IMG_2116

I кръг

14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) – Първа атомна (Козлодуй) отложен
Академик (Свищов) – Ювентус (Малчика) –
Бдин 1923 (Видин) – Вихър (Славяново) –
Партизан (Червен бряг) – Павликени (Павликени) –
Левски 2007 (Левски) – Ком (Берковица) –
Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна) –
Кариана (Ерден) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Янтра Габрово (Габрово) почива

II кръг

21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Трявна (Трявна) – Кариана (Ерден) –
Ком (Берковица) – Севлиево (Севлиево) –
Павликени (Павликени) – Левски 2007 (Левски) –
Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг) –
Ювентус (Малчика) – Бдин 1923 (Видин) –
Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов) –
Янтра Габрово (Габрово) – Литекс (Ловеч) –
Мизия 2005 (Кнежа) почива

III кръг

28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Академик (Свищов) – Янтра Габрово (Габрово) –
Бдин 1923 (Видин) – Първа атомна (Козлодуй) –
Партизан (Червен бряг) – Ювентус (Малчика) –
Левски 2007 (Левски) – Вихър (Славяново) –
Севлиево (Севлиево) – Павликени (Павликени) –
Кариана (Ерден) – Ком (Берковица) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Трявна (Трявна) –
Литекс (Ловеч) почива

IV кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ком (Берковица) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Павликени (Павликени) – Кариана (Ерден) –
Вихър (Славяново) – Севлиево (Севлиево) –
Ювентус (Малчика) – Левски 2007 (Левски) –
Първа атомна (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг) –
Янтра Габрово (Габрово) – Бдин 1923 (Видин) –
Литекс (Ловеч) – Академик (Свищов) –
Трявна (Трявна) почива

V кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) – Литекс (Ловеч) –
Партизан (Червен бряг) – Янтра Габрово (Габрово) –
Левски 2007 (Левски) – Първа атомна (Козлодуй) –
Севлиево (Севлиево) – Ювентус (Малчика) –
Кариана (Ерден) – Вихър (Славяново) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Павликени (Павликени) –
Трявна (Трявна) – Ком (Берковица) –
Академик (Свищов) почива

VI кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна) –
Вихър (Славяново) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Ювентус (Малчика) – Кариана (Ерден) –
Първа атомна (Козлодуй) – Севлиево (Севлиево) –
Янтра Габрово (Габрово) – Левски 2007 (Левски) –
Литекс (Ловеч) – Партизан (Червен бряг) –
Академик (Свищов) – Бдин 1923 (Видин) –
Ком (Берковица) почива

VII кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) – Академик (Свищов) –
Левски 2007 (Левски) – Литекс (Ловеч) –
Севлиево (Севлиево) – Янтра Габрово (Габрово) –
Кариана (Ерден) – Първа атомна (Козлодуй) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Ювентус (Малчика) –
Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново) –
Ком (Берковица) – Павликени (Павликени) –
Бдин 1923 (Видин) почива

VIII кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) – Ком (Берковица) –
Ювентус (Малчика) – Трявна (Трявна) –
Първа атомна (Козлодуй) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Янтра Габрово (Габрово) – Кариана (Ерден) –
Литекс (Ловеч) – Севлиево (Севлиево) –
Академик (Свищов) – Левски 2007 (Левски) –
Бдин 1923 (Видин) – Партизан (Червен бряг) –
Павликени (Павликени) почива

IX кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 2007 (Левски) – Бдин 1923 (Видин) –
Севлиево (Севлиево) – Академик (Свищов) –
Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Янтра Габрово (Габрово) –
Трявна (Трявна) – Първа атомна (Козлодуй) –
Ком (Берковица) – Ювентус (Малчика) –
Павликени (Павликени) – Вихър (Славяново) –
Партизан (Червен бряг) почива

X кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) – Павликени (Павликени) –
Първа атомна (Козлодуй) – Ком (Берковица) –
Янтра Габрово (Габрово) – Трявна (Трявна) –
Литекс (Ловеч) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Академик (Свищов) – Кариана (Ерден) –
Бдин 1923 (Видин) – Севлиево (Севлиево) –
Партизан (Червен бряг) – Левски 2007 (Левски) –
Вихър (Славяново) почива

XI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Севлиево (Севлиево) – Партизан (Червен бряг) –
Кариана (Ерден) – Бдин 1923 (Видин) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Академик (Свищов) –
Трявна (Трявна) – Литекс (Ловеч) –
Ком (Берковица) – Янтра Габрово (Габрово) –
Павликени (Павликени) – Първа атомна (Козлодуй) –
Вихър (Славяново) – Ювентус (Малчика) –
Левски 2007 (Левски) почива

XII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) – Вихър (Славяново) –
Янтра Габрово (Габрово) – Павликени (Павликени) –
Литекс (Ловеч) – Ком (Берковица) –
Академик (Свищов) – Трявна (Трявна) –
Бдин 1923 (Видин) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Партизан (Червен бряг) – Кариана (Ерден) –
Левски 2007 (Левски) – Севлиево (Севлиево) –
Ювентус (Малчика) почива

XIII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) – Левски 2007 (Левски) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Партизан (Червен бряг) –
Трявна (Трявна) – Бдин 1923 (Видин) –
Ком (Берковица) – Академик (Свищов) –
Павликени (Павликени) – Литекс (Ловеч) –
Вихър (Славяново) – Янтра Габрово (Габрово) –
Ювентус (Малчика) – Първа атомна (Козлодуй) –
Севлиево (Севлиево) почива

XIV кръг

13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) – Ювентус (Малчика) –
Литекс (Ловеч) – Вихър (Славяново) –
Академик (Свищов) – Павликени (Павликени) –
Бдин 1923 (Видин) – Ком (Берковица) –
Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна) –
Левски 2007 (Левски) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Севлиево (Севлиево) – Кариана (Ерден) –
Първа атомна (Козлодуй) почива

XV кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) – Севлиево (Севлиево) –
Трявна (Трявна) – Левски 2007 (Левски) –
Ком (Берковица) – Партизан (Червен бряг) –
Павликени (Павликени) – Бдин 1923 (Видин) –
Вихър (Славяново) – Академик (Свищов) –
Ювентус (Малчика) – Литекс (Ловеч) –
Първа атомна (Козлодуй) – Янтра Габрово (Габрово) –
Кариана (Ерден) почива
източник: bulgarian-football.com

КОМЕНТАРИ