29386831_1619255941504696_4786110369804320768_n

27 КРЪГ

ПЪРВА ШЕСТИЦА
31 март (събота), 17:30 часа
Лудогорец – Верея Диема Спорт
31 март (събота), 20:00 часа
ЦСКА – Ботев Диема Спорт
1 април (неделя), 17:30 часа
Левски – Берое Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „А“
30 март (петък), 17:30 часа
Славия – Витоша Нова спорт
30 март (петък), 20:00 часа
Черно море – Пирин Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „Б“
1 април (неделя), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Дунав Диема Спорт
2 април (понеделник), 20:00 часа
Септември – Етър    -Диема Спорт

28 КРЪГ

ПЪРВА ШЕСТИЦА
6 април (петък), 14:30 часа
Ботев – Левски Диема Спорт
6 април (петък), 17:00 часа
Лудогорец – ЦСКА Диема Спорт
6 април (петък), 19:30 часа
Верея – Берое Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „А“
5 април (четвъртък), 17:15 часа
Витоша – Пирин Диема Спорт
5 април (четвъртък), 19:30 часа
Славия – Черно море Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „Б“
9 април (понеделник), 17:30 часа
Етър – Дунав    -Нова спорт
9 април (понеделник), 20:00 часа
Септември – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

29 КРЪГ

ПЪРВА ШЕСТИЦА
14 април (събота), 15:00 часа
Берое – Ботев Диема Спорт
14 април (събота), 17:30 часа
ЦСКА – Верея Диема Спорт
14 април (събота), 20:00 часа
Левски – Лудогорец Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „А“
13 април (петък), 17:30 часа
Черно море – Витоша Нова спорт
13 април (петък), 20:00 часа
Пирин – Славия Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „Б“
15 април (неделя), 17:30 часа
Дунав – Септември Диема Спорт
15 април (неделя), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Етър   -Диема Спорт

30 КРЪГ

ПЪРВА ШЕСТИЦА
18 април (сряда), 14:45 часа
Верея – Ботев Нова спорт
18 април (сряда), 17:00 часа
Лудогорец – Берое Диема Спорт
18 април (сряда), 20:00 часа
ЦСКА – Левски Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „А“
17 април (вторник), 17:30 часа
Витоша – Славия Диема Спорт
17 април (вторник), 20:00 часа
Пирин – Черно море Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „Б“
19 април (четвъртък), 17:15 часа
Етър – Септември   -Диема Спорт
19 април (четвъртък), 19:30 часа
Дунав – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

31 КРЪГ

ПЪРВА ШЕСТИЦА
21 април (събота), 15:00 часа
Левски – Верея Диема Спорт
21 април (събота), 17:00 часа
Ботев – Лудогорец Диема Спорт
21 април (събота), 20:00 часа
Берое – ЦСКА Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „А“
20 април (петък), 20:00 часа
Черно море – Славия Диема Спорт
22 април (неделя), 17:30 часа
Пирин – Витоша Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „Б“
22 април (неделя), 20:00 часа
Дунав – Етър   -Диема Спорт
23 април (понеделник), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Септември Нова спорт

32 КРЪГ

ПЪРВА ШЕСТИЦА
27 април (петък), 20:00 часа
Верея – Лудогорец Диема Спорт
29 април (неделя), 17:45 часа
Берое – Левски Диема Спорт
29 април (неделя), 20:15 часа
Ботев – ЦСКА Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „А“
28 април (събота), 17:30 часа
Витоша – Черно море Диема Спорт
28 април (събота), 20:00 часа
Славия – Пирин Диема Спорт

ВТОРА ОСМИЦА – ГРУПА „Б“
27 април (петък), 17:30 часа
Септември – Дунав Нова спорт
30 април (понеделник), 20:00 часа
Етър – Локомотив (Пловдив) -Диема Спорт

33 КРЪГ

ПЪРВА ШЕСТИЦА
4 май (петък), 20:00 часа
Левски – Ботев Диема Спорт
5 май (събота), 20:00 часа
ЦСКА – Лудогорец Диема Спорт
6 май (неделя), 20:00 часа
Берое – Верея Диема Спорт

КОМЕНТАРИ