pyrvaLIga

I кръг

14 юли, петък, 18:45 ч:
Етър (В. Търново) – Локомотив (Пловдив) 1:2
14 юли, петък, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора) 0:0
15 юли, събота, 18:45 ч:
Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица) 1:0
15 юли, събота, 21:00 ч:
Славия (София) – ЦСКА (София) 1:1
16 юли, неделя, 20:30 ч:
Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград) 0:1
17 юли, понеделник, 20:30 ч:
Септември (София) – Дунав (Русе)
6 септември, сряда, 20:00 ч:
Левски (София) – Лудогорец (Разград)

II кръг

21 юли, петък, 18:45 ч:
Верея (Стара Загора) – Черно море (Варна)
21 юли, петък, 21:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица) – Етър
22 юли, събота, 18:45 ч:
Пирин (Благоевград) – Септември (София)
22 юли, събота, 21:00 ч:
ЦСКА (София) – Лудогорец (Разград)
23 юли, неделя, 18:45 ч:
Славия (София) – Ботев (Пловдив)
23 юли, неделя, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)
24 юли, понеделник, 20:30 ч:
Дунав (Русе) – Берое (Стара Загора)

III кръг:

28 юли, петък:
Септември (София) – Славия (София), 18:45 ч.
Черно море (Варна) – Дунав (Русе), 21:00 ч.
29 юли, събота:
Берое (Стара Загора) – Пирин (Благоевград), 18:45 ч.
Лудогорец (Разград) – Локомотив (Пловдив), 21:00 ч.
30 юли, неделя:
Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София), 18:45 ч.
Левски (София) – Витоша (Бистрица), 21:00 ч.
31 юли, понеделник:
Етър – Верея (Стара Загора), 20:30 ч.             

III кръг

29 юли, събота:
Ботев (Пд) – ЦСКА
Септември – Славия
Берое – Пирин
Черно море – Дунав
Етър – Верея
Левски – Витоша
Лудогорец – Локо (Пд)

IV кръг

5 август, събота:
ЦСКА – Локо (Пд)
Витоша – Лудогорец
Верея – Левски
Дунав – Етър
Пирин – Черно море
Славия – Берое
Ботев (Пд) – Септември

V кръг

12 август, събота:
Септември – ЦСКА
Берое – Ботев (Пд)
Черно море – Славия
Етър – Пирин
Левски – Дунав
Лудогорец – Верея
Локо (Пд) – Витоша

VI кръг

19 август, събота:
ЦСКА – Витоша
Верея – Локо (Пд)
Дунав – Лудогорец
Пирин – Левски
Славия – Етър
Ботев (Пд) – Черно море
Септември – Берое

VII кръг

26 август, събота:
Берое – ЦСКА
Черно море – Септември
Етър – Ботев (Пд)
Левски – Славия
Лудогорец – Пирин
Локо (Пд) – Дунав
Витоша – Верея

VIII кръг

9 септември, събота:
ЦСКА – Верея
Дунав – Витоша
Пирин – Локо (Пд)
Славия – Лудогорец
Ботев (Пд) – Левски
Септември – Етър
Берое – Черно море

IX кръг

16 септември, събота:
Черно море – ЦСКА
Етър – Берое
Левски – Септември
Лудогорец – Ботев (Пд)
Локо (Пд) – Славия
Витоша – Пирин –
Верея – Дунав

X кръг

23 септември, събота:
ЦСКА – Дунав
Пирин – Верея
Славия – Витоша –
Ботев (Пд) – Локо (Пд)
Септември – Лудогорец
Берое – Левски
Черно море – Етър

XI кръг

30 септември, събота:
Етър – ЦСКА
Левски – Черно море
Лудогорец – Берое
Локо (Пд) – Септември
Витоша – Ботев (Пд)
Верея – Славия
Дунав – Пирин

XII кръг

14 октомври, събота:
ЦСКА – Пирин
Славия – Дунав
Ботев (Пд) – Верея
Септември – Витоша
Берое – Локо (Пд)
Черно море – Лудогорец
Етър – Левски

XIII кръг

21 октомври, събота:
Левски – ЦСКА
Лудогорец – Етър
Локо (Пд) – Черно море
Витоша – Берое –
Верея – Септември
Дунав – Ботев (Пд)
Пирин – Славия

XIV кръг

28 октомври, събота:
ЦСКА – Славия
Пирин – Ботев (Пд)
Дунав – Септември
Верея – Берое
Витоша – Черно море
Локо (Пд) – Етър
Лудогорец – Левски

XV кръг

4 ноември, събота:
Лудогорец – ЦСКА
Левски – Локо (Пд)
Етър – Витоша (Бистрица)
Черно море – Верея
Берое – Дунав
Септември – Пирин
Ботев (Пд) – Славия

XVI кръг

18 ноември, събота:
ЦСКА – Ботев (Пд)
Славия – Септември
Пирин – Берое
Дунав – Черно море
Верея – Етър
Витоша – Левски
Локо (Пд) – Лудогорец

XVII кръг

25 ноември, събота:
Локо (Пд) – ЦСКА
Лудогорец – Витоша (Бистрица)
Левски – Верея
Етър – Дунав
Черно море – Пирин
Берое – Славия
Септември – Ботев (Пд)

XVIII кръг

29 ноември, сряда:
ЦСКА – Септември
Ботев (Пд) – Берое
Славия – Черно море
Пирин – Етър
Дунав – Левски
Верея – Лудогорец
Витоша (Бистрица) – Локо (Пд)

XIX кръг

2 декември, събота:
Витоша – ЦСКА
Локо (Пд) – Верея
Лудогорец – Дунав
Левски – Пирин
Етър – Славия
Черно море – Ботев (Пд)
Берое – Септември

XX кръг

9 декември, събота:
ЦСКА – Берое
Септември – Черно море
Ботев (Пд) – Етър
Славия – Левски
Пирин – Лудогорец
Дунав – Локо (Пд)
Верея – Витоша –

XXI кръг

17 февруари, събота:
Верея – ЦСКА
Витоша – Дунав
Локо (Пд) – Пирин
Лудогорец – Славия
Левски – Ботев (Пд)
Етър – Септември
Черно море – Берое

XXII кръг

24 февруари, събота:
ЦСКА – Черно море
Берое – Етър
Септември – Левски
Ботев (Пд) – Лудогорец
Славия – Локо (Пд)
Пирин – Витоша –
Дунав – Верея

XXIII кръг

28 февруари, сряда:
Дунав – ЦСКА
Верея – Пирин
Витоша – Славия
Локо (Пд) – Ботев (Пд)
Лудогорец – Септември
Левски – Берое
Етър – Черно море

XXIV кръг

3 март, събота:
ЦСКА – Етър
Черно море – Левски
Берое – Лудогорец
Септември – Локо (Пд)
Ботев (Пд) – Витоша
Славия – Верея
Пирин – Дунав

XXV кръг

10 март, събота:
Пирин – ЦСКА
Дунав – Славия
Верея – Ботев (Пд)
Витоша – Септември
Локо (Пд) – Берое
Лудогорец – Черно море
Левски – Етър

XXVI кръг

17 март, събота:
ЦСКА – Левски
Етър – Лудогорец
Черно море – Локо (Пд)
Берое – Витоша
Септември – Верея
Ботев (Пд) – Дунав
Славия – Пирин

КОМЕНТАРИ