Страницата се презарежда автоматично на всеки 30 секунди!

28 ноември 2009, 14:30, ст. „Мрамор“ – Берковица ;

„Ком-Миньор“ – „Етър“ 2:2

Съдии: Г. Кабаков (Пд); Дим. Манолов (Пд) и Ил. Томов (Пд); П. Иванов (Мнт).

„Етър 1924″: В. Димитров, Гайдаров, Костадинов, Ванков, Пл. Ангелов, Генов, Копаранов, Петев, Али, Р. Иванов, Т. Димитров

Резерви: Карканджиу, М. Иванов, Т. Антонов, Петров, Балъков, Кушев, Съботинов.

1 минута – начало на мача.

Слънчево отлично време и приличен терен. Основната промяна в състава на “Етър” е трети нападател – Сезгин Али, вместо оставения като резерва Й. Петров.

8 минута – 1:0 за “Ком-Миньор”! След центриране отдясно трима защитници и вратарят В. Димитров не успяват да избият топката и Виктор Михайлов бележи за домакините.

25 минута – 1:1!!! Ивайло Петев вкарва за “виолетовите” направо от фаул, майсторски изпълнен отдясно.

31 минута – Гайдаров събаря откъснал се нападател на домакините. Реферът Георги Кабаков му вдига червен картон и отсъжда дузпа за “Ком-Миньор”. Бурни протести на етърци при отсъждането на дузпата.

32 минутаДаниел Генов превръща наказателния удар в гол: 2:1 за “Ком-Миньор”.

45 минута – край на полувремето, 2:1. Освен червения картон на Гайдаров, трима етърци са с жълти картони – Р. Иванов, Т. Димитров и Ванков.

Георги Гайдаров е категоричен, че не е докосвал нападателя на “Ком-Миньор” и се касае за абсолютна симулация в наказателното поле. Видеозаписът също не показва каквото и да е посягане на Гайдаров към противника.

46 минута – начало на втората част. На мястото на Тодорин Димитров влиза защитникът Тихомир Антонов, а на Сезгин Али – Антоний Балъков.

75 минута – Кушев влиза на мястото на Петев.

Силни атаки за домакините, които пропускат две стопроцентови положения, а веднъж топката среща и гредата.

78 минута – Антоний Балъков от добра позиция може да изравни, но стреля над вратата.

79 минута – реферът Кабаков не свири чиста дузпа за “Етър”, след като центрирана от 8 метра е спряна с ръка от защитник в наказателното поле.

Тотален превес на етърци в последните минути.

81 минута – Генов стреля, вратарят на “Ком-Миньор” избива.

84 минута – Кушев насочва топката в опразнената врата, в последния момент защитник чисти от голлинията.

86 минута – Антоний Балъков центрира отляво и Кушев бележи – 2:2!

92 минута – Румен Иванов напредва и извежда Кушев сам срещу вратаря, но той се забавя и не успява да вкара нов гол.

93 минута – край на мача – 2:2.