foot
Реми и загуба записаха юношите младша възраст и децата на “Етър” в дербитата с “Локо” (ГО) от 12-ия кръг на подзоновата група. По-големите загубиха домакинството си с 0:2. “Виолетовите” започнаха по-агресивно и Тони Маречков се откъсна под ъгъл сам срещу вратаря на гостите, но не успя да отправи достатъчно силен удар, за да го затрудни. В 19-ата минута Мартин Йорданов от гостите излезе на стрeлкова позиция и би в аут. Веднага след подновяването на играта обаче „виолетовите” не изнесоха добре топката, върнаха я към вратаря си, той тръгна да лъже неуспешно Йорданов и последният вкара за 0:1.

Етърци потърсиха изравняване и се наложи на вратаря на горнооряховци да спасява удар на Христомир Дончев в 32-ата минута. Четири по-късно Мартин Йорданов надбяга пазачите си и вдигна на 0:2. Втората част започна с щурм на домакините и контри на гостите, при една от които Радослав Тихолов не съумя да засече топката от непосредствена близост и резултатът не се промени.

При децата възпитаниците на Георги Георгиев не успяха да му направят подарък за рождения ден. Вторите и третите от есенния полусезон изиграха оспорван двубой, в който много силно се представи вратарят на локомотивци Зехнур Чаушев. Той отрази изстрели на Октай Шабанов, Николай Стойков и Кольо Станев и е с основна заслуга за равенството 0:0.