14.01.2013 Г. ПОНЕДЕЛНИК

 

1 17.00 Ч. ЛАС ВЕГАС А 1 Р-ТИ ЩАСТЛИВЕЦА А 4   1:1

2 18.00 Ч. ГЕГИТРЕЙД Б 1 РОСОНЕРИ Б 4   3:1

3 19.00 Ч. СВЕТА ГОРА В 1 ПАНИКА В 4   0:1

4 20.00 Ч. АДЗУРИТЕ Г 1 ЦАРЕВЕЦ Г 4   1:1

 

 

15.01.2013 Г. ВТОРНИК

 

5 17.00 Ч. БОЛЯРКА Д 1 ФОРТУНА Д 4   1:3

6 18.00 Ч. КОМИТА Е 1 Ф. К. ПАУЪР МОУШЪН Е 4   2:3

7 19.00 Ч. АЛЕКС ОК Ж 1 ДОЛАПЧИЕВИ Ж 4   1:2

8 20.00 Ч. ЛУДАТА БАНДА „3“ 1 ИВ КОМЕРС „З“ 4   0:8

 

 

16.01.2013 Г. СРЯДА

 

9 17.00 Ч. ВЕТЕРАН ТУРИСТ A 2 ЛАЙТС A 3  0:2

10 18.00 Ч. ТРЕМОЛ Б 2 ОБЛАК Б 3  6:2

11 19.00 Ч. ВЕТЕРАН-99 В 2 ВОДСТРОЙ В 3   2:6

12 20.00 Ч. ЛАЙТС-ЕКСПОРТ Г 2 Х-Л СЕВАСТОКРАТОР Г 3  1:5

 

 

17.01.2013 Г. ЧЕТВЪРТЪК

 

13 17.00 Ч. СКОРПИОН ИНВЕСТСТРОЙ Д 2 ФЕДЕРКА Д 3  3:1

14 18.00 Ч. БАНКА „ДСК“ Е 2 СПАРТА Е 3  2:3

15 19.00 Ч. СВИНСКИТЕ КРАЧЕТА Ж 2 АМФОРА Ж 3  0:0

16 20.00 Ч. ВЛАДИСЛАВ „З“ 2 ДЕНИК ЛИФТ „З“ 3   0:2

 

 

18.01.2013 Г. ПЕТЪК

 

17 17.00 Ч. ЦАРЕВЕЦ Г 4 Х-Л СЕВАСТОКРАТОР Г 3 2:2

18 18.00 Ч. ПАНИКА В 4 ВОДСТРОЙ В 3  0:5

19 19.00 Ч. РОСОНЕРИ Б 4 ОБЛАК Б 3  5:1

20 20.00 Ч. Р-ТИ ЩАСТЛИВЕЦА А 4 ЛАЙТС А 3   0:7

 

 

 

21.01.2013 Г. ПОНЕДЕЛНИК

 

21 17.00 Ч. ИВ КОМЕРС „З“4 ДЕНИК ЛИФТ „З“ 3   0:0

22 18.00 Ч. ДОЛАПЧИЕВИ Ж 4 АМФОРА Ж 3   2:2

23 19.00 Ч. Ф. К. ПАУЪР МОУШЪН Е 4 СПАРТА Е 3   1:3

24 20.00 Ч. ФОРТУНА Д 4 ФЕДЕРКА Д 3   6:1

 

22.01.2013 Г. ВТОРНИК

 

25 17.00 Ч. АДЗУРИТЕ Г 1 ЛАЙТС ЕКСПОРТ Г 2   1:1

26 18.00 Ч. СВЕТА ГОРА В 1 ВЕТЕРАН 99 В 2   1:4

27 19.00 Ч. ГЕГИТРЕЙД Б 1 ТРЕМОЛ Б 2    3:1

26 20.00 Ч. ЛАС ВЕГАС А 1 ВЕТЕРАН ТУРИСТ А 2   4:2

 

23.01.2013 Г. СРЯДА

 

29 17.00 Ч. ЛУДАТА БАНДА „3“1 ВЛАДИСЛАВ „З“ 2   0:4

30 18.00 Ч. АЛЕКС ОК Ж 1 СВИНСКИТЕ КРАЧЕТА Ж 2   1:3

31 19.00 Ч. КОМИТА Е 1 БАНКА „ДСК“ Е 2   4:0

32 20.00 Ч. БОЛЯРКА Д 1 СКОРПИОН ИНВЕСТСТРОЙ Д 2   0:6

 

24.01.2013 Г. ЧЕТВЪРТЪК

 

33 17.00 Ч. ЛАЙТС ЕКСПОРТ Г 2 ЦАРЕВЕЦ Г 4  3:1

34 18.00 Ч. ВЕТЕРАН-99 В 2 ПАНИКА В 4  4:2

35 19.00 Ч. ТРЕМОЛ Б 2 РОСОНЕРИ Б 4  1:1

36 20.00 Ч. ВЕТЕРАН ТУРИСТ А 2 Р-ТИ ЩАСТЛИВЕЦА А 4   3:2

 

25.01.2013 Г. ПЕТЪК

 

37 17.00 Ч. ВЛАДИСЛАВ „З“ 2 ИВ КОМЕРС „З“ 4  1:0

38 18.00 Ч. СВИНСКИТЕ КРАЧЕТА Ж 2 ДОЛАПЧИЕВИ Ж 4  0:3

39 19.00 Ч. БАНКА „ДСК“ Е 2 Ф. К. ПАУЪР МОУШЪН Е 4  3:4

40 20.00 Ч. СКОРПИОН ИНВЕСТСТРОЙ Д 2 ФОРТУНА Д 4  2:2

 

 

28.01.2013 Г. ПОНЕДЕЛНИК

 

41 17.00 Ч. ЛАЙТС A 3 ЛАС ВЕГАС A 1  3:2

42 18.00 Ч. ОБЛАК Б 3 ГЕГИТРЕЙД Б 1  0:16

43 19.00 Ч. ВОДСТРОЙ В 3 СВЕТА ГОРА В 1   5:0

44 20.00 Ч. СЕВАСТОКРАТОР Г 3 АДЗУРИТЕ Г 1  3:4

 

29.01.2013 Г. ВТОРНИК

 

45 17.00 Ч. ФЕДЕРКА Д 3 БОЛЯРКА Д 1  2:2

46 18.00 Ч. СПАРТА Е 3 КОМИТА Е 1  0:4

47 19.00 Ч. АМФОРА Ж 3 АЛЕКС ОК Ж 1  8:1

48 20.00 Ч. ДЕНИК ЛИФТ „З“ 3 ЛУДАТА БАНДА „З“ 1   9:0

 

 1/8 финали

четвъртък, 31 януари

Пауър Моушън – Гегитрейд 2:4

Владислав – Скорпион 0:2

Ветеран-99 – Комита 1:3

Фортуна – Долапчиеви 2:2, д. 4:6

петък, 1 февруари

Тремол – Лайтс 1:2

Лас Вегас – Деник лифт  2:0

Амфора – Адзурите  3:0 (сл.)

Севастократор – Водстрой  0:6

 

1/4 финали, понеделник:

17 ч. Комита – Долапчиеви

18 ч. Амфора – Водстрой

19 ч. Лас Вегас – Лайтс

20 ч. Гегитрейд – Скорпион

Тагове:

КОМЕНТАРИ