ХVI кръг

01.03 (петък), 15:30 часа

Славия – Ботев Пд (ТВ7)

02.03 (събота), 15:00 часа

ЦСКА – Литекс (ТВ7)

02.03 (събота), 15:30 часа

Етър 1924 – Монтана

Ботев Враца – Берое

Миньор Пк – Пирин ГД

Локомотив Пд – Локомотив Сф

03.03 (неделя), 16:00 часа

Черноморец – Левски (БНТ)

03.03 (неделя), 18:00 часа

Лудогорец – Черно море (ВВТ)

 

ХVII кръг

09.03 (събота), 15:00 часа

Ботев Пд – Левски (ТВ7)

09.03 (събота), 15:30 часа

Черно море – Етър 1924

Монтана – Славия

09.03 (събота), 18:00 часа

Литекс – Локомотив Пд (НЮЗ 7)

10.03 (неделя), 15:30 часа

Пирин ГД – Ботев Враца

Локомотив Сф – Миньор Пк

10.03 (неделя), 15:45 часа

ЦСКА – Черноморец (БНТ)

10.03 (неделя), 18:00 часа

Берое – Лудогорец (НЮЗ 7)

 

 

ХVIII кръг

15.03 (петък), 17:00 часа

Черноморец – „Ботев“ Пд (БНТ)

16.03 (събота), 15:00 часа

Локомотив Пд – ЦСКА (TВ7)

16.03 (събота), 15:30 часа

Славия – Черно море

Ботев Враца – Локомотив Сф

Миньор Пк – Литекс

Етър 1924 – Берое

16.03 (събота), 18:00 часа

Лудогорец – Пирин ГД (НЮЗ 7)

17.03 (неделя), 18:00 часа

Левски – Монтана (НЮЗ 7)

 

 

ХІХ кръг

30.03 (събота), 15:00 часа

Черно море – Левски (ТВ7)

30.03 (събота), 15:30 часа

Пирин ГД – Етър 1924

Литекс – Ботев Враца

30.03 (събота), 18:00 часа

Берое – Славия (НЮЗ 7)

31.03 (неделя), 15:45 часа

Локомотив Сф – Лудогорец (БНТ)

31.03 (неделя), 17:00 часа

Локомотив Пд – Черноморец

Монтана – Ботев Пд

31.03 (неделя), 18:00 часа

ЦСКА – Миньор Пк (НЮЗ 7)

 

 

ХХ кръг

06.04 (събота), 15:00 часа

Ботев Враца – ЦСКА (TВ7)

06.04 (събота), 17:00 часа

Славия – Пирин ГД

Етър 1924 – Локомотив Сф

Миньор Пк – Локомотив Пд

Черноморец – Монтана

Ботев Пд – Черно море (НЮЗ 7)

07.04 (неделя), 16:00 часа

Левски – Берое (БНТ)

Лудогорец – Литекс (НЮЗ 7)

 

ХХІ кръг

10.04 (сряда), 14:00 часа

Пирин ГД – Левски (БНТ)

10.04 (сряда), 16:00 часа

Локомотив Сф – Славия (НЮЗ7)

10.04 (сряда), 17:00 часа

Локомотив Пд – Ботев Враца

Черно море – Монтана

Миньор Пк – Черноморец

Литекс – Етър 1924

10.04 (сряда), 18:00 часа

Берое – Ботев Пд (НЮЗ 7)

11.04 (четвъртък), 16:30 часа

ЦСКА – Лудогорец (TВ7)

 

ХХІІ кръг

13.04 (събота), 15:00 часа

Левски – Локомотив Сф (TВ7)

14.04 (неделя), 15:00 часа

Славия – Литекс (БНТ)

14.04 (неделя), 17:00 часа

Черноморец – Черно море

Монтана – Берое

Ботев Пд – Пирин ГД

14.04 (неделя), 17:00 часа

Етър 1924 – ЦСКА (НЮЗ 7)

14.04 (неделя), 17:00 часа

Ботев Враца – Миньор Пк

15.04 (понеделник), 18:00 часа

Лудогорец – Локомотив Пд (НЮЗ 7)

 

ХХІІІ кръг

20.04 (събота), 17:00 часа

Миньор Пк – Лудогорец

Локомотив Сф – Ботев Пд

Пирин ГД – Монтана

Ботев Враца – Черноморец

Локомотив Пд – Етър 1924

Литекс – Левски

Берое – Черно море

ЦСКА – Славия

 

ХХІV кръг

27.04 (събота), 17.00 часа

Левски – ЦСКА

Черно море – Пирин ГД

Монтана – Локомотив Сф

Славия – Локомотив Пд

Етър 1924 – Миньор Пк

Черноморец – Берое

Лудогорец – Ботев Враца

Ботев Пд – Литекс

 

XХV кръг

04.05 (събота), 18.00 часа

Локомотив Пд – Левски

ЦСКА – Ботев Пд

Локомотив Сф – Черно море

Ботев Враца – Етър 1924

Миньор Пк – Славия

Литекс – Монтана

Пирин ГД – Берое

Лудогорец – Черноморец

 

XХVI кръг

08.05 (сряда), 18:00 часа

Монтана – ЦСКА

Черноморец – Пирин ГД

Берое – Локомотив Сф

Черно море – Литекс

Ботев Пд – Локомотив Пд

Славия – Ботев Враца

Етър 1924 – Лудогорец

Левски – Миньор Пк

 

XХVII кръг

11.05 (събота), 18.00 часа

Лудогорец – Славия

ЦСКА – Черно море

Етър 1924 – Черноморец

Ботев Враца – Левски

Миньор Пк – Ботев Пд

Локомотив Пд – Монтана

Локомотив Сф – Пирин ГД

Литекс – Берое

 

XХVIII кръг

18.05 (събота), 18:00 часа

Берое – ЦСКА

Черноморец – Локомотив Сф

Пирин ГД – Литекс

Черно море – Локомотив Пд

Монтана – Миньор Пк

Ботев Пд – Ботев Враца

Славия – Етър 1924

Левски – Лудогорец

 

ХXIХ кръг

22.05 (сряда), 18:00 часа

Славия – Черноморец

Етър 1924 – Левски

Лудогорец – Ботев Пд

Ботев Враца – Монтана

Миньор Пк – Черно море

Локомотив Пд – Берое

ЦСКА – Пирин ГД

Литекс – Локомотив Сф

 

XХХ кръг

25.05 (събота), 18:00 часа

Черноморец – Литекс

Локомотив Сф – ЦСКА

Пирин ГД – Локомотив Пд

Берое – Миньор Пк

Черно море – Ботев Враца

Монтана – Лудогорец

Ботев Пд – Етър 1924

Левски – Славия

Тагове:

КОМЕНТАРИ