I кръг

21 август 2011, неделя, 18:00 ч

Локомотив (Мездра) – Дунав 98 (Селановци) 4:0

Ситомир (Никопол) – Торпедо 2004 (Борован) отл.

Академик (Свищов) – Локомотив (Горна Оряховица) 2:0

Ботев (Козлодуй) – Гигант (Белене) 5:0

Левски 2007 (Левски) – Спартак 1919 (Плевен) 0:6

Червен бряг (Червен бряг) – Ботев (Криводол) 0:3

Трявна (Трявна) – Балкан (Белоградчик) 2:0

24 август 2011, сряда, 18:00 ч

Локомотив (Дряново) – Янтра 1919 (Габрово) 1:1

II кръг

28 август 2011, неделя, 18:00 ч

Янтра 1919 (Габрово) – Балкан (Белоградчик) 2:0

Ботев (Криводол) – Трявна (Трявна) 0:0

Спартак 1919 (Плевен) – Червен бряг (Червен бряг) 5:1

Гигант (Белене) – Левски 2007 (Левски) 2:0

Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Козлодуй) 0:1

Торпедо 2004 (Борован) – Академик (Свищов) 3:2

Дунав 98 (Селановци) – Ситомир (Никопол) 6:0

Локомотив (Дряново) – Локомотив (Мездра) 0:3

III кръг

4 септември 2011, неделя, 17:00 ч

Локомотив (Мездра) – Янтра 1919 (Габрово)

Ситомир (Никопол) – Локомотив (Дряново)

Академик (Свищов) – Дунав 98 (Селановци)

Ботев (Козлодуй) – Торпедо 2004 (Борован)

Левски 2007 (Левски) – Локомотив (Горна Оряховица)

Червен бряг (Червен бряг) – Гигант (Белене)

Трявна (Трявна) – Спартак 1919 (Плевен)

Балкан (Белоградчик) – Ботев (Криводол)

IV кръг

11 септември 2011, неделя, 17:00 ч

Янтра 1919 (Габрово) – Ботев (Криводол)

Спартак 1919 (Плевен) – Балкан (Белоградчик)

Гигант (Белене) – Трявна (Трявна)

Локомотив (Горна Оряховица) – Червен бряг (Червен бряг)

Торпедо 2004 (Борован) – Левски 2007 (Левски)

Дунав 98 (Селановци) – Ботев (Козлодуй)

Локомотив (Дряново) – Академик (Свищов)

Локомотив (Мездра) – Ситомир (Никопол)

V кръг

18 септември 2011, неделя, 17:00 ч

Ситомир (Никопол) – Янтра 1919 (Габрово)

Академик (Свищов) – Локомотив (Мездра)

Ботев (Козлодуй) – Локомотив (Дряново)

Левски 2007 (Левски) – Дунав 98 (Селановци)

Червен бряг (Червен бряг) – Торпедо 2004 (Борован)

Трявна (Трявна) – Локомотив (Горна Оряховица)

Балкан (Белоградчик) – Гигант (Белене)

Ботев (Криводол) – Спартак 1919 (Плевен)

VI кръг

25 септември 2011, неделя, 17:00 ч

Янтра 1919 (Габрово) – Спартак 1919 (Плевен)

Гигант (Белене) – Ботев (Криводол)

Локомотив (Горна Оряховица) – Балкан (Белоградчик)

Торпедо 2004 (Борован) – Трявна (Трявна)

Дунав 98 (Селановци) – Червен бряг (Червен бряг)

Локомотив (Дряново) – Левски 2007 (Левски)

Локомотив (Мездра) – Ботев (Козлодуй)

Ситомир (Никопол) – Академик (Свищов)

VII кръг

2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч

Академик (Свищов) – Янтра 1919 (Габрово)

Ботев (Козлодуй) – Ситомир (Никопол)

Левски 2007 (Левски) – Локомотив (Мездра)

Червен бряг (Червен бряг) – Локомотив (Дряново)

Трявна (Трявна) – Дунав 98 (Селановци)

Балкан (Белоградчик) – Торпедо 2004 (Борован)

Ботев (Криводол) – Локомотив (Горна Оряховица)

Спартак 1919 (Плевен) – Гигант (Белене)

VIII кръг

9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч

Янтра 1919 (Габрово) – Гигант (Белене)

Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак 1919 (Плевен)

Торпедо 2004 (Борован) – Ботев (Криводол)

Дунав 98 (Селановци) – Балкан (Белоградчик)

Локомотив (Дряново) – Трявна (Трявна)

Локомотив (Мездра) – Червен бряг (Червен бряг)

Ситомир (Никопол) – Левски 2007 (Левски)

Академик (Свищов) – Ботев (Козлодуй)

IX кръг

16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч

Ботев (Козлодуй) – Янтра 1919 (Габрово)

Левски 2007 (Левски) – Академик (Свищов)

Червен бряг (Червен бряг) – Ситомир (Никопол)

Трявна (Трявна) – Локомотив (Мездра)

Балкан (Белоградчик) – Локомотив (Дряново)

Ботев (Криводол) – Дунав 98 (Селановци)

Спартак 1919 (Плевен) – Торпедо 2004 (Борован)

Гигант (Белене) – Локомотив (Горна Оряховица)

X кръг

24 октомври 2011, понеделник, 16:00 ч

Янтра 1919 (Габрово) – Локомотив (Горна Оряховица)

Торпедо 2004 (Борован) – Гигант (Белене)

Дунав 98 (Селановци) – Спартак 1919 (Плевен)

Локомотив (Дряново) – Ботев (Криводол)

Локомотив (Мездра) – Балкан (Белоградчик)

Ситомир (Никопол) – Трявна (Трявна)

Академик (Свищов) – Червен бряг (Червен бряг)

Ботев (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски)

XI кръг

31 октомври 2011, понеделник, 14:00 ч

Левски 2007 (Левски) – Янтра 1919 (Габрово)

Червен бряг (Червен бряг) – Ботев (Козлодуй)

Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)

Балкан (Белоградчик) – Ситомир (Никопол)

Ботев (Криводол) – Локомотив (Мездра)

Спартак 1919 (Плевен) – Локомотив (Дряново)

Гигант (Белене) – Дунав 98 (Селановци)

Локомотив (Горна Оряховица) – Торпедо 2004 (Борован)

XII кръг

6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч

Янтра 1919 (Габрово) – Торпедо 2004 (Борован)

Дунав 98 (Селановци) – Локомотив (Горна Оряховица)

Локомотив (Дряново) – Гигант (Белене)

Локомотив (Мездра) – Спартак 1919 (Плевен)

Ситомир (Никопол) – Ботев (Криводол)

Академик (Свищов) – Балкан (Белоградчик)

Ботев (Козлодуй) – Трявна (Трявна)

Левски 2007 (Левски) – Червен бряг (Червен бряг)

XIII кръг

13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч

Червен бряг (Червен бряг) – Янтра 1919 (Габрово)

Трявна (Трявна) – Левски 2007 (Левски)

Балкан (Белоградчик) – Ботев (Козлодуй)

Ботев (Криводол) – Академик (Свищов)

Спартак 1919 (Плевен) – Ситомир (Никопол)

Гигант (Белене) – Локомотив (Мездра)

Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив (Дряново)

Торпедо 2004 (Борован) – Дунав 98 (Селановци)

XIV кръг

20 ноември 2011, неделя, 14:00 ч

Янтра 1919 (Габрово) – Дунав 98 (Селановци)

Локомотив (Дряново) – Торпедо 2004 (Борован)

Локомотив (Мездра) – Локомотив (Горна Оряховица)

Ситомир (Никопол) – Гигант (Белене)

Академик (Свищов) – Спартак 1919 (Плевен)

Ботев (Козлодуй) – Ботев (Криводол)

Левски 2007 (Левски) – Балкан (Белоградчик)

Червен бряг (Червен бряг) – Трявна (Трявна)

XV кръг

27 ноември 2011, неделя, 14:00 ч

Трявна (Трявна) – Янтра 1919 (Габрово)

Балкан (Белоградчик) – Червен бряг (Червен бряг)

Ботев (Криводол) – Левски 2007 (Левски)

Спартак 1919 (Плевен) – Ботев (Козлодуй)

Гигант (Белене) – Академик (Свищов)

Локомотив (Горна Оряховица) – Ситомир (Никопол)

Торпедо 2004 (Борован) – Локомотив (Мездра)

Дунав 98 (Селановци) – Локомотив (Дряново)

Северозападна „В“ група – пролет 2012

XVI кръг

11 март, 15:00 ч.

Янтра – Локо (Др)

Дунав (Сел) – Локо (Мз)

Торпедо – Ситомир

Локо (ГО) – Академик

Гигант – Ботев (Козл)

Спартак – Левски

Ботев (Кр) – Червен бряг

Балкан – Трявна

XVII кръг

18 март, 15:00 ч.

Балкан – Янтра

Трявна – Ботев (Кр)

Червен бряг – Спартак

Левски – Гигант

Ботев (Козл) – Локо (ГО)

Академик – Торпедо

Ситомир – Дунав (Сел)

Локо (Мз) – Локо (Др)

XVIII кръг

25 март, 15:00 ч.

Янтра – Локо (Мз)

Локо (Др) – Ситомир

Дунав (Сел) – Академик

Торпедо – Ботев (Козл)

Локо (ГО) – Левски

Гигант – Червен бряг

Спартак – Трявна

Ботев (Кр) – Балкан

XIX кръг

1 април, 17:00 ч.

Ботев (Кр) – Янтра

Балкан – Спартак

Трявна – Гигант

Червен бряг – Локо (ГО)

Левски – Торпедо

Ботев (Козл) – Дунав (Сел)

Академик – Локо (Др)

Ситомир – Локо (Мз)

XX кръг

8 април, 17:00 ч.

Янтра – Ситомир

Локо (Мз) – Академик

Локо (Др) – Ботев (Козл)

Дунав (Сел) – Левски

Торпедо – Червен бряг

Локо (ГО) – Трявна

Гигант – Балкан

Спартак – Ботев (Кр)

XXI кръг

14 април, 17:00 ч.

Спартак – Янтра

Ботев (Кр) – Гигант

Балкан – Локо (ГО)

Трявна – Торпедо

Червен бряг – Дунав (Сел)

Левски – Локо (Др)

Ботев (Козл) – Локо (Мз)

Академик – Ситомир

XXII кръг

22 април, 17:00 ч.

Янтра – Академик

Ситомир – Ботев (Козл)

Локо (Мз) – Левски

Локо (Др) – Червен бряг

Дунав (Сел) – Трявна

Торпедо – Балкан

Локо (ГО) – Ботев (Кр)

Гигант – Спартак

XXIII кръг

29 април, 17:00 ч.

Гигант – Янтра

Спартак – Локо (ГО)

Ботев (Кр) – Торпедо

Балкан – Дунав (Сел)

Трявна – Локо (Др)

Червен бряг – Локо (Мз)

Левски – Ситомир

Ботев (Козл) – Академик

XXIV кръг

6 май, 18:00 ч.

Янтра – Ботев (Козл)

Академик – Левски

Ситомир – Червен бряг

Локо (Мз) – Трявна

Локо (Др) – Балкан

Дунав (Сел) – Ботев (Кр)

Торпедо – Спартак

Локо (ГО) – Гигант

XXV кръг

10 май, 18:00 ч.

Локо (ГО) – Янтра

Гигант – Торпедо

Спартак – Дунав (Сел)

Ботев (Кр) – Локо (Др)

Балкан – Локо (Мз)

Трявна – Ситомир

Червен бряг – Академик

Левски – Ботев (Козл)

XXVI кръг

13 май, 18:00 ч.

Янтра – Левски

Ботев (Козл) – Червен бряг

Академик – Трявна

Ситомир – Балкан

Локо (Мз) – Ботев (Кр)

Локо (Др) – Спартак

Дунав (Сел) – Гигант

Торпедо – Локо (ГО)

XXVII кръг

20 май, 18:00 ч.

Торпедо – Янтра

Локо (ГО) – Дунав (Сел)

Гигант – Локо (Др)

Спартак – Локо (Мз)

Ботев (Кр) – Ситомир

Балкан – Академик

Трявна – Ботев (Козл)

Червен бряг – Левски

XXVIII кръг

23 май, 18:00 ч.

Янтра – Червен бряг

Левски – Трявна

Ботев (Козл) – Балкан

Академик – Ботев (Кр)

Ситомир – Спартак

Локо (Мз) – Гигант

Локо (Др) – Локо (ГО)

Дунав (Сел) – Торпедо

XXIX кръг

27 май, 18:00 ч.

Дунав (Сел) – Янтра

Торпедо – Локо (Др)

Локо (ГО) – Локо (Мз)

Гигант – Ситомир

Спартак – Академик

Ботев (Кр) – Ботев (Козл)

Балкан – Левски

Трявна – Червен бряг

XXX кръг

3 юни, 18:00 ч.

Янтра – Трявна

Червен бряг – Балкан

Левски – Ботев (Кр)

Ботев (Козл) – Спартак

Академик – Гигант

Ситомир – Локо (ГО)

Локо (Мз) – Торпедо

Локо (Др) – Дунав (Сел)

КОМЕНТАРИ