IMG_0754

Крайно класиране:
 1. Видима-Раковски (Севлиево)   30    53:32    60 - Влиза в "А" група
 2. Академик (София)             30    49:37    59 - Влиза в "А" група
 3. Банско                       30    50:22    59
 4. Вихрен (Сандански)           30    45:24    56
 5. Етър 1924 (Велико Търново)   30    47:38    47
 6. Ботев (Враца)                30    39:26    45
 7. Септември (Симитли)          30    40:34    43
 8. Чавдар (Етрополе)            30    34:32    43
 9. Балкан (Ботевград)           30    35:28    41
10. Марек (Дупница)              30    36:36    41
11. Пирин (Гоце Делчев)          30    35:38    40
12. Ком-Миньор (Берковица)       30    36:43    38  
13. Ботев (Криводол)             30    21:40    31
14. Рилски спортист (Самоков)    30    32:49    30
15. Бдин (Видин)                 30    26:48    20 - Изпада във "В" група
16. Белите орли (Плевен)         30    20:71    10 - Изпада във "В" група

ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН:

XVI кръг – 27.02 (събота), 14.00 часа
Видима-Раковски (Севлиево) – Ком-Миньор (Берковица) 1:0
Рилски спортист (Самоков) – Вихрен (Сандански) 1:0
Етър 1924 (Велико Търново) – Марек (Дупница) 2:1
Септември (Симитли) – Чавдар (Етрополе) 1:0
Балкан (Ботевград) – Бдин (Видин) 2:1
Белите орли (Плевен) – Банско 0:3 сл.
Ботев (Криводол) – Ботев (Враца) 1:0
Пирин (Гоце Делчев) – Академик (София) 2:0

XVII кръг – 06.03 (събота), 15.00 часа
Ботев (Криводол) – Видима-Раковски (Севлиево) 0:2
Ботев (Враца) – Белите орли (Плевен) 3:0 сл.
Бдин (Видин) – Септември (Симитли) 0:1
Чавдар (Етрополе) – Пирин (Гоце Делчев) 2:2
Академик (София) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:2
Марек (Дупница) – Рилски спортист (Самоков) 3:0
Вихрен (Сандански) – Ком-Миньор (Берковица) 3:1
07.03 (неделя), 11.00 часа, пряко по Ринг БГ:
Банско – Балкан (Ботевград) 1:1

XVIII кръг
14.03 (неделя), 11.00 часа, пряко по Ринг БГ:
Видима-Раковски (Севлиево) – Вихрен (Сандански) 1:0
16.03 (вторник), 15.00 часа
Ком-Миньор (Берковица) – Марек (Дупница) 1:2
Етър 1924 (Велико Търново) – Чавдар (Етрополе) 1:0
17.03 (сряда), 15.00 часа
Рилски спортист (Самоков) – Академик (София) 1:3
Пирин (Гоце Делчев) – Бдин (Видин) 1:0
Септември (Симитли) – Банско 2:0
Балкан (Ботевград) – Ботев (Враца) 0:0
Белите орли (Плевен) – Ботев (Криводол) 0:3 сл.

XIX кръг – 20.03 (събота), 15.00 часа
Белите орли (Плевен) – Видима-Раковски (Севлиево) 0:3 сл.
Ботев (Криводол) – Балкан (Ботевград) 1:3
Ботев (Враца) – Септември (Симитли) 0:1
Банско – Пирин (Гоце Делчев) 0:0
Бдин (Видин) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:1
Чавдар (Етрополе) – Рилски спортист (Самоков) 1:1
Академик (София) – Ком-Миньор (Берковица) 2:2
Марек (Дупница) – Вихрен (Сандански) 0:1

XX кръг – 24.03 (сряда), 15.00 часа
Видима-Раковски (Севлиево) – Марек (Дупница) 2:0
Ком-Миньор (Берковица) – Чавдар (Етрополе) 0:2
Рилски спортист (Самоков) – Бдин (Видин) 2:1
Етър 1924 (Велико Търново) – Банско 1:2
Пирин (Гоце Делчев) – Ботев (Враца) 0:0
Септември (Симитли) – Ботев (Криводол) 1:0
Балкан (Ботевград) – Белите орли (Плевен) 3:0 сл.
Вихрен (Сандански) – Академик (София) 1:0

XXI кръг:
28.03 (неделя), 11.00 часа, пряко по Ринг БГ:
Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански) 2:0
28.03 (неделя), 15.00 часа
Балкан (Ботевград) – Видима-Раковски (Севлиево) 0:1
Белите орли (Плевен) – Септември (Симитли) 0:3 сл.
Ботев (Враца) – Етър 1924 (Велико Търново) 4:0
Банско – Рилски спортист (Самоков) 4:1
Бдин (Видин) – Ком-Миньор (Берковица) 0:1
Академик (София) – Марек (Дупница) 2:1
29.03 (понеделник), 15.00 часа
Ботев (Криводол) – Пирин (Гоце Делчев) 0:2

XXII кръг:
03.04 (събота), 16.00 часа
Марек (Дупница) – Чавдар (Етрополе) 3:0
03.04 (събота), 17.00 часа
Видима-Раковски (Севлиево) – Академик (София) 1:3
Вихрен (Сандански) – Бдин (Видин) 1:0
Ком-Миньор (Берковица) – Банско 0:2
Рилски спортист (Самоков) – Ботев (Враца) 0:1
Етър 1924 (Велико Търново) – Ботев (Криводол) 3:0
Пирин (Гоце Делчев) – Белите орли (Плевен) 3:0 сл.
Септември (Симитли) – Балкан (Ботевград) 0:0

XXIII кръг – 10.04 (събота), 17.00 часа
Септември (Симитли) – Видима-Раковски (Севлиево) 1:0
Балкан (Ботевград) – Пирин (Гоце Делчев) 1:1
Белите орли (Плевен) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:3 сл.
Ботев (Криводол) – Рилски спортист (Самоков) 2:1
Ботев (Враца) – Ком-Миньор (Берковица) 1:0
Банско – Вихрен (Сандански) 1:1
Бдин (Видин) – Марек (Дупница) 0:0
Чавдар (Етрополе) – Академик (София) 3:0

XXIV кръг – 14.04 (сряда), 17.00 часа
Видима-Раковски (Севлиево) – Чавдар (Етрополе) 2:0
Академик (София) – Бдин (Видин) 1:0
Марек (Дупница) – Банско 1:1
Вихрен (Сандански) – Ботев (Враца) 1:0
Ком-Миньор (Берковица) – Ботев (Криводол) 1:0
Рилски спортист (Самоков) – Белите орли (Плевен) 3:0 сл.
Етър 1924 (Велико Търново) – Балкан (Ботевград) 1:1
Пирин (Гоце Делчев) – Септември (Симитли) 2:1

XXV кръг
17.04 (събота), 11.00 часа (пряко по Ринг БГ):
Банско – Академик (София) 2:3
18.04 (неделя), 17.00 часа:
Пирин (Гоце Делчев) – Видима-Раковски (Севлиево) 0:0
Септември (Симитли) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:1
Балкан (Ботевград) – Рилски спортист (Самоков) 1:0
Белите орли (Плевен) – Ком-Миньор (Берковица) 0:3 сл.
Ботев (Криводол) – Вихрен (Сандански) 1:1
Ботев (Враца) – Марек (Дупница) 4:1
Бдин (Видин) – Чавдар (Етрополе) 1:0

XXVI кръг – 21.04 (сряда), 17.00 часа
Видима-Раковски (Севлиево) – Бдин (Видин) 5:2
Чавдар (Етрополе) – Банско 1:1
Академик (София) – Ботев (Враца) 1:1
Марек (Дупница) – Ботев (Криводол) 2:1
Вихрен (Сандански) – Белите орли (Плевен) 3:0 сл.
Ком-Миньор (Берковица) – Балкан (Ботевград) 1:2
Рилски спортист (Самоков) – Септември (Симитли) 2:1
Етър 1924 (Велико Търново) – Пирин (Гоце Делчев) 2:1

XXVII кръг – 25.04 (неделя), 17.00 часа
Етър 1924 (Велико Търново) – Видима-Раковски (Севлиево) 3:0
Пирин (Гоце Делчев) – Рилски спортист (Самоков) 1:0
Септември (Симитли) – Ком-Миньор (Берковица) 2:1
Балкан (Ботевград) – Вихрен (Сандански) 1:1
Белите орли (Плевен) – Марек (Дупница) 0:3 сл.
Ботев (Криводол) – Академик (София) 0:0
Ботев (Враца) – Чавдар (Етрополе) 3:2
Банско – Бдин (Видин) 2:0

XXVIII кръг – 01.05 (събота), 18.00 часа
Видима-Раковски (Севлиево) – Банско 2:1
Бдин (Видин) – Ботев (Враца) 0:0
Чавдар (Етрополе) – Ботев (Криводол) 1:1
Академик (София) – Белите орли (Плевен) 3:0 сл.
Марек (Дупница) – Балкан (Ботевград) 2:1
Вихрен (Сандански) – Септември (Симитли) 3:1
Ком-Миньор (Берковица) – Пирин (Гоце Делчев) 2:0
Рилски спортист (Самоков) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:1

XXIX кръг – 09.05 (неделя), 18.00 часа
Рилски спортист (Самоков) – Видима-Раковски (Севлиево) 1:3
Етър 1924 (Велико Търново) – Ком-Миньор (Берковица) 5:1
Пирин (Гоце Делчев) – Вихрен (Сандански) 1:2
Септември (Симитли) – Марек (Дупница) 2:1
Белите орли (Плевен) – Чавдар (Етрополе) 0:3 сл.
Ботев (Криводол) – Бдин (Видин) 1:1
Ботев (Враца) – Банско 0:0
Балкан (Ботевград) – Академик (София) 2:3

XXX кръг – 15.05 (събота), 18.00 часа
Видима-Раковски (Севлиево) – Ботев (Враца) 2:0
Банско – Ботев (Криводол) 2:0
Бдин (Видин) – Белите орли (Плевен) 3:0 сл.
Чавдар (Етрополе) – Балкан (Ботевград) 3:2
Академик (София) – Септември (Симитли) 3:2
Марек (Дупница) – Пирин (Гоце Делчев) 1:4
Вихрен (Сандански) – Етър 1924 (Велико Търново) 5:0
Ком-Миньор (Берковица) – Рилски спортист (Самоков) 3:2

ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН:

I кръг

8 август 2009, събота, 18:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Видима-Раковски (Севл) 1:1
Вихрен (Сандански) - Рилски спортист (Самоков) 6:2
Марек (Дупница) - Етър 1924 (Велико Търново) 0:0
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) 2:1
Банско - Белите орли (Плевен) 4:1
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол) 1:0
9 август 2009, неделя, 18:00 ч
Академик (София) - Пирин (Гоце Делчев) 2:1
4 септември 2009, петък, 17:00
Бдин (Видин) - Балкан (Ботевград) 0:0

II кръг

15 август 2009, събота, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Криводол) 3:0
Белите орли (Плевен) - Ботев (Враца) 2:2
Балкан (Ботевград) - Банско 1:1
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе) 3:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Академик (София) 3:0
Рилски спортист (Самоков) - Марек (Дупница) 2:2
Ком-Миньор (Берковица) - Вихрен (Сандански) 1:0
9 октомври 2009, петък, 16:00 ч
Септември (Симитли) - Бдин (Видин) 5:1

III кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Вихрен (Сандански) - Видима-Раковски (Севлиево) 3:1
Марек (Дупница) - Ком-Миньор (Берковица) 3:1
Академик (София) - Рилски спортист (Самоков) 2:1
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново) 2:1
Банско - Септември (Симитли) 1:0
Ботев (Враца) - Балкан (Ботевград) 3:1
Ботев (Криводол) - Белите орли (Плевен) 2:1
21 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Бдин (Видин) - Пирин (Гоце Делчев) 2:0

IV кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Белите орли (Пл) 2:0
Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
Септември (Симитли) - Ботев (Враца) 1:1
Пирин (Гоце Делчев) - Банско 1:3
Етър 1924 (Велико Търново) - Бдин (Видин) 2:2
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Етрополе) 1:0
Ком-Миньор (Берковица) - Академик (София) 1:1
Вихрен (Сандански) - Марек (Дупница) 3:0

V кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Марек (Дупница) - Видима-Раковски (Севлиево) 0:1
Чавдар (Етрополе) - Ком-Миньор (Берковица) 1:0
Бдин (Видин) - Рилски спортист (Самоков) 1:1
Банско - Етър 1924 (Велико Търново) 1:0
Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев) 0:2
Ботев (Криводол) - Септември (Симитли) 1:1
Белите орли (Плевен) - Балкан (Ботевград) 2:2
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Академик (София) - Вихрен (Сандански) 1:0

VI кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Балкан (Ботевград) 1:0
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Криводол) 0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца) 2:2
Рилски спортист (Самоков) - Банско 2:0
Ком-Миньор (Берковица) - Бдин (Видин) 3:2
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе) 1:1
Марек (Дупница) - Академик (София) 1:2
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Септември (Симитли) - Белите орли (Плевен) 0:0

VII кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Академик (София) - Видима-Раковски (Севлиево) 4:1
Чавдар (Етрополе) - Марек (Дупница) 0:1
Бдин (Видин) - Вихрен (Сандански) 1:3
Банско - Ком-Миньор (Берковица) 4:0
Ботев (Враца) - Рилски спортист (Самоков) 1:1
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново) 0:0
Белите орли (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев) 4:1
Балкан (Ботевград) - Септември (Симитли) 2:0

VIII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Септември (Симитли) 4:1
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Ботевград) 0:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен) 2:1
Рилски спортист (Самоков) - Ботев (Криводол) 2:0
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца) 2:2
Вихрен (Сандански) - Банско 0:0
Марек (Дупница) - Бдин (Видин) 3:1
Академик (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0

IX кръг

16 октомври 2009, петък, 16:00 ч
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица) 1:1
17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево) 2:1
Бдин (Видин) - Академик (София) 1:3
Банско - Марек (Дупница) 2:1
Ботев (Враца) - Вихрен (Сандански) 0:0
Белите орли (Плевен) - Рилски спортист (Самоков) 1:2
Балкан (Ботевград) - Етър 1924 (Велико Търново) 4:2
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев) 4:1

X кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин (Гоце Делчев) 6:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Септември (Симитли) 2:0
Ком-Миньор (Берковица) - Белите орли (Плевен) 1:1
Вихрен (Сандански) - Ботев (Криводол) 1:0
Марек (Дупница) - Ботев (Враца) 0:0
Чавдар (Етрополе) - Бдин (Видин) 2:1
25 октомври 2009, неделя, 11:00 ч (пряко по Ринг БГ)
Рилски спортист (Самоков) - Балкан (Ботевград) 0:0
27 октомври 2009, вторник, 14:30 ч
Академик (София) - Банско 2:1
 
XI кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Бдин (Видин) - Видима-Раковски (Севлиево) 1:1
Банско - Чавдар (Етрополе) 1:0
Ботев (Криводол) - Марек (Дупница) 1:0
Белите орли (Плевен) - Вихрен (Сандански) 1:2
Балкан (Ботевград) - Ком-Миньор (Берковица) 1:1
Септември (Симитли) - Рилски спортист (Самоков) 3:0
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново) 2:1
1 ноември 2009, неделя, 11:00 ч (пряко по Ринг БГ)
Ботев (Враца) - Академик (София) 3:0

XII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново) 2:1
Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев) 1:2
Ком-Миньор (Берковица) - Септември (Симитли) 3:0
Вихрен (Сандански) - Балкан (Ботевград) 0:0
Марек (Дупница) - Белите орли (Плевен) 1:0
Академик (София) - Ботев (Криводол) 1:2
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца) 2:1
Бдин (Видин) - Банско 0:1

XIII кръг

13 ноември 2009, петък, 14:30 ч
Белите орли (Плевен) - Академик (София) 1:3
14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Ботев (Враца) - Бдин (Видин) 1:0
Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе) 2:1
Балкан (Ботевград) - Марек (Дупница) 2:1
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански) 4:0
Пирин (Гоце Делчев) - Ком-Миньор (Берковица) 0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Рилски спортист (Самоков) 2:0
15 ноември 2009, неделя, 11:00 ч (пряко по Ринг БГ)
Банско - Видима-Раковски (Севлиево) 2:0

XIV кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново) 2:2
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев) 1:1
Марек (Дупница) - Септември (Симитли) 1:0
Чавдар (Етрополе) - Белите орли (Плевен) 1:0
Бдин (Видин) - Ботев (Криводол) 2:0
Банско - Ботев (Враца) 3:1
29 ноември 2009, неделя, 11:00 ч (пряко по Ринг БГ)
Видима-Раковски (Севлиево) - Рилски спортист (Самоков) 3:1
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Академик (София) - Балкан (Ботевград) 1:0

XV кръг

5 декември 2009, събота, 14:00 ч
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево) 4:1
Ботев (Криводол) - Банско 0:4
Белите орли (Плевен) - Бдин (Видин) 5:1
Балкан (Ботевград) - Чавдар (Етрополе) 0:0
Септември (Симитли) - Академик (София) 1:2
Етър 1924 (Велико Търново) - Вихрен (Сандански) 1:2
Рилски спортист (Самоков) - Ком-Миньор (Берковица) 0:1
6 декември 2009, неделя, 14:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Марек (Дупница) 0:1

Тагове:

КОМЕНТАРИ