pavlikeni

XVI кръг

5 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) – Литекс (Ловеч) –
Ювентус (Малчика) – Академик (Свищов) –
Вихър (Славяново) – Бдин 1923 (Видин) –
Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг) –
Ком (Берковица) – Левски 2007 (Левски) –
Трявна (Трявна) – Севлиево (Севлиево) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Кариана (Ерден) –
Янтра Габрово (Габрово) почива

XVII кръг

12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) – Трявна (Трявна) –
Севлиево (Севлиево) – Ком (Берковица) –
Левски 2007 (Левски) – Павликени (Павликени) –
Партизан (Червен бряг) – Вихър (Славяново) –
Бдин 1923 (Видин) – Ювентус (Малчика) –
Академик (Свищов) – Първа атомна (Козлодуй) –
Литекс (Ловеч) – Янтра Габрово (Габрово) –
Мизия 2005 (Кнежа) почива

XVIII кръг

19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) – Академик (Свищов) –
Първа атомна (Козлодуй) – Бдин 1923 (Видин) –
Ювентус (Малчика) – Партизан (Червен бряг) –
Вихър (Славяново) – Левски 2007 (Левски) –
Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево) –
Ком (Берковица) – Кариана (Ерден) –
Трявна (Трявна) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Литекс (Ловеч) почива

XIX кръг

24 март 2017, петък, 14:30 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) – Ком (Берковица) –
Кариана (Ерден) – Павликени (Павликени) –
Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново) –
Левски 2007 (Левски) – Ювентус (Малчика) –
Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй) –
Бдин 1923 (Видин) – Янтра Габрово (Габрово) –
Академик (Свищов) – Литекс (Ловеч) –
Трявна (Трявна) почива

XX кръг

2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) – Бдин 1923 (Видин) –
Янтра Габрово (Габрово) – Партизан (Червен бряг) –
Първа атомна (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски) –
Ювентус (Малчика) – Севлиево (Севлиево) –
Вихър (Славяново) – Кариана (Ерден) –
Павликени (Павликени) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Ком (Берковица) – Трявна (Трявна) –
Академик (Свищов) почива

XXI кръг

9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Трявна (Трявна) – Павликени (Павликени) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Вихър (Славяново) –
Кариана (Ерден) – Ювентус (Малчика) –
Севлиево (Севлиево) – Първа атомна (Козлодуй) –
Левски 2007 (Левски) – Янтра Габрово (Габрово) –
Партизан (Червен бряг) – Литекс (Ловеч) –
Бдин 1923 (Видин) – Академик (Свищов) –
Ком (Берковица) почива

XXII кръг

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг) –
Литекс (Ловеч) – Левски 2007 (Левски) –
Янтра Габрово (Габрово) – Севлиево (Севлиево) –
Първа атомна (Козлодуй) – Кариана (Ерден) –
Ювентус (Малчика) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Вихър (Славяново) – Трявна (Трявна) –
Павликени (Павликени) – Ком (Берковица) –
Бдин 1923 (Видин) почива

XXIII кръг

23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ком (Берковица) – Вихър (Славяново) –
Трявна (Трявна) – Ювентус (Малчика) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Първа атомна (Козлодуй) –
Кариана (Ерден) – Янтра Габрово (Габрово) –
Севлиево (Севлиево) – Литекс (Ловеч) –
Левски 2007 (Левски) – Академик (Свищов) –
Партизан (Червен бряг) – Бдин 1923 (Видин) –
Павликени (Павликени) почива

XXIV кръг

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) – Левски 2007 (Левски) –
Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево) –
Литекс (Ловеч) – Кариана (Ерден) –
Янтра Габрово (Габрово) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Първа атомна (Козлодуй) – Трявна (Трявна) –
Ювентус (Малчика) – Ком (Берковица) –
Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени) –
Партизан (Червен бряг) почива

XXV кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) – Ювентус (Малчика) –
Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй) –
Трявна (Трявна) – Янтра Габрово (Габрово) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Литекс (Ловеч) –
Кариана (Ерден) – Академик (Свищов) –
Севлиево (Севлиево) – Бдин 1923 (Видин) –
Левски 2007 (Левски) – Партизан (Червен бряг) –
Вихър (Славяново) почива

XXVI кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево) –
Бдин 1923 (Видин) – Кариана (Ерден) –
Академик (Свищов) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Литекс (Ловеч) – Трявна (Трявна) –
Янтра Габрово (Габрово) – Ком (Берковица) –
Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени) –
Ювентус (Малчика) – Вихър (Славяново) –
Левски 2007 (Левски) почива

XXVII кръг

17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Славяново) – Първа атомна (Козлодуй) –
Павликени (Павликени) – Янтра Габрово (Габрово) –
Ком (Берковица) – Литекс (Ловеч) –
Трявна (Трявна) – Академик (Свищов) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Бдин 1923 (Видин) –
Кариана (Ерден) – Партизан (Червен бряг) –
Севлиево (Севлиево) – Левски 2007 (Левски) –
Ювентус (Малчика) почива

XXVIII кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Левски 2007 (Левски) – Кариана (Ерден) –
Партизан (Червен бряг) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Бдин 1923 (Видин) – Трявна (Трявна) –
Академик (Свищов) – Ком (Берковица) –
Литекс (Ловеч) – Павликени (Павликени) –
Янтра Габрово (Габрово) – Вихър (Славяново) –
Първа атомна (Козлодуй) – Ювентус (Малчика) –
Севлиево (Севлиево) почива

XXIX кръг

28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ювентус (Малчика) – Янтра Габрово (Габрово) –
Вихър (Славяново) – Литекс (Ловеч) –
Павликени (Павликени) – Академик (Свищов) –
Ком (Берковица) – Бдин 1923 (Видин) –
Трявна (Трявна) – Партизан (Червен бряг) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Левски 2007 (Левски) –
Кариана (Ерден) – Севлиево (Севлиево) –
Първа атомна (Козлодуй) почива

XXX кръг

4 юни 2017, неделя, 18:00 ч:
Севлиево (Севлиево) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Левски 2007 (Левски) – Трявна (Трявна) –
Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица) –
Бдин 1923 (Видин) – Павликени (Павликени) –
Академик (Свищов) – Вихър (Славяново) –
Литекс (Ловеч) – Ювентус (Малчика) –
Янтра Габрово (Габрово) – Първа атомна (Козлодуй) –
Кариана (Ерден) почива

КОМЕНТАРИ