Etar-

XVII кръг

 

12 февруари 2021 г., петък, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали)

13 февруари 2021 г., събота, 12:30 ч:

Ботев (Враца) – Берое (Стара Загора)

13 февруари 2021 г., събота, 15:00 ч:

Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив)

13 февруари 2021 г., събота, 17:30 ч:

Славия 1913 (София) – ЦСКА (София)

14 февруари 2021 г., неделя, 14:30 ч:

ФК ЦСКА 1948 (София) – Царско село 2015 (София)

14 февруари 2021 г., неделя, 17:00 ч:

Левски (София) – Монтана 1921 (Монтана)

15 февруари 2021 г., понеделник, 16:00 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново)

 

XVIII кръг

 

19 февруари 2021 г., петък, 17:30 ч:

Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 (София)              –  /пряко по Диема спорт/

20 февруари 2021 г., събота, 12:30 ч:

Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Враца)                       –  /пряко по Диема спорт/

20 февруари 2021 г., събота, 15:00 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)        –  /пряко по Диема спорт/

20 февруари 2021 г., събота, 17:30 ч:

ЦСКА (София) – Черно море (Варна)                          –  /пряко по Диема спорт/

21 февруари 2021 г., неделя, 14:30 ч:

Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)                 –  /пряко по Диема спорт/

21 февруари 2021 г., неделя, 17:00 ч:

Етър ВТ (Велико Търново) – Левски (София)                  –  /пряко по Диема спорт/

22 февруари 2021 г., понеделник, 17:30 ч:

Царско село 2015 (София) – Ботев (Пловдив)                 –  /пряко по Диема спорт/

 

XIX кръг

 

26 февруари 2021 г., петък, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново)        –  /пряко по Нова спорт/

27 февруари 2021 г., събота, 12:15 ч:

Славия 1913 (София) – Арда 1924 (Кърджали)                 –  /пряко по Диема спорт/

27 февруари 2021 г., събота, 15:00 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София)                    –  /пряко по Диема спорт/

27 февруари 2021 г., събота, 17:45 ч:

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)                  –  /пряко по Диема спорт/

28 февруари 2021 г., неделя, 12:00 ч:

Ботев (Враца) – Царско село 2015 (София)                   –  /пряко по Диема спорт/

28 февруари 2021 г., неделя, 14:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана)                   –  /пряко по Диема спорт/

28 февруари 2021 г., неделя, 17:00 ч:

ФК ЦСКА 1948 (София) – Левски (София)                      –  /пряко по Диема спорт/

 

XX кръг

 

6 март 2021 г., събота, 15:00 ч:

Арда 1924 (Кърджали) – Черно море (Варна)                  –  /пряко по Диема спорт/

6 март 2021 г., събота, 17:30 ч:

ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)                    –  /пряко по Диема спорт/

7 март 2021 г., неделя, 12:00 ч:

Етър ВТ (Велико Търново) – ФК ЦСКА 1948 (София)            –  /пряко по Диема спорт/

7 март 2021 г., неделя, 14:30 ч:

Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград)            –  /пряко по Диема спорт/

7 март 2021 г., неделя, 17:00 ч:

Левски (София) – Ботев (Пловдив)                           –  /пряко по Диема спорт/

8 март 2021 г., понеделник, 17:30 ч:

Царско село 2015 (София) – Славия 1913 (София)             –  /пряко по Диема спорт/

9 март 2021 г., вторник, 17:30 ч:

Монтана 1921 (Монтана) – Ботев (Враца)                     –  /пряко по Диема спорт/

 

XXI кръг

 

13 март 2021 г., събота:

ЦСКА (София) – Етър ВТ (Велико Търново)                    –

Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)            –

Лудогорец 1945 (Разград) – Арда 1924 (Кърджали)            –

Черно море (Варна) – Царско село 2015 (София)              –

Славия 1913 (София) – Монтана 1921 (Монтана)               –

Ботев (Враца) – Левски (София)                             –

Ботев (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 (София)                     –

 

XXII кръг

 

20 март 2021 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Пловдив)                 –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Враца)                       –

Левски (София) – Славия 1913 (София)                       –

Монтана 1921 (Монтана) – Черно море (Варна)                –

Царско село 2015 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)        –

Арда 1924 (Кърджали) – Локомотив 1926 (Пловдив)            –

Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)                        –

 

XXIII кръг

 

3 април 2021 г., събота:

Берое (Стара Загора) – Етър ВТ (Велико Търново)            –

ЦСКА (София) – Арда 1924 (Кърджали)                        –

Локомотив 1926 (Пловдив) – Царско село 2015 (София)        –

Лудогорец 1945 (Разград) – Монтана 1921 (Монтана)          –

Черно море (Варна) – Левски (София)                        –

Славия 1913 (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)                 –

Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив)                            –

 

XXIV кръг

 

10 април 2021 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Враца)                   –

Ботев (Пловдив) – Славия 1913 (София)                      –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Черно море (Варна)                  –

Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград)                  –

Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив 1926 (Пловдив)          –

Царско село 2015 (София) – ЦСКА (София)                    –

Арда 1924 (Кърджали) – Берое (Стара Загора)                –

 

XXV кръг

 

14 април 2021 г., сряда:

Арда 1924 (Кърджали) – Етър ВТ (Велико Търново)            –

Берое (Стара Загора) – Царско село 2015 (София)            –

ЦСКА (София) – Монтана 1921 (Монтана)                      –

Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)                  –

Лудогорец 1945 (Разград) – ФК ЦСКА 1948 (София)            –

Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив)                       –

Славия 1913 (София) – Ботев (Враца)                        –

 

XXVI кръг

 

17 април 2021 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Славия 1913 (София)             –

Ботев (Враца) – Черно море (Варна)                         –

Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)                 –

ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)            –

Левски (София) – ЦСКА (София)                              –

Монтана 1921 (Монтана) – Берое (Стара Загора)              –

Царско село 2015 (София) – Арда 1924 (Кърджали)            –

Тагове:

КОМЕНТАРИ