Купа на България:

Областен етап
15 септември 2010, сряда, 16:30 ч.:
Изгрев (Царевец) – Чумерна (Елена) 0:1

22 септември 2010, сряда, 16:30 ч.:
Чумерна (Елена) – Спарта (Самоводене) 0:3

Зонален етап
29 септември 2010, сряда, 16:00 ч.:
Слави мес (Ловеч) – Спарта (Самоводене) 0:2
Янтра (Габрово) – Ботев (Козлодуй) 2:1

Първи кръг
26 октомври 2010, вторник, 14:00 ч.:
Ботев (Криводол) -Любимец 3:1
27 октомври 2010, сряда, 14:00 ч.:
Малеш (Микрево) – Равда 3:0 сл.
Черноморец (Поморие) – Несебър 0:0 (3:2 след дузпи)
Созопол – Спартак (Пловдив) 2:0
Вихрен (Сандански) – Спортист (Своге) 5:0
Пирин (Г. Делчев) – Добруджа (Добрич) 1:3
Черноморец (Балчик) – Септември (Симитли) 1:0
Банско – Светкавица (Търговище) 3:1
Брестник – Доростол (Силистра) 1:3
Димитровград – Лудогорец (Разград) 0:2
Белица – Ботев (Враца) 0:6
Янтра (Габрово) – Етър 1924 (В. Търново) 1:2
Пирин (Разлог) – Ком-Миньор (Берковица) 1:2
Стрела (Доброславци) – Чавдар (Б. Слатина) 0:2
Чавдар (Етрополе) – Дунав (Русе) 4:0
28 октомври 2010, четвъртък, 14:00 ч.:
Спарта (Самоводене) – Фенски Спартак Варна (Тополи) 2:3

1/16-финали
20 ноември 2010, събота, 13:30 ч.:
Чавдар (Етрополе) – Берое (Ст. Загора) 0:1
Добруджа (Добрич) – Ботев (Враца) 1:0
Черноморец (Балчик) – Литекс (Ловеч) 1:2
Монтана – Черно море (Варна) 0:1
Банско – Левски (София) 1:3
Ботев (Криводол) – Ком-Миньор (Берковица) 0:0 (0:2 след прод.)
Миньор (Перник) – Академик (София) 1:1 (4:3 след дузпи)
Малеш (Микрево) – Видима-Раковски (Севлиево) 0:0 (5:4 след дузпи)
Созопол – Калиакра (Каварна) 0:1
Вихрен (Сандански) – Черноморец (Бургас) 0:5
Доростол (Силистра) – Пирин (Благоевград) 0:0 (3:5 след дузпи)
Чавдар (Б. Слатина) – Етър 1924 (В. Търново) 0:0 (2:4 след дузпи)
Фенски Спартак Варна (Тополи) – Черноморец (Поморие) 0:1
Лудогорец (Разград) – Славия (София) 0:2
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч.:
Сливен – ЦСКА (София) 1:3
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч.:
Локомотив (София) – Локомотив (Пловдив) 0:0 (3:4 след дузпи)

1/8-финали
4 декември 2010, събота, 13:00 ч.:
Етър 1924 (В. Търново) – Славия (София) 0:1
Пирин (Благоевград) – Калиакра (Каварна) 1:1 (3:1 след прод.)
Локомотив (Пловдив) – Миньор (Перник) 2:1
Добруджа (Добрич) – Черноморец (Бургас) 0:3
Черноморец (Поморие) – Литекс (Ловеч) 0:2
Ком-Миньор (Берковица) – Черно море (Варна) 0:1
8 декември 2010, сряда, 16:00 ч.:
Левски (София) – Берое (Стара Загора) 1:0
11 декември 2010, събота, 13:00 ч.:
Малеш (Микрево) – ЦСКА (София) 0:3

1/4-финали
5 април 2011, вторник, 18:00 ч.:
ЦСКА (София) – Черно море (Варна) 2:0
6 април 2011, сряда, 16:00 ч.:
Локомотив (Пловдив) – Пирин (Благоевград) 1:2
6 април 2011, сряда, 18:00 ч.:
Литекс (Ловеч) – Левски (София) 1:1 (5:3 след дузпи)
7 април 2011, четвъртък, 18:00 ч.:
Черноморец (Бургас) – Славия (София) 3:3 (7:9 след дузпи)

1/2-финали
20 април 2011, сряда, 21:00 ч.:
ЦСКА (София) – Литекс (Ловеч) 2:1
21 април 2011, четвъртък, 15:00 ч.:
Славия (София) – Пирин (Благоевград) 1:1 (8:7 след дузпи)

Финал
25 май 2011, сряда:
ЦСКА (София) – Славия (София) 1:0

Носител на купата на България: ЦСКА (София)

Купа на Аматьорската лига:

Областен етап
8 септември 2010, сряда:
Недан – Ботев (Златарица) 2:3
ЦеСеКа (Лесичери) – Академик (Свищов) 3:2
Изгрев (Царевец) – Спарта (Самоводене) 0:3 сл.
Чумерна (Елена) – Локомотив (Г. Оряховица) 0:3 сл.

15 септември 2010, сряда:
Ботев (Златарица) – ЦеСеКа (Лесичери) 2:1
Локомотив (Г. Оряховица) – Спарта (Самоводене) 1:2

21 септември 2010, вторник:
Ботев (Златарица) – Спарта (Самоводене) 2:2 (7:6 след дузпи)

Зонален етап

Победител в зоналния етап: „Ботев“ (Козлодуй)

1/2-финали
4 май 2011, сряда:
Спартак 1918 (Варна) – Ботев (Козлодуй) 1:1 (8:7 след дузпи)
Нефтохимик 1986 (Бургас) – Перун (Кресна) 0:0 (4:3 след дузпи)

Финал
19 май 2011, четвъртък:
Нефтохимик 1986 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна) 2:2 (5:4 след дузпи)

Носител на купата на АФЛ: Нефтохимик 1986 (Бургас)


Тагове: , , ,

КОМЕНТАРИ