referee

Ловешка бригада ще свири гостуването на “Етър” в Габрово на местния “Янтра”. Мачът от 18-ия кръг на Северозападната “В” група е в неделя от 14:30 ч. Двубоят е поверен на Никола Петров с асистенти Венцислав Банчев и Ивайло Петров, също от Ловеч.

Четвърти съдия е Георги Георгиев от Плевен, а делегат на ЗС на БФС – Александър Димитров от Плевен.

Областното дерби в Павликени между ОФК “Павликени” и “Академик” (Свищов) ще бъде ръководено от Георги Давидов от В. Търново с помощници Милен Арабаджиев и Недялко Матанов.

Възловият мач в Ерден между “Кариана” и водача “Ботев” (Враца) е поверен на Румен Христов от Плевен с помощници Георги Славов и Петко Филипов, а делегат е Георги Трендафилов.

Северозападна “В” АФГ
ОФК”ПАВЛИКЕНИ” гр.ПАВЛИКЕНИ – ОФК”АКАДЕМИК” гр.СВИЩОВ
2016-03-13 – 14:30
ГЕОРГИ ДАВИДОВ ВТ  МИЛЕН АРАБАДЖИЕВ ВТ  НЕДЯЛКО МАТАНОВ ВТ
4-ти: МИЛЕН ВЪЖАРСКИ ВТ  Делегат:  АЛEКСАНДЪР ПЕТКОВ ВТ
Северозападна “В” АФГ
ФК”ЯНТРА” гр.ГАБРОВО – ФК”ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО” гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
2016-03-13 – 14:30
НИКОЛА ПЕТРОВ ЛЧ  ВЕНЦИСЛАВ БАНЧЕВ ЛЧ  ИВАЙЛО ПЕТРОВ ЛЧ
4-ти: ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ПЛ  Делегат:  АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ПЛ
Северозападна “В” АФГ
ФК”ГИГАНТ -94″ гр.БЕЛЕНЕ – ОФК”ЛЕВСКИ 2007″ гр. ЛЕВСКИ
2016-03-13 – 14:30
НИКОЛАЙ МАЛДЖАНСКИ МН  НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ МН  МИХАИЛ МИХАЙЛОВ МН
4-ти: НИКОЛА АТАНАСОВ ВТ  Делегат:  СВ ЕТОСЛАВ СТЕФАНОВ ВТ
Северозападна “В” АФГ
ФК”ПАРТИЗАН” гр.ЧЕРВЕН БРЯГ – ФК”СЕВЛИЕВО” гр.СЕВЛИЕВО
2016-03-13 – 14:30
РОСЕН ГАНОВСКИ ВР  ЕМИЛ ТОДОРОВ ВР  Георги Бенчовски Вр
4-ти: АЛЕКСАНДЪР МАРКОВ ВТ  Делегат:  ВАЛАЛЕНТИН ИВАНОВ ВТ
Северозападна “В” АФГ
ФК”КАРИАНА” с.ЕРДЕН – ОФК”БОТЕВ” гр.ВРАЦА
2016-03-13 – 14:30
РУМЕН ХРИСТОВ ПЛ  ГЕОРГИ СЛАВОВ ПЛ  ПЕТКО ФИЛИПОВ ПЛ
4-ти: ПЕТЪР КУЗЕВ ГБ  Делегат:  ГЕОРГИ ТРЕНДАФИЛОВ ГБ
Северозападна “В” АФГ
ФК”БОТЕВ” гр.ЛУКОВИТ – ОФК”БОТЕВ 2008′ гр.КОЗЛОДУЙ
2016-03-13 – 14:30
СТАНИМИР ТОДОРОВ ГБ  ДАНИЕЛ НИКОВ ГБ  ЕНЧО ЕНЧЕВ ГБ
4-ти: ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ ВТ  Делегат:  КРАСИМИР КАНДИЛАРОВ ВТ
Северозападна “В” АФГ
ФК”ВИХЪР” гр.СЛАВЯНОВО – ОФК”ТРЯВНА” гр.ТРЯВНА
2016-03-13 – 14:30
СТАНИСЛАВ СТАВРОВ ВТ  ДАНИЕЛ ЙОРДАНОВ ВТ  АТАНАС НИКОЛОВ ВТ
4-ти: ДОЧО МИХОВ ЛЧ  Делегат:  НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ЛЧ
Северозападна “В” АФГ
ФК”ЮВЕНТУС” с.МАЛЧИКА – ОФК”БДИН 1923″ гр.ВИДИН
2016-03-13 – 14:30
СТОЯН ДЕНЕВ ВТ  ИВАЙЛО АТАНАСОВ ВТ  АЛЕКСАНДЪР АПОСТОЛОВ ВТ
4-ти: ИВАЙЛО ТОДОРОВ МН  Делегат:  Веселин Петков Вр

Тагове:

КОМЕНТАРИ