IMG_4302-edit

Предлагаме ви пълната програма за пролетния полусезон на Втора лига. От БФС обявиха точните дати и часове само на първите три кръга, а останалите мачове с конкретните им дати ще бъдат обявявани поетапно.

Пролетен полузесон – 2017

XVIII кръг

25 февруари, събота, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) – Царско село
Ботев (Гълъбово) – Банско (Банско)
Ботев (Вр) – Левски (Карлово)
Етър – Оборище
Локомотив (Сф) – Спартак (Пл)
26 февруари 2017, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА II – Несебър
Лудогорец II – Созопол отл. за 15 март
27 февруари 2017, понеделник, 17:30 ч:
Поморие – Септември /пряко по Диема спорт/

XIX кръг

3 март, петък, 15:30 ч:
Несебър – Витоша /пряко по Диема спорт 2/
5 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Септември – Локомотив (Сф)
Спартак (Пл) – Етър
Оборище – Ботев (Вр)
Левски (Карлово) – Ботев (Гълъбово)
Банско (Банско) – ЦСКА II
Царско село – Созопол
6 март 2017, понеделник, 15:30 ч:
Поморие – Лудогорец II

XX кръг

11 март, събота, 12:30 ч:
Етър – Септември /пряко по Диема спорт/
11 март 2017, събота, 15:30 ч:
Созопол – Несебър
Витоша – Банско (Банско)
Ботев (Гълъбово) – Оборище
Ботев (Вр) – Спартак (Пл)
Локомотив (Сф) – Поморие
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
ЦСКА II – Левски (Карлово)
13 март 2017, понеделник, 15:30 ч:
Лудогорец II – Царско село
XXI кръг

18 март, събота:
Локомотив (Сф) – Лудогорец II
Поморие – Етър
Септември – Ботев (Вр)
Спартак (Пл) – Ботев (Гълъбово)
Оборище – ЦСКА II
Левски (Карлово) – Витоша
Банско (Банско) – Созопол
Несебър – Царско село

XXII кръг

1 април, събота:
Лудогорец II – Несебър
Царско село – Банско
Созопол – Левски (Карлово)
Витоша – Оборище
ЦСКА II – Спартак (Пл)
Ботев (Гълъбово) – Септември
Ботев (Вр) – Поморие
Етър – Локомотив (Сф)

XXIII кръг

8 април, събота:
Етър – Лудогорец II
Локомотив (Сф) – Ботев (Вр)
Поморие – Ботев (Гълъбово)
Септември – ЦСКА II
Спартак (Пл) – Витоша
Оборище – Созопол
Левски (Карлово) – Царско село
Банско (Банско) – Несебър

XXIV кръг

15 април, събота:
Лудогорец II – Банско
Несебър – Левски (Карлово)
Царско село – Оборище
Созопол – Спартак (Пл)
Витоша – Септември
ЦСКА II – Поморие
Ботев (Гъл) – Локо (Сф)
Ботев (Вр) – Етър

XXV кръг

22 април, събота:
Ботев (Вр) – Лудогорец II
Етър – Ботев (Гълъбово)
Локомотив (Сф) – ЦСКА II
Поморие – Витоша
Септември – Созопол
Спартак (Пл) – Царско село
Оборище – Несебър
Левски (Карлово) – Банско

XXVI кръг

29 април, събота:
Лудогорец II – Левски (Карлово)
Банско (Банско) – Оборище
Несебър – Спартак (Пл)
Царско село – Септември
Созопол – Поморие
Витоша – Локомотив (Сф)
ЦСКА II – Етър
Ботев (Гълъбово) – Ботев (Вр)

XXVII кръг

6 май, събота:
Ботев (Гълъбово) – Лудогорец II
Ботев (Вр) – ЦСКА II
Етър – Витоша (Бистрица)
Локомотив (Сф) – Созопол
Поморие – Царско село
Септември – Несебър
Спартак (Пл) – Банско
Оборище – Левски (Карлово)

XXVIII кръг

13 май, събота:
Лудогорец II – Оборище
Левски (Карлово) – Спартак (Пл)
Банско (Банско) – Септември
Несебър – Поморие
Царско село – Локомотив (Сф)
Созопол – Етър
Витоша – Ботев (Вр)
ЦСКА II – Ботев (Гълъбово)

XXIX кръг

20 май, събота:
ЦСКА II – Лудогорец II
Ботев (Гълъбово) – Витоша
Ботев (Вр) – Созопол
Етър – Царско село
Локомотив (Сф) – Несебър
Поморие – Банско
Септември – Левски (Карлово)
Спартак (Пл) – Оборище

XXX кръг

27 май, събота:
Лудогорец II – Спартак (Пл)
Оборище – Септември
Левски (Карлово) – Поморие
Банско (Банско) – Локомотив (Сф)
Несебър – Етър
Царско село – Ботев (Вр)
Созопол – Ботев (Гълъбово)
Витоша – ЦСКА II

Тагове:

КОМЕНТАРИ