IMG_9060

20 юли 2018, петък, 18:30 ч:

Витоша (Бистрица) – Дунав (Русе)      2:1

20 юли 2018, петък, 20:45 ч:

21 юли 2018, събота, 18:30 ч:

Лудогорец (Разград) – Етър (Велико Търново)       1:0

21 юли 2018, събота, 20:45 ч:

Ботев (Пловдив) – Левски (София)                          0:1

22 юли 2018, неделя, 18:30 ч:

Славия (София) – Берое (Стара Загора)                1:1

22 юли 2018, неделя, 20:45 ч:

ЦСКА (София) – Локомотив (Пловдив)                   2:0

23 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:

Верея (Стара Загора) – Септември (София)                  0:0

 

II кръг

 

27 юли 2018, петък, 18:30 ч:

Етър (Велико Търново) – Верея (Стара Загора)           1:0

27 юли 2018, петък, 20:45 ч:

Дунав (Русе) – Ботев (Враца)                         3:1

28 юли 2018, събота, 18:30 ч:

Септември (София) – Ботев (Пловдив)                       0:2

28 юли 2018, събота, 20:45 ч:

Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград)           1:1

29 юли 2018, неделя, 18:30 ч:

Локомотив (Пловдив) – Славия (София)            2:4

29 юли 2018, неделя, 20:45 ч:

Витоша (Бистрица) – ЦСКА (София)           0:2

30 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:

Левски (София) – Черно море (Варна)                       2:2

 

III кръг

 

3 август 2018, петък, 18:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново)                2:0

3 август 2018, петък, 20:45 ч:

Верея (Стара Загора) – Берое (Стара Загора)               0:2

4 август 2018, събота, 18:30 ч:

Черно море (Варна) – Септември (София)                    1:5

4 август 2018, събота, 20:45 ч:

Лудогорец (Разград) – Локомотив (Пловдив)       0:1

5 август 2018, неделя, 18:30 ч:

Ботев (Враца) – Левски (София)                            0:2

5 август 2018, неделя, 20:45 ч:

ЦСКА (София) – Дунав (Русе)                          3:0

6 август 2018, понеделник, 20:30 ч:

Славия (София) – Витоша (Бистрица)    0:2

 

IV кръг

 

10 август 2018, петък, 18:15 ч:

Етър (Велико Търново) – Черно море (Варна) 1:1

10 август 2018, петък, 20:30 ч:

Локомотив (Пловдив) – Верея (Стара Загора)

11 август 2018, събота, 18:45 ч:

Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)

11 август 2018, събота, 21:00 ч:

Дунав (Русе) – Левски (София)

12 август 2018, неделя, 18:30 ч:

Витоша (Бистрица) – Лудогорец (Рз)

12 август 2018, неделя, 20:45 ч:

ЦСКА (София) – Славия (София)

13 август 2018, понеделник, 20:30 ч:

Септември (София) – Ботев (Враца)

 

V кръг

 

17 август 2018, петък, 18:30 ч:

Славия (София) – Дунав (Русе)

17 август 2018, петък, 20:45 ч:

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)

18 август 2018, събота, 18:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Локомотив (Пловдив)

18 август 2018, събота, 21:00 ч:

в Монтана, ст.“Огоста“:

Ботев (Враца) – Етър (Велико Търново) 2:0

19 август 2018, неделя, 18:15 ч:

Левски (София) – Септември (София)

19 август 2018, неделя, 21:00 ч:

Лудогорец (Разград) – ЦСКА (София)

20 август 2018, понеделник, 20:30 ч:

Верея (Стара Загора) – Витоша (Бистрица)

 

VI кръг

 

24 август 2018, петък, 18:45 ч:

Дунав (Русе) – Септември (София)

24 август 2018, петък, 21:00 ч:

Локомотив (Пловдив) – Черно море (Варна)

25 август 2018, събота, 18:45 ч:

Етър (Велико Търново) – Левски (София) 1:2

25 август 2018, събота, 21:00 ч:

Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив)

26 август 2018, неделя, 18:45 ч:

Славия (София) – Лудогорец (Разград)

26 август 2018, неделя, 21:00 ч:

ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора)

27 август 2018, понеделник, 20:30 ч:

Берое (Стара Загора) – Ботев (Враца)

 

VII кръг

 

31 август 2018, петък, 18:45 ч:

Верея (Стара Загора) – Славия (София)

31 август 2018, петък, 21:00 ч:

Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица)

1 септември 2018, събота, 16:30 ч:

Септември (София) – Етър (Велико Търново) 0:2

1 септември 2018, събота, 18:45 ч:

в Монтана, ст.“Огоста“:

Ботев (Враца) – Локомотив (Пловдив)

1 септември 2018, събота, 21:00 ч:

Левски (София) – Берое (Стара Загора)

2 септември 2018, неделя, 18:45 ч:

Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София)

2 септември 2018, неделя, 21:00 ч:

Лудогорец (Разград) – Дунав (Русе)

 

VIII кръг

 

14 септември 2018, петък, 17:30 ч:

Витоша (Бистрица) – Ботев (Враца)

14 септември 2018, петък, 20:00 ч:

Лудогорец (Разград) – Верея (Стара Загора)

15 септември 2018, събота, 14:45 ч:

Дунав (Русе) – Етър (Велико Търново)

15 септември 2018, събота, 17:30 ч:

Берое (Стара Загора) – Септември (София)

15 септември 2018, събота, 20:00 ч:

ЦСКА (София) – Черно море (Варна)

16 септември 2018, неделя, 17:45 ч:

Славия (София) – Ботев (Пловдив)

16 септември 2018, неделя, 20:00 ч:

Локомотив (Пловдив) – Левски (София)

 

IX кръг

21.09 /петък/

Етър – Берое, 17:30 часа

Левски – Витоша, 20.00 часа

22.09 /събота/

Септември – Локомотив Пд, 17.30 часа

Ботев Вр – ЦСКА, 20.00 часа

23.09 /неделя/

Верея – Дунав, 15.00 часа

Черно море – Славия, 17.30 часа

Ботев Пд – Лудогорец, 20.00 часа

 

X кръг

28.09 /петък/

Витоша – Септември, 20.00 часа

29.09 /събота/

ЦСКА – Левски, 17.00

Лудогорец – Черно море, 20.00 часа

30.09 /неделя/

Дунав – Берое, 15.00 часа

Верея – Ботев Пд, 17.30 часа

Локомотив Пд – Етър, 20.00 часа

01.10/понеделник/

Славия – Ботев Вр, 20.00 часа

 

XI кръг

05.10 /петък/

Черно море – Верея, 20.00 часа

06.10 /събота/

Ботев Пд – Дунав, 15.00 часа

Берое – Локомотив Пд, 17.30 часа

Септември – ЦСКА, 20.00 часа

07.10 /неделя/

Етър – Витоша (Бистрица), 14.30 часа

Ботев Вр – Лудогорец, 16.45 часа

Левски – Славия, 19.15 часа

 

XII кръг

19.10 /петък/

Верея – Ботев Вр, 20.00 часа

20.10 /събота/

Славия – Септември, 15.00 часа

Ботев Пд – Черно море, 17.15 часа

Лудогорец – Левски, 20.00 часа

21.10 /неделя/

Дунав – Локомотив Пд, 17.30 часа

ЦСКА-София – Етър, 20.00 часа

22.10/понеделник/

Витоша – Берое, 20.00 часа, Диема спорт

 

IX кръг

 

22 септември 2018, събота:

Верея (Стара Загора) – Дунав (Русе)

Ботев (Пловдив) – Лудогорец (Разград)

Черно море (Варна) – Славия (София)

Ботев (Враца) – ЦСКА (София)

Левски (София) – Витоша (Бистрица)

Септември (София) – Локомотив (Пловдив)

Етър (Велико Търново) – Берое (Стара Загора)

 

X кръг

 

29 септември 2018, събота:

Дунав (Русе) – Берое (Стара Загора)

Локомотив (Пловдив) – Етър (Велико Търново)

Витоша (Бистрица) – Септември (София)

ЦСКА (София) – Левски (София)

Славия (София) – Ботев (Враца)

Лудогорец (Разград) – Черно море (Варна)

Верея (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)

 

XI кръг

 

6 октомври 2018, събота:

Ботев (Пловдив) – Дунав (Русе)

Черно море (Варна) – Верея (Стара Загора)

Ботев (Враца) – Лудогорец (Разград)

Левски (София) – Славия (София)

Септември (София) – ЦСКА (София)

Етър (Велико Търново) – Витоша (Бистрица)

Берое (Стара Загора) – Локомотив (Пловдив)

 

XII кръг

 

20 октомври 2018, събота:

Дунав (Русе) – Локомотив (Пловдив)

Витоша (Бистрица) – Берое (Стара Загора)

ЦСКА (София) – Етър (Велико Търново)

Славия (София) – Септември (София)

Лудогорец (Разград) – Левски (София)

Верея (Стара Загора) – Ботев (Враца)

Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)

 

XIII кръг

 

27 октомври 2018, събота:

Черно море (Варна) – Дунав (Русе)

Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив)

Левски (София) – Верея (Стара Загора)

Септември (София) – Лудогорец (Разград)

Етър (Велико Търново) – Славия (София)

Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)

Локомотив (Пловдив) – Витоша (Бистрица)

 

XIV кръг

 

3 ноември 2018, събота:

Дунав (Русе) – Витоша (Бистрица)

Локомотив (Пловдив) – ЦСКА (София)

Берое (Стара Загора) – Славия (София)

Етър (Велико Търново) – Лудогорец (Разград)

Септември (София) – Верея (Стара Загора)

Левски (София) – Ботев (Пловдив)

Ботев (Враца) – Черно море (Варна)

 

XV кръг

 

10 ноември 2018, събота:

Ботев (Враца) – Дунав (Русе)

Черно море (Варна) – Левски (София)

Ботев (Пловдив) – Септември (София)

Верея (Стара Загора) – Етър (Велико Търново)

Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора)

Славия (София) – Локомотив (Пловдив)

ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица)

 

XVI кръг

 

24 ноември 2018, събота:

Дунав (Русе) – ЦСКА (София)

Витоша (Бистрица) – Славия (София)

Локомотив (Пловдив) – Лудогорец (Разград)

Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора)

Етър (Велико Търново) – Ботев (Пловдив)

Септември (София) – Черно море (Варна)

Левски (София) – Ботев (Враца)

 

XVII кръг

 

1 декември 2018, събота:

Левски (София) – Дунав (Русе)

Ботев (Враца) – Септември (София)

Черно море (Варна) – Етър (Велико Търново)

Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

Верея (Стара Загора) – Локомотив (Пловдив)

Лудогорец (Разград) – Витоша (Бистрица)

Славия (София) – ЦСКА (София)

 

XVIII кръг

 

5 декември 2018, сряда:

Дунав (Русе) – Славия (София)

ЦСКА (София) – Лудогорец (Разград)

Витоша (Бистрица) – Верея (Стара Загора)

Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)

Етър (Велико Търново) – Ботев (Враца)

Септември (София) – Левски (София)

 

XIX кръг

 

8 декември 2018, събота:

Септември (София) – Дунав (Русе)

Левски (София) – Етър (Велико Търново)

Ботев (Враца) – Берое (Стара Загора)

Черно море (Варна) – Локомотив (Пловдив)

Ботев (Пловдив) – Витоша (Бистрица)

Верея (Стара Загора) – ЦСКА (София)

Лудогорец (Разград) – Славия (София)

 

XX кръг

 

15 декември 2018, събота:

Дунав (Русе) – Лудогорец (Разград)

Славия (София) – Верея (Стара Загора)

ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив)

Витоша (Бистрица) – Черно море (Варна)

Локомотив (Пловдив) – Ботев (Враца)

Берое (Стара Загора) – Левски (София)

Етър (Велико Търново) – Септември (София)

КОМЕНТАРИ