I кръг

 

18 август, неделя, 18:00 ч:

Ком (Берковица) – Трявна

Партизан (Червен бряг) – Янтра (Гб)

Бдин (Видин) – Павликени

Ботев (Козлодуй) – Локо (ГО)

Етър – Левски-2007 (Левски)

Локо (Мездра) – Спартак (Плевен)

Видима-Раковски – Ботев (Луковит)

Ситомир (Никопол) – Гигант (Белене)

 

II кръг

 

25 август, неделя, 18:00 ч:

Трявна – Гигант (Белене)

Ботев (Луковит) – Ситомир (Никопол)

Спартак (Плевен) – Видима-Раковски

Левски-2007 – Локо (Мездра)

Локо (ГО) – Етър

Павликени – Ботев (Козлодуй)

Янтра (Габрово) – Бдин (Видин)

Ком (Берковица) – Партизан (Червен бряг)

 

III кръг

 

1 септември, неделя, 17:00 ч:

Партизан (Червен бряг) – Трявна

Бдин (Видин) – Ком (Берковица)

Ботев (Козлодуй) – Янтра (Габрово)

Етър – Павликени

Локо (Мездра) – Локо (ГО)

Видима-Раковски – Левски-2007

Ситомир (Никопол) – Спартак (Плевен)

Гигант (Белене) – Ботев (Луковит)

 

IV кръг

 

8 септември, неделя, 17:00 ч:

Трявна – Ботев (Луковит)

Спартак (Плевен) – Гигант (Белене)

Левски-2007 – Ситомир (Никопол)

Локо (ГО) – Видима-Раковски

Павликени – Локо (Мездра)

Янтра (Габрово) – Етър

Ком (Берковица) – Ботев (Козлодуй)

Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)

 

V кръг

 

15 септември, неделя, 17:00 ч:

Бдин (Видин) – Трявна

Ботев (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг)

Етър – Ком (Берковица)

Локо (Мездра) – Янтра (Габрово)

Видима-Раковски – Павликени

Ситомир (Никопол) – Локо (ГО)

Гигант (Белене) – Левски-2007

Ботев (Луковит) – Спартак (Плевен)

 

VI кръг

 

22 септември, неделя, 17:00 ч:

Трявна – Спартак (Плевен)

Левски-2007 – Ботев (Луковит)

Локо (ГО) – Гигант (Белене)

Павликени – Ситомир (Никопол)

Янтра (Габрово) – Видима-Раковски

Ком (Берковица) – Локо (Мездра)

Партизан (Червен бряг) – Етър

Бдин (Видин) – Ботев (Козлодуй)

 

VII кръг

 

29 септември, неделя, 17:00 ч:

Ботев (Козлодуй) – Трявна

Етър – Бдин (Видин)

Локо (Мездра) – Партизан (Червен бряг)

Видима-Раковски – Ком (Берковица)

Ситомир (Никопол) – Янтра (Габрово)

Гигант (Белене) – Павликени

Ботев (Луковит) – Локо (ГО)

Спартак (Плевен) – Левски-2007

 

VIII кръг

 

6 октомври, неделя, 16:00 ч:

Трявна – Левски-2007

Локо (ГО) – Спартак (Плевен)

Павликени – Ботев (Луковит)

Янтра (Габрово) – Гигант (Белене)

Ком (Берковица) – Ситомир (Никопол)

Партизан (Червен бряг) – Видима-Раковски

Бдин (Видин) – Локо (Мездра)

Ботев (Козлодуй) – Етър

 

IX кръг

 

13 октомври, неделя, 16:00 ч:

Етър – Трявна

Локо (Мездра) – Ботев (Козлодуй)

Видима-Раковски – Бдин (Видин)

Ситомир (Никопол) – Партизан (Червен бряг)

Гигант (Белене) – Ком (Берковица)

Ботев (Луковит) – Янтра (Габрово)

Спартак (Плевен) – Павликени

Левски-2007 – Локо (ГО)

 

X кръг

 

20 октомври, неделя, 16:00 ч:

Трявна – Локо (ГО)

Павликени – Левски-2007

Янтра (Габрово) – Спартак (Плевен)

Ком (Берковица) – Ботев (Луковит)

Партизан (Червен бряг) – Гигант (Белене)

Бдин (Видин) – Ситомир (Никопол)

Ботев (Козлодуй) – Видима-Раковски

Етър – Локо (Мездра)

 

XI кръг

 

27 октомври, неделя, 14:00 ч:

Локо (Мездра) – Трявна

Видима-Раковски – Етър

Ситомир (Никопол) – Ботев (Козлодуй)

Гигант (Белене) – Бдин (Видин)

Ботев (Луковит) – Партизан (Червен бряг)

Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)

Левски-2007 – Янтра (Габрово)

Локо (ГО) – Павликени

 

XII кръг

 

3 ноември, неделя, 14:00 ч:

Трявна – Павликени

Янтра (Габрово) – Локо (ГО)

Ком (Берковица) – Левски-2007

Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)

Бдин (Видин) – Ботев (Луковит)

Ботев (Козлодуй) – Гигант (Белене)

Етър – Ситомир (Никопол)

Локо (Мездра) – Видима-Раковски

 

XIII кръг

 

10 ноември, неделя, 14:00 ч:

Видима-Раковски – Трявна

Ситомир (Никопол) – Локо (Мездра)

Гигант (Белене) – Етър

Ботев (Луковит) – Ботев (Козлодуй)

Спартак (Плевен) – Бдин (Видин)

Левски-2007 – Партизан (Червен бряг)

Локо (ГО) – Ком (Берковица)

Павликени – Янтра (Габрово)

 

XIV кръг

 

17 ноември, неделя, 14:00 ч:

Трявна – Янтра (Габрово)

Ком (Берковица) – Павликени

Партизан (Червен бряг) – Локо (ГО)

Бдин (Видин) – Левски-2007

Ботев (Козлодуй) – Спартак (Плевен)

Етър – Ботев (Луковит)

Локо (Мездра) – Гигант (Белене)

Видима-Раковски – Ситомир (Никопол)

 

XV кръг

 

24 ноември, неделя, 14:00 ч:

Ситомир (Никопол) – Трявна

Гигант (Белене) – Видима-Раковски

Ботев (Луковит) – Локо (Мездра)

Спартак (Плевен) – Етър

Левски-2007 – Ботев (Козлодуй)

Локо (ГО) – Бдин (Видин)

Павликени – Партизан (Червен бряг)

Янтра (Габрово) – Ком (Берковица)

КОМЕНТАРИ