Etar-new

I кръг

 

12 юли 2019 г., петък, 18:45 ч:

Ботев (Враца) – Берое (Стара Загора)                      1:3 (0:1

12 юли 2019 г., петък, 21:00 ч:

ЦСКА (София) – Етър ВТ (Велико Търново)                   2:2 (1:0

13 юли 2019 г., събота, 18:30 ч:

Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Пловдив)        0:0

13 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) – Царско село 2015 (София)       2:0 (1:0)    [

14 юли 2019 г., неделя, 18:30 ч:

14 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:

Славия 1913 (София) – Витоша (Бистрица)    3:2 (1:2)

14 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:

Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив)             3:1 (1:1)

15 юли 2019 г., понеделник, 20:30 ч:

Дунав 2010 (Русе) – Левски (София)                        1:4 (0:2)

 

II кръг

 

19 юли 2019 г., петък, 18:45 ч:

Царско село 2015 (София) – Арда 1924 (Кърджали)           0:0

19 юли 2019 г., петък, 21:00 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София)            3:2 (3:1)

20 юли 2019 г., събота, 18:45 ч:

ЦСКА (София) – Черно море (Варна)

20 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:

Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград)

21 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:

Ботев (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе)

21 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:

Етър ВТ (Велико Търново) – Левски (София)

22 юли 2019 г., понеделник, 21:00 ч:

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Враца)

 

III кръг

 

26 юли 2019 г., петък, 18:30 ч:

Дунав 2010 (Русе) – Царско село 2015 (София)

27 юли 2019 г., събота, 18:45 ч:

Черно море (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново)

27 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:

в Пловдив, ст.”Локомотив”:

Арда 1924 (Кърджали) – Берое (Стара Загора)

28 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:

Ботев (Враца) – Локомотив 1926 (Пловдив)

28 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:

Славия 1913 (София) – ЦСКА (София)

29 юли 2019 г., понеделник, 18:45 ч:

Левски (София) – Ботев (Пловдив)

29 юли 2019 г., понеделник, 21:00 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) – Витоша (Бистрица)

 

IV кръг

 

2 август 2019 г., петък, 18:45 ч:

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Арда 1924 (Кърджали)

2 август 2019 г., петък, 21:00 ч:

Черно море (Варна) – Славия 1913 (София)

3 август 2019 г., събота, 18:45 ч:

Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Пловдив)

3 август 2019 г., събота, 21:00 ч:

Берое (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе)

4 август 2019 г., неделя, 18:45 ч:

ЦСКА (София) – Ботев (Враца)

4 август 2019 г., неделя, 21:00 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)

5 август 2019 г., понеделник, 21:00 ч:

Царско село 2015 (София) – Левски (София)

 

V кръг

 

10 август 2019 г., събота (точните дати и часове от 5-ия кръг нататък ще бъдат определени допълнително) :

Славия 1913 (София) – Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Враца) – Черно море (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София)

Арда 1924 (Кърджали) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Дунав 2010 (Русе) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       –

Левски (София) – Берое (Стара Загора)

Ботев (Пловдив) – Царско село 2015 (София)

 

VI кръг

 

17 август 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Царско село 2015 (София)

Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе)

ЦСКА (София) – Арда 1924 (Кърджали)

Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград)

Славия 1913 (София) – Ботев (Враца)

 

VII кръг

 

24 август 2019 г., събота:

Ботев (Враца) – Етър ВТ (Велико Търново)

Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София)

Арда 1924 (Кърджали) – Черно море (Варна)

Дунав 2010 (Русе) – ЦСКА (София)

Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Пловдив) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Царско село 2015 (София) – Берое (Стара Загора)

 

VIII кръг

 

31 август 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Берое (Стара Загора)

Витоша (Бистрица) – Царско село 2015 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Пловдив)

ЦСКА (София) – Левски (София)

Черно море (Варна) – Дунав 2010 (Русе)

Славия 1913 (София) – Арда 1924 (Кърджали)

Ботев (Враца) – Лудогорец 1945 (Разград)

 

IX кръг

 

14 септември 2019 г., събота:

Лудогорец 1945 (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново)

Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Враца)

Дунав 2010 (Русе) – Славия 1913 (София)

Левски (София) – Черно море (Варна)

Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София)

Царско село 2015 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Берое (Стара Загора) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    –

 

X кръг

 

21 септември 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Витоша (Бистрица)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

ЦСКА (София) – Царско село 2015 (София)

Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив)

Славия 1913 (София) – Левски (София)

Ботев (Враца) – Дунав 2010 (Русе)

Лудогорец 1945 (Разград) – Арда 1924 (Кърджали)

 

XI кръг

 

28 септември 2019 г., събота:

Арда 1924 (Кърджали) – Етър ВТ (Велико Търново)

Дунав 2010 (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)

Левски (София) – Ботев (Враца)

Ботев (Пловдив) – Славия 1913 (София)

Царско село 2015 (София) – Черно море (Варна)

Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)

Витоша (Бистрица) – Локомотив 1926 (Пловдив)

 

XII кръг

 

5 октомври 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Локомотив 1926 (Пловдив)

ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)

Славия 1913 (София) – Царско село 2015 (София)

Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София)

Арда 1924 (Кърджали) – Дунав 2010 (Русе)

 

XIII кръг

 

19 октомври 2019 г., събота:

Дунав 2010 (Русе) – Етър ВТ (Велико Търново)

Левски (София) – Арда 1924 (Кърджали)

Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)

Царско село 2015 (София) – Ботев (Враца)

Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Черно море (Варна)      –

Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София)

 

XIV кръг

 

26 октомври 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – ЦСКА (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Славия 1913 (София)     –

Берое (Стара Загора) – Ботев (Враца)

Царско село 2015 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

Ботев (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали)

Левски (София) – Дунав 2010 (Русе)

 

XV кръг

 

2 ноември 2019 г., събота:

Левски (София) – Етър ВТ (Велико Търново)

Дунав 2010 (Русе) – Ботев (Пловдив)

Арда 1924 (Кърджали) – Царско село 2015 (София)

Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора)

Ботев (Враца) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Черно море (Варна) – ЦСКА (София)

 

XVI кръг

 

9 ноември 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Черно море (Варна)

ЦСКА (София) – Славия 1913 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Враца)

Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 (Разград)

Берое (Стара Загора) – Арда 1924 (Кърджали)

Царско село 2015 (София) – Дунав 2010 (Русе)

Ботев (Пловдив) – Левски (София)

 

XVII кръг

 

23 ноември 2019 г., събота:

Ботев (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново)

Левски (София) – Царско село 2015 (София)

Дунав 2010 (Русе) – Берое (Стара Загора)

Арда 1924 (Кърджали) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    –

Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Враца) – ЦСКА (София)

Славия 1913 (София) – Черно море (Варна)

 

XVIII кръг

 

30 ноември 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Славия 1913 (София)

Черно море (Варна) – Ботев (Враца)

ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Дунав 2010 (Русе)       –

Берое (Стара Загора) – Левски (София)

Царско село 2015 (София) – Ботев (Пловдив)

 

XIX кръг

 

7 декември 2019 г., събота:

Царско село 2015 (София) – Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

Левски (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Дунав 2010 (Русе) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Арда 1924 (Кърджали) – ЦСКА (София)

Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна)

Ботев (Враца) – Славия 1913 (София)

 

XX кръг

 

14 декември 2019 г., събота:

Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Враца)

Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

Черно море (Варна) – Арда 1924 (Кърджали)

ЦСКА (София) – Дунав 2010 (Русе)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) – Царско село 2015 (София)

КОМЕНТАРИ