DSC_2330_1

Вече са ясни датите и часовете за следващите пет мача на „Етър” от първенството на Първа лига, както и на осминафинала за Купата на България срещу „Септември”. Той ще бъде на 26 октомври (четвъртък) от 18:00 ч. на стадион „Ивайло” на електрическо осветление.

Спортно-техническата към футболната ни централа публикува програмата на родния елит до 16-ия кръг, както и тази за 1/8-финалната фаза на Купата на България.

Етърци приемат „Левски” на 15 октомври от 17:30 ч. На 23 октомври (понеделник) от 18:00 ч. е гостуването им на шампиона „Лудогорец”, а само три дни по-късно приемат за купата „Септември”. Четири дни по-късно – на 30 октомври (понеделник) от 19 ч. гостуват на ”Локомотив” (Пд).

На 3 ноември (събота) от 13:00 ч. „Етър” посреща „Витоша” (Бистрица), а на 20 ноември (понеделник) от 17:30 ч. гостува на „Верея” в Стара Загора. Прави впечатление, че и трите предстоящи гостувания на „виолетовите” ще се играят в понеделник.

 

Програмата:

13 КРЪГ

20.10 /петък/

17:45 часа: Пирин – Славия – Диема

19:45 часа: Дунав – Ботев – Диема Спорт

21.10 /събота/

16:00 часа: Левски – ЦСКА – Диема Спорт

20:15 часа: Локомотив (Пловдив) – Черно море – Диема Спорт

22.10 /неделя/

17:15 часа: Верея – Септември – Диема Спорт

19:30 часа: Витоша – Берое – Диема Спорт

23.10 /понеделник/

18:00 часа: Лудогорец – Етър   Диема Спорт

 

Купа на България – 1/8-финал

24.10 /вторник/

15:00 часа: Царско село – Ботев Пд – Диема Спорт

17:00 часа“ Литекс – Локомотив Сф

18:00 часа: Дунав Рс – Струмска слава

18:00 часа: ЦСКА-София – Ботев Враца – Диема Спорт

25.10 /сряда/

15:00 часа: Монтана – Левски Сф – Диема Спорт

17:30 часа: Славия Сф – Локомотив Пд

26.10/четвъртък/, 18:00 часа:

Етър – Септември Сф

19:00 часа: Лудогорец – Берое – Диема Спорт

 

14 КРЪГ

27.10 /петък/

16:30 часа: Витоша (Бистрица) – Черно море – Диема

19:45 часа: Пирин – Ботев – Диема Спорт

28.10 /събота/

17:30 часа: ЦСКА – Славия – Диема Спорт

29.10 /неделя/

15:45 часа: Верея – Берое – Диема Спорт

18:15 часа: Лудогорец – Левски – Диема Спорт

30.10/понеделник/

16:30 часа: Дунав – Септември – Диема Спорт

19:00 часа: Локомотив Пд – Етър   Диема Спорт

 

15 КРЪГ

03.11 /петък/

17:30 часа: Ботев Пд – Славия – Диема Спорт

04.11 /събота/

13:00 часа: Етър – Витоша  Диема

15:00 часа: Берое – Дунав – Диема Спорт

17:30 часа: Левски – Локомотив Пд – Диема Спорт

05.11 /неделя/

15:30 часа: Черно море – Верея – Диема Спорт

18:00 часа: Лудогорец – ЦСКА –София – Диема Спорт

06.11/понеделник/

17:30 часа: Септември – Пирин – Диема Спорт

 

16 КРЪГ

17.11 /петък/

17:30 часа: Славия – Септември – Диема Спорт

18.11 /събота/

13:00 часа: Пирин – Берое – Диема

15:00 часа: ЦСКА –София – Ботев Пд – Диема Спорт

17:30 часа: Локомотив Пд – Лудогорец – Диема Спорт

19.11 /неделя/

15:00 часа: Дунав – Черно море – Диема Спорт

17:30 часа: Витоша – Левски – Диема Спорт

20.11 /понеделник/

17:30 часа: Верея – Етър  Диема Спорт

 

Тагове:

КОМЕНТАРИ