IMG_3118

 

XIV кръг 

14 март 2015, събота, 13:00 ч:

Ком (Берковица) – Академик (Свищов)

15 март 2015, неделя, 11:30 ч:

Янтра (Габрово) – Етър (В. Търново)

15 март 2015, неделя, 14:30 ч:

Ботев (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски)

Ботев (Луковит) – Партизан (Червен бряг)

Видима-Раковски – Ситомир (Никопол) 0:3

Павликени – Бдин (Видин)

Ювентус (Малчика) – Спартак (Плевен)

 

XV кръг 

22 март 2015, неделя, 14:30 ч:

Ювентус (Малчика) – Ботев (Козлодуй)

Спартак (Плевен) – Павликени

Бдин (Видин) – Видима-Раковски 3:0

Ситомир (Никопол) – Ботев (Луковит)

Партизан (Червен бряг) – Янтра (Габрово)

Етър (В. Търново) – Ком (Берковица)

Академик (Свищов) – Левски 2007 (Левски)

 

XVI кръг 

29 март 2015, неделя, 14:30 ч:

Ботев (Козлодуй) – Академик (Свищов)

Левски 2007 (Левски) – Етър (В. Търново)

Ком (Берковица) – Партизан (Червен бряг)

Янтра (Габрово) – Ситомир (Никопол)

Ботев (Луковит) – Бдин (Видин)

Видима-Раковски – Спартак (Плевен) 0:3

Павликени – Ювентус (Малчика)

 

XVII кръг 

5 април 2015, неделя, 17:00 ч:

Павликени – Ботев (Козлодуй)

Ювентус (Малчика) – Видима-Раковски 3:0

Спартак (Плевен) – Ботев (Луковит)

Бдин (Видин) – Янтра (Габрово)

Ситомир (Никопол) – Ком (Берковица)

Партизан (Червен бряг) – Левски 2007 (Левски)

Етър (В. Търново) – Академик (Свищов)

 

XVIII кръг 

10 април 2015, петък, 17:00 ч:

Ботев (Козлодуй) – Етър (В. Търново)

Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)

Левски 2007 (Левски) – Ситомир (Никопол)

Ком (Берковица) – Бдин (Видин)

Янтра (Габрово) – Спартак (Плевен)

Ботев (Луковит) – Ювентус (Малчика)

Видима-Раковски – Павликени 0:3

 

XIX кръг 

19 април 2015, неделя, 17:00 ч:

Видима-Раковски – Ботев (Козлодуй) 0:3

Павликени – Ботев (Луковит)

Ювентус (Малчика) – Янтра (Габрово)

Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)

Бдин (Видин) – Левски 2007 (Левски)

Ситомир (Никопол) – Академик (Свищов)

Партизан (Червен бряг) – Етър (В. Търново)

 

XX кръг 

26 април 2015, неделя, 17:00 ч:

Ботев (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг)

Етър (В. Търново) – Ситомир (Никопол)

Академик (Свищов) – Бдин (Видин)

Левски 2007 (Левски) – Спартак (Плевен)

Ком (Берковица) – Ювентус (Малчика)

Янтра (Габрово) – Павликени

Ботев (Луковит) – Видима-Раковски 3:0

 

XXI кръг 

3 май 2015, неделя, 18:00 ч:

Ботев (Луковит) – Ботев (Козлодуй)

Видима-Раковски – Янтра (Габрово) 0:3

Павликени – Ком (Берковица)

Ювентус (Малчика) – Левски 2007 (Левски)

Спартак (Плевен) – Академик (Свищов)

Бдин (Видин) – Етър (В. Търново)

Ситомир (Никопол) – Партизан (Червен бряг)

 

XXII кръг 

10 май 2015, неделя, 18:00 ч:

Ботев (Козлодуй) – Ситомир (Никопол)

Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)

Етър (В. Търново) – Спартак (Плевен)

Академик (Свищов) – Ювентус (Малчика)

Левски 2007 (Левски) – Павликени

Ком (Берковица) – Видима-Раковски 3:0

Янтра (Габрово) – Ботев (Луковит)

 

XXIII кръг 

13 май 2015, сряда, 18:00 ч:

Янтра (Габрово) – Ботев (Козлодуй)

Ботев (Луковит) – Ком (Берковица)

Видима-Раковски – Левски 2007 (Левски) 0:3

Павликени – Академик (Свищов)

Ювентус (Малчика) – Етър (В. Търново)

Спартак (Плевен) – Партизан (Червен бряг)

Бдин (Видин) – Ситомир (Никопол)

 

XXIV кръг 

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:

Ботев (Козлодуй) – Бдин (Видин)

Ситомир (Никопол) – Спартак (Плевен)

Партизан (Червен бряг) – Ювентус (Малчика)

Етър (В. Търново) – Павликени

Академик (Свищов) – Видима-Раковски 3:0

Левски 2007 (Левски) – Ботев (Луковит)

Ком (Берковица) – Янтра (Габрово)

 

XXV кръг 

23 май 2015, събота, 18:00 ч:

Ком (Берковица) – Ботев (Козлодуй)

Янтра (Габрово) – Левски 2007 (Левски)

Ботев (Луковит) – Академик (Свищов)

Видима-Раковски – Етър (В. Търново) 0:3

Павликени – Партизан (Червен бряг)

Ювентус (Малчика) – Ситомир (Никопол)

Спартак (Плевен) – Бдин (Видин)

 

XXVI кръг 

31 май 2015, неделя, 18:00 ч:

Ботев (Козлодуй) – Спартак (Плевен)

Бдин (Видин) – Ювентус (Малчика)

Ситомир (Никопол) – Павликени

Партизан (Червен бряг) – Видима-Раковски 3:0

Етър (В. Търново) – Ботев (Луковит)

Академик (Свищов) – Янтра (Габрово)

Левски 2007 (Левски) – Ком (Берковица)

КОМЕНТАРИ