09.01.2012 Г.  ПОНЕДЕЛНИК

1 17.00  ЛАС ВЕГАС Л-Ц А 1 –  ВЕТЕРАН ТУРИСТ А 4    2:1

2 18.00  ЛАЙТС Б 1 – БАГАТУРИ Б 4    4:0

3 19.00  ЯПИСТРОЙ СФ В 1 – НО НЕЙМ В 4    4:0

4 20.00  ЛУДАТА БАНДА Г 1 – ВОДСТРОЙ Г 4    0:5

10.01.2012 Г. ВТОРНИК

5 17.00  ЕЛ КЛАСИКО Д 1 – СПОРТНО ТЪРНОВО Д 4    1:4

6 18.00  ДОЛАПЧИЕВИ Е 1 – ПАНИКА Е 4    2:4

7 19.00  АЛЕКС ОК Ж 1 – АЛПЛАСТ Ж 4    0:1

8 20.00  БОТЕВ 1921 ЗЛАТАРИЦА 3 1 – ЗАХАРНИ ЗАВОДИ ГО З 4    4:2

11.01.2012 Г. СРЯДА

9 17.00  БОТЕВ Д-Ц A 2 – КИЛИФАРЕВО A 5    3:1

10 18.00  САНИТРЕЙД Б 2 – СПАРТА САМОВОДЕНЕ Б 5    3:2

11 19.00  АВТОДИЗЕЛ В 2 – АСПИРИНИТЕ В 5    2:2

12 20.00  АФРОДИТА ФЛОРА Г 2 – ТРЕМОЛ Г 5    2:0

12.01.2012 Г.ЧЕТВЪРТЪК

13 17.00  КАНТОНА Д 2 – ДРИЙМ ТИЙМ Д 5    3:0

14 18.00  РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР Е 2 – СЕВАСТОКРАТОР Е 5    2:1

15 19.00  БАНКА ДСК И КЛИЕНТИ ВТ Ж 2 – ИМПУЛС ГО Ж 5    2:2

16 20.00  РЕЙНДЖЪРС З 2 – ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА З 5    0:2

13.01.2012 Г.ПЕТЪК

17 17.00  ЩАСТЛИВЕЦА Г 3 – ВОДСТРОЙ Г 4    1:0

18 18.00  БОЛЯРСКО СЕЛО В 3 – НОУ НЕЙМ В 4    2:1

19 19.00  ГЕГИТРЕЙД Б 3 – БАГАТУРИ Б 4   7:1

20 20.00  ФЕЪРПЛЕЙ А 3 – ВЕТЕРАН ТУРИСТ А 4    1:0

II  СЕДМИЦА

16.01.2012 Г.  ПОНЕДЕЛНИК

21 17.00  СЕНЗАЦИЯ З 3 – ЗАХАРНИ ЗАВОДИ ГО З4    3:4

22 18.00  ЯНТРА II ДРАГАНОВО Ж 3 – АЛПЛАСТ Ж 4   1:3

23 19.00  ЯНТРА ДРАГАНОВО Е 3 – ПАНИКА Е 4    2:0

24 20.00  ЕДУАРДС Д 3 – СПОРТНО ТЪРНОВО Д 4    3:0

17.01.2012 Г. ВТОРНИК

25 17.00  ЛУДАТА БАНДА Г 1 – АФРОДИТА ФЛОРА Г 2 3:2

26 18.00  ЯПИСТРОЙ СФ В 1 – АВТОДИЗЕЛ В 2 9:1

27 19.00  ЛАЙТС Б 1 – САНИТРЕЙД Б 2 6:2

26 20.00  ЛАС ВЕГАС Л-Ц А 1 – БОТЕВ ДЕБЕЛЕЦ А 2 3:2

18.01.2012 Г. СРЯДА

29 17.00  БОТЕВ 1921 ЗЛАТАРИЦА 31 – РЕЙНДЖЪРС З 2 5:2

30 18.00  АЛЕКС ОК Ж 1 – БАНКА ДСК И КЛИЕНТИ Ж 2 5:0

31 19.00  ДОЛАПЧИЕВИ Е 1 – РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР Е 2 1:4

32 20.00  ЕЛ КЛАСИКО Д 1 – КАНТОНА Д 2 0:6

19.01.2012 Г.ЧЕТВЪРТЪК

33 17.00  ТРЕМОЛ Г 5 –  ЩАСТЛИВЕЦА Г 3 0:5

34 18.00  АСПИРИНИТЕ В 5 – БОЛЯРСКО СЕЛО В 3 0:3

35 19.00  СПАРТА САМОВОДЕНЕ Б 5 – ГЕГИТРЕЙД Б 3 3:2

36 20.00  КИЛИФАРЕВО А 5 – ФЕЪРПЛЕЙ А 3 3:2

20.01.2012 Г.ПЕТЪК

37 17.00  ДРИЙМ ТИЙМ Д 5 – ЕДУАРДС Д 3 1:3

38 18.00  СЕВАСТОКРАТОР Е 5 – ЯНТРА ДРАГАНОВО Е 3 3:0

39 19.00  ИМПУЛС Ж 5 – ЯНТРА II ДРАГАНОВО Ж 3 1:1

40 20.00  ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА З 5 – СЕНЗАЦИЯ З 3 6:0

III  СЕДМИЦА

23.01.2012 Г.  ПОНЕДЕЛНИК

41 17.00  ФЕЪРПЛЕЙ A 3 – ЛАС ВЕГАС Л-Ц A 1 3:1

42 18.00  ГЕГИТРЕЙД Б 3 – ЛАЙТС Б 1 0:1

43 19.00  БОЛЯРСКО СЕЛО В 3 – ЯПИСТРОЙ СФ В 1 0:3

44 20.00  ЩАСТЛИВЕЦА Г 3 – ЛУДАТА БАНДА Г 1  5:1

24.01.2012 Г. ВТОРНИК

45 17.00  ЕДУАРДС Д 3 – ЕЛ КЛАСИКО Д 1 3:1

46 18.00  ЯНТРА ДРАГАНОВО Е 3 – ДОЛАПЧИЕВИ Е 1 6:2

47 19.00  ЯНТРА II ДРАГАНОВО Ж 3 – АЛЕКС ОК Ж 1 0:2

48 20.00  СЕНЗАЦИЯ З 3 – БОТЕВ 1921 ЗЛАТАРИЦА З 1 3:6

25.01.2012 Г. СРЯДА

49 17.00  ВЕТЕРАН ТУРИСТ A 4 – КИЛИФАРЕВО A 5 1:2

50 18.00  БАГАТУРИ Б 4 – СПАРТА САМОВОДЕНЕ Б 5 2:3

51 19.00  НО НЕЙМ В 4 – АСПИРИНИТЕ В 5 0:4

52 20.00  ВОДСТРОЙ Г 4 – ТРЕМОЛ Г 5 0:1

26.01.2012 Г.ЧЕТВЪРТЪК

53 17.00  СПОРТНО ТЪРНОВО Д 4 – ДРИЙМ ТИЙМ Д 5 10:1

54 18.00  ПАНИКА Е 4 – СЕВАСТОКРАТОР Е 5  1:3

55 19.00  АЛПЛАСТ Ж 4 – ИМПУЛС ГО Ж 5  2:2

56 20.00  ЗАХАРНИ ЗАВОДИ ГО З 4 – ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА З 5  3:4

27.01.2012 Г.ПЕТЪК

57 17.00  БОТЕВ Д-Ц А 2 – ФЕЪРПЛЕЙ А 3   – (0 точки и 0 голове)

58 18.00  САНИТРЕЙД Б 2 – ГЕГИТРЕЙД Б 3  0:3

59 19.00  АВТОДИЗЕЛ В 2 – БОЛЯРСКО СЕЛО В 3  0:3

60 20.00  АФРОДИТА ФЛОРА Г 2 – ЩАСТЛИВЕЦА Г 3  2:1

IV  СЕДМИЦА

30.01.2012 Г. ПОНЕДЕЛНИК

61 17.00  КАНТОНА Д 2 – ЕДУАРДС Д 3 5:1

62 18.00  РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР Е 2 – ЯНТРА ДРАГАНОВО Е 3 1:0

63 19.00  БАНКА ДСК И КЛИЕНТИ Ж 2 – ЯНТРА II ДРАГАНОВО Ж 3 1:5

64 20.00  РЕЙНДЖЪРС З 2 – СЕНЗАЦИЯ З 3  9:1

31.01.2012 Г. ВТОРНИК

65 17.00  ТРЕМОЛ Г 5 – ЛУДАТА БАНДА Г 1  10:1

66 18.00  АСПИРИНИТЕ В – 5 ЯПИСТРОЙ СФ В 1  3:5

67 19.00  СПАРТА САМОВОДЕНЕ Б 5 – ЛАЙТС Б 1 0:10

68 20.00  КИЛИФАРЕВО А 5 – ЛАС ВЕГАС Л-Ц А 1  0:1

01.02.2012 Г. СРЯДА

69 17.00  ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА З 5 – БОТЕВ ЗЛАТАРИЦА З1 4:4

70 18.00  ИМПУЛС ГО Ж 5 – АЛЕКС ОК Ж 1  2:4

71 19.00  СЕВАСТОКРАТОР Е 5 – ДОЛАПЧИЕВИ Е 1  1:2

72 20.00  ДРИЙМ ТИЙМ Д 5 – ЕЛ КЛАСИКО Д 1  2:2

02.02.2012 Г. ЧЕТВЪРТЪК

73 17.00  ВОДСТРОЙ Г 4 – АФРОДИТА ФЛОРА Г 2 0:2

74 18.00  НО НЕЙМ В 4 – АВТОДИЗЕЛ В 2 1:4

75 19.00  БАГАТУРИ Б 4 – САНИТРЕЙД Б 2 4:7

76 20.00  ВЕТЕРАН ТУРИСТ А 4 – БОТЕВ Д-Ц А 2 2:2

03.02.2012 Г. ПЕТЪК

77 17.00  ЗАХАРНИ ЗАВОДИ ГО З 4 – РЕЙНДЖЪРС З 2 3:4

78 18.00  АЛПЛАСТ Ж 4 – БАНКА ДСК И КЛИЕНТИ Ж 2 6:3

79 19.00  ПАНИКА Е 4 – РИБОЛОВЕН ЦЕНТЪР Е 2 2:6

80 20.00  СПОРТНО ТЪРНОВО Д 4 – КАНТОНА Д 2 2:1

Тагове: