IMG_3719

Плевенска бригада начело с Мирослав Михайлов свири първото домакинство на “Етър” от пролетния полусезон срещу “Кариана” (Ерден). Асистенти на Михайлов са Пламен Георгиев и Асен Крумов от Плевен. Четвърти съдия е Ивайло Петров от Ловеч, делегат на ЗС на БФС – Юли Йоцов от Ловеч.

17-ият кръг в Северозападната “В” група започва в събота, когато водачът “Ботев” (Враца) приема “Ювентус” (Малчика). Главен съдия там е Даниел Иванов от Видин. Всички останали срещи са в неделя от 14:30 ч.

Съдийски назначения:

Северозападна “В” АФГ
ОФК”ТРЯВНА” гр.ТРЯВНА – ФК”ГИГАНТ -94″ гр.БЕЛЕНЕ
2016-03-06 – 14:30
АЛЕКСАНДЪР МАРКОВ ВТ  ГЕОРГИ ДОЙНОВ ВТ  ИЛИЯН КАПАРАШЕВ ВТ
4-ти: РОСЕН ГАНОВСКИ ВР  Делегат:  ДИМИТЪР МАСУРАНСКИ ВР
 

Северозападна “В” АФГ
ОФК”ЛЕВСКИ 2007″ гр. ЛЕВСКИ – ФК”ЯНТРА” гр.ГАБРОВО
2016-03-06 – 14:30

 

ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ ВТ  ЙОРДАНКА КОРЧЕВА ВТ  ПРЕСИЯН СТЕФАНОВ ВТ
4-ти: МИХАЕЛ ПАВЛОВ ВТ  Делегат:  КУНЧО ИГНАТОВ ЛЧ

 

Северозападна “В” АФГ
ОФК”БОТЕВ” гр.ВРАЦА – ФК”ЮВЕНТУС” с.МАЛЧИКА
2016-03-05 – 14:30

 

ДАНИЕЛ ИВАНОВ ВД  АНТОАН СТЕФАНОВ ВД  Николай Недков Вд
4-ти: ГЕОРГИ ГИНЧЕВ ВТ  Делегат:  ВАЛАЛЕНТИН ИВАНОВ ВТ

 

Северозападна “В” АФГ
ОФК”БДИН 1923″ гр.ВИДИН – ФК”БОТЕВ” гр.ЛУКОВИТ
2016-03-06 – 14:30

 

ИЛИЯН МАРИНОВ ВР  ВЛАДИМИР ПАЛАНСКИ ВР  ИВАЙЛО ЖИВКОВ ВР
4-ти: ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ПЛ  Делегат:  ПЕНЧО МОЛЛОВ ПЛ

 

Северозападна “В” АФГ
ФК”ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО” – ФК”КАРИАНА” с.ЕРДЕН
2016-03-06 – 14:30

 

МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВ ПЛ  ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ ПЛ  АСЕН КРУМОВ ПЛ
4-ти: ИВАЙЛО ПЕТРОВ ЛЧ  Делегат:  ЮЛИ ЙОЦОВ ЛЧ

 

Северозападна “В” АФГ
ФК”СЕВЛИЕВО” гр.СЕВЛИЕВО – ФК”ВИХЪР” гр.СЛАВЯНОВО
2016-03-06 – 14:30

 

НИКОЛА ПЕТРОВ ЛЧ  ИВАЙЛО АТАНАСОВ ВТ  ДОЧО МИХОВ ЛЧ
4-ти: ВЛАДИМИР ВЕЛЕВ ВТ  Делегат:  СВ ЕТОСЛАВ СТЕФАНОВ ВТ

 

Северозападна “В” АФГ
ОФК”БОТЕВ 2008′ гр.КОЗЛОДУЙ – ОФК”ПАВЛИКЕНИ” гр.ПАВЛИКЕНИ
2016-03-06 – 14:30

 

Петър Иванов Мн  Владимир Вълов Мн  ИВАЙЛО ТОДОРОВ МН
4-ти: СТАНИМИР ТОДОРОВ ГБ  Делегат:  НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВ ГБ

 

Северозападна “В” АФГ
ОФК”АКАДЕМИК” гр.СВИЩОВ – ФК”ПАРТИЗАН” гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
2016-03-06 – 14:30

 

ПЕТЪР КУЗЕВ ГБ  ТИХОМИР ПАПАЗОВ ГБ  ИВЕЛИН КОНОВ ГБ
4-ти: СВЕТЛИН ПЪШЕВ ВТ  Делегат:  ИГОР БАКЬОВ ВТ

Тагове:

КОМЕНТАРИ