Янтра

XII кръг
23 октомври, петък, 16:00 ч:
Партизан – Янтра
Гигант – Кариана
Вихър (Слав) – Ювентус
Севлиево – Ботев (Лук)
Трявна – Павликени
Левски-2007 – Академик
Етър – Ботев (Козлодуй)
Ботев (Враца) – Бдин

XIII кръг
30 октомври, петък, 14:30 ч:
Бдин – Партизан
Ботев (Козл) – Ботев (Вр)
Академик (Св) – Етър
Павликени – Левски-2007
Ботев (Лук) – Трявна
Ювентус – Севлиево
Кариана – Вихър (Слав)
Янтра – Гигант

XIV кръг
8 ноември, неделя, 14:30 ч:
Партизан – Гигант
Вихър (Слав) – Янтра
Севлиево – Кариана
Трявна – Ювентус
Левски-2007 – Ботев (Лук)
Етър – Павликени
Ботев (Вр) – Академик
Бдин – Ботев (Козл)

XV кръг
15 ноември, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Козл) – Партизан
Академик – Бдин
Павликени – Ботев (Вр)
Ботев (Луковит) – Етър
Ювентус – Левски-2007
Кариана – Трявна
Янтра – Севлиево
Гигант – Вихър (Слав)

КОМЕНТАРИ