IMG_1753

      ПРОГРАМА  
         
      ЗА ОБЩИНСКИ ТУРНИР ПО ФУТБОЛ ЗА МЪЖЕ В ЗАЛА 2018 Г.  
   
  I СЕДМИЦА  
     
   
  08.01.2018 Г. ПОНЕДЕЛНИК  
       
1 17.00 Ч. „Ив комерс“   „Лайтс“      
2 18.00 Ч. „Водстрой“   „Болярите“      
3 19.00 Ч. „Ресен“   „Телепол“      
4 20.00 Ч. „Ужас“   „Friends“      
     
       
      09.01.2018 Г. ВТОРНИК  
       
5 17.00 Ч. „Ветеран турист“   „Стима“      
6 18.00 Ч. „Епъл“   „Победа“      
7 19.00 Ч. „Илстрой“   „Янтра Драганово“      
8 20.00 Ч. „Билдинг къмпъни“   „Табако Трейд“      
   
   
  10.01.2018 Г. СРЯДА  
       
9 17.00 Ч. „Тера Трак“   „Яна 1“      
10 18.00 Ч. „Банка ДСК“   „Случаен превоз“      
11 19.00 Ч. „КВН Фемили груп“   „Долапчиеви“      
12 20.00 Ч. „Ресторанти Щастливеца“   „Мусала Брокер“      
   
       
      11.01.2018 ЧЕТВЪРТЪК  
       
13 17.00 Ч. „Мастър Пик“   „Старите Приятели“      
14 18.00 Ч. „Ивайло“   „Амфора“      
15 19.00 Ч. „Лайтс“   „Болярите“      
16 20.00 Ч. „Ив Комерс“   „Водстрой“      
   
 
       
       
   
   
   
   
   
   
   
       
         
   
      12.01.2018 Г. ПЕТЪК  
17 17.00 Ч. „Телепол“   „Friends“      
18 18.00 Ч. „Ресен“   „Ужас“      
19 19.00 Ч. „Стима“   „Победа“      
20 20.00 Ч. „Ветеран турист“   „Епъл“      
       
      15.01.2018 Г. ПОНЕДЕЛНИК  
21 17.00 Ч. „Янтра Драганово“   „Табако Трейд“      
22 18.00 Ч. „Илстрой“   „Билдинг къмпъни“      
23 19.00 Ч. „Случаен превоз“   „Яна 1“      
24 20.00 Ч. „Банка ДСК“   „Тера Трак“      
             
       
      16.01.2018 Г. ВТОРНИК  
25 17.00 Ч. „Долапчиеви“   „Мусала брокер“      
26 18.00 Ч. „Фемили груп’   „Ресторанти Щастливеца“      
27 19.00 Ч. „Старите приятели“   „Амфора“      
28 20.00 Ч. „Мастър Пик“   „Ивайло“      
       
  17.01.2018 Г. СРЯДА  
29 17.00 Ч. „Водстрой“   „Лайтс“      
30 18.00 Ч. „Болярите“   „Ив комерс“      
31 19.00 Ч. „Ужас“   „Телепол“      
32 20.00 Ч. „Friends“   „Ресен“      
               
   
  18.01.2018 Г. ЧЕТВЪРТЪК  
33 17.00 Ч. „Епъл“   „Стима“      
34 18.00 Ч. „Победа“   „Ветеран турист“      
35 19.00 Ч. „Билдинг къмпъни“   „Янтра Драганово“      
36 20.00 Ч. „Табако Трейд“   „Илстрой“      
             
       
  19.01.2018 Г. ПЕТЪК  
37 17.00 Ч. „Тера Трак“   „Случаен превоз“      
38 18.00 Ч. „Яна 1“   „Банка ДСК“      
39 19.00 Ч. „Ресторанти Щастливеца“   „Долапчиеви“      
40 20.00 Ч. „Мусала брокер“   „Фемили груп“      
               
    22.01.2018 Г. ПОНЕДЕЛНИК 
41 17.00 Ч. „Ивайло“   „Старите приятели“      
42 18.00 Ч. „Амфора“   „Мастър Пик“      
               
               
НА 22.01.2018 Г. ОТ 19.00 ЧАСА В ДКС ЖРЕБИЙ ЗА ФИНАЛНАТА ФАЗА.

 

КОМЕНТАРИ