IMG_5961

Спортно-техническата комисия на БФС обяви точните дати и часове за мачовете от петия до осмия кръг в елита. „Етър” ще гостува на „Славия” в петък, 9 август, от 20:30 ч. Седмица по-късно, също в петък, „виолетовите” приемат новака „Царско село”. Двубоят е на 16 август от 20:30 ч. на стадион „Ивайло”.

Гостуването във Враца на „Ботев” е на 26 август, понеделник, от 20:30 ч., а домакинството срещу „Берое” – на 31 август, събота, от 20:30 ч.

 

5 кръг

9 август 2019 г. (петък), 18:00 часа

Ботев (Враца) – Черно море Нова Спорт

9 август 2019 г. (петък), 20:30 часа

Славия – Eтър Диема Спорт

10 август 2019 г. (събота), 18:00 часа

Ботев (Пловдив) – Царско село Диема Спорт

10 август 2019 г. (събота), 20:30 часа

Левски – Берое Диема Спорт

11 август 2019 г. (неделя), 17:45 часа

Арда – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

11 август 2019 г. (неделя), 20:30 часа

Лудогорец – ЦСКА Диема Спорт

12 август 2019 г. (понеделник), 18:00 часа

Дунав – Витоша (Бистрица) Диема Спорт

 

6 кръг

16 август 2019 г. (петък), 18:00 часа

Славия – Ботев (Враца) Нова Спорт

16 август 2019 г. (петък), 20:30 часа

Етър – Царско село Диема Спорт

17 август 2019 г. (събота), 18:00 часа

Берое – Ботев (Пловдив) Диема Спорт

17 август 2019 г. (събота), 20:30 часа

Витоша (Бистрица) – Левски Диема Спорт

18 август 2019 г. (неделя), 18:00 часа

ЦСКА – Арда Диема Спорт

18 август 2019 г. (неделя), 20:30 часа

Черно море – Лудогорец Диема Спорт

19 август 2019 г. (понеделник), 20:30 часа

Локомотив (Пловдив) – Дунав Диема Спорт

 

7 кръг

23 август 2019 г. (петък), 18:00 часа

Царско село – Берое Нова Спорт

23 август 2019 г. (петък), 20:30 часа

Арда – Черно море Диема Спорт

24 август 2019 г. (събота), 18:00 часа

Ботев (Пловдив) – Витоша Диема Спорт

24 август 2019 г. (събота), 20:30 часа

Левски – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

25 август 2019 г. (неделя), 18:00 часа

Дунав – ЦСКА Диема Спорт

25 август 2019 г. (неделя), 20:30 часа

Лудогорец – Славия Диема Спорт

26 август 2019 г. (понеделник), 20:30 часа

Ботев (Враца) – Етър Диема Спорт

 

8 кръг

30 август 2019 г. (петък), 18:00 часа

Черно море – Дунав Диема Спорт

30 август 2019 г. (петък), 20:30 часа

Славия – Арда Диема Спорт

31 август 2019 г. (събота), 18:00 часа

Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив) Диема Спорт

31 август 2019 г. (събота), 20:30 часа

Етър – Берое Нова Спорт

1 септември 2019 г. (неделя), 15:00 часа

Витоша (Бистрица) – Царско село Диема Спорт

1 септември 2019 г. (неделя), 17:45 часа

ЦСКА – Левски Диема Спорт

1 септември 2019 г. (неделя), 20:30 часа

Ботев (Враца) – Лудогорец Диема Спорт

Тагове:

КОМЕНТАРИ