Горнооряховският “Локомотив” гостува в Червен бряг на едноименния отбор в днешния 19-и кръг на Северозападната “В” група. Срещите са на 1 април от 17:00 ч.  Рефер на мача е Никола Петров от Ловеч.

Другият тим от Великотърновска област – свищовският “Академик”, ще запише служебна победа с 3:0 без игра, тъй като по програма трябваше да приема напусналия първенството “Локомотив” (Дряново).

Ето и програмата:

XIX – ТИ  КРЪГ         01/04/2012 Г.   17.00 Ч.

 
       ОТБОР ДОМАКИН:             ОТБОР ГОСТ:             ДЕЛЕГАТ:
 
   1  “БОТЕВ” КРИВОДОЛ           “ЯНТРА 1919” ГАБРОВО                                
 двата тима са напуснали първенството
                                                                                  
                                                                                    
                                                                                   
 
   2  “БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК       “СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН                               
    Гл.с.   СТОЯН ДЕНЕВ         ВТ.                                                                 
          – ГЕОРГИ ДОЙНОВ       ВТ.                                                                 
          – МИЛЕН АРАБАДЖИЕВ    ВТ.                           
    Рез.с.- СИМЕОН КЪЧОВСКИ     ВР.                       ИВО МАРКОВ            ВД.                 
 
   3  “ТРЯВНА” ТРЯВНА            “ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                                     
    Гл.с.   ГЕОРГИ ДАВИДОВ      ВТ.                                                                 
          – КРАСИМИР ИГНАТОВ    ВТ.                                                                 
          – МИРОСЛАВ ТЕРЗИЕВ    Г.О.                  
    Рез.с.- ИВАЙЛО ПЕТРОВ       ЛЧ.                       Н.НИКОЛОВ             ЛЧ.                 
 
   4  “ЧЕРВЕН БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ  “ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХОВИЦА                             
    Гл.с.   НИКОЛА ПЕТРОВ       ЛЧ.                                                                 
          – ПЛАМЕН ХИНКОВ       ЛЧ.                                                                 
          – ВЕНЦИСЛАВ БАНЧЕВ    ЛЧ.                               
    Рез.с.- СВЕТЛИН ИВАНОВ      ВР.                       Ц.СТЕФАНОВ            ВР.                 
 
   5  “ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ       “ТОРПЕДО-2004” БОРОВАН                              
    Гл.с.   ПЕТЪР КУЗЕВ         ГБ.                                                                 
          – ДАНИЕЛ НИКОВ        ГБ.                                                                 
          – ЕНЧО ЕНЧЕВ          ГБ.                       
    Рез.с.- ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ      ПЛ.                       В.ИВАНОВ              ВТ.                 
 
   6  “БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ           “ДУНАВ 98” СЕЛАНОВЦИ                                
    Гл.с.   СТАНИСЛАВ СТАВРОВ   ВТ.                                                                 
          – ИВАЙЛО АТАНАСОВ     ВТ.                                                                 
          – МИЛЕН ВЪЖАРСКИ      ВТ.                      
    Рез.с.- МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВ   ПЛ.                       АЛ.ДИМИТРОВ           ПЛ.                 
 
   7  “АКАДЕМИК” СВИЩОВ          “ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО            3:0                     
 
    Гл.с.                                                                                           
 
   8  “СИТОМИР” НИКОПОЛ          “ЛОКОМОТИВ” МЕЗДРА                                  
    Гл.с.   ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ  ВТ.                                                                 
          – СВЕТОСЛАВ СТЕФАНОВ  ВТ.                                                                 
          – КРАСИМИР КАНДИЛАРОВ ВТ.                  
    Рез.с.- ДЕТЕЛИН ПЕРНИКОВ    ПЛ.                       М.НИКОВ               ГБ.     

Тагове: ,

КОМЕНТАРИ