Крайно класиране:

1. Етър 31:14 53

2.  Ботев (Пд) 40:17 51

3. Нефтохимик 46:28 49

4. Любимец 42:22 48

5. Черноморец 38:29 37

6. Сливен 29:23 36

7. Спартак 27:35 36

8. Добруджа 22:28 32

9. Несебър 24:44 26

10. Доростол 6:65 5

I кръг

13 август 2011, събота, 18:00 ч

Доростол 2003 (Силистра) – Черноморец (Поморие) 0:2

Несебър (Несебър) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0

Етър 1924 (Велико Търново) – Любимец 2007 (Любимец) 1:0

Добруджа 1919 (Добрич) – Ботев (Пловдив) 0:1

14 август 2011, неделя, 18:00 ч

Спартак 1918 (Варна) – Сливен 2000 (Сливен) 0:2

II кръг

20 август 2011, събота, 18:00 ч

Черноморец (Поморие) – Сливен 2000 (Сливен) 2:1

Ботев (Пловдив) – Спартак 1918 (Варна) 1:1

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:0

Доростол 2003 (Силистра) – Несебър (Несебър) 0:2

Любимец 2007 (Любимец) – Добруджа 1919 (Добрич) 4:0

III кръг

27 август 2011, събота, 18:00 ч

Несебър (Несебър) – Черноморец (Поморие) 2:3

Етър 1924 (Велико Търново) – Доростол 2003 (Силистра) 1:0

Добруджа 1919 (Добрич) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1

Сливен 2000 (Сливен) – Ботев (Пловдив) 0:0

28 август 2011, неделя, 18:00 ч

Спартак 1918 (Варна) – Любимец 2007 (Любимец) 0:0

IV кръг

3 септември 2011, събота, 17:00 ч

Черноморец (Поморие) – Ботев (Пловдив) 1:1

Любимец 2007 (Любимец) – Сливен 2000 (Сливен) 3:1

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна) 3:2

Доростол 2003 (Силистра) – Добруджа 1919 (Добрич) 1:1

Несебър (Несебър) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:3

V кръг

10 септември, събота, 17:00 ч.

Етър 1924 (Велико Търново) – Черноморец (Поморие) 0:1

Добруджа 1919 (Добрич) – Несебър (Несебър) 1:0

Спартак 1918 (Варна) – Доростол 2003 (Силистра) 2:1

Сливен 2000 (Сливен) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0

Ботев (Пловдив) – Любимец 2007 (Любимец) 2:2

VI кръг

17 септември, събота, 17:00 ч.

Черноморец (Поморие) – Любимец 2007 (Любимец) 1:2

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Ботев (Пловдив) 2:2

Доростол 2003 (Силистра) – Сливен 2000 (Сливен) 1:1

Несебър (Несебър) – Спартак 1918 (Варна) 2:0

Етър 1924 (Велико Търново) – Добруджа 1919 (Добрич) 2:1

VII кръг

24 септември, събота, 17:00 ч.

Добруджа 1919 (Добрич) – Черноморец (Поморие) 2:1

Спартак 1918 (Варна) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:0

Сливен 2000 (Сливен) – Несебър (Несебър) 4:0

Ботев (Пловдив) – Доростол 2003 (Силистра) 4:0

Любимец 2007 (Любимец) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0

VIII кръг

1 октомври, събота, 16:00 ч.

Черноморец (Поморие) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1

Доростол 2003 (Силистра) – Любимец 2007 (Любимец) 1:0

Несебър (Несебър) – Ботев (Пловдив) 0:1

Етър 1924 (Велико Търново) – Сливен 2000 (Сливен) 1:0

Добруджа 1919 (Добрич) – Спартак 1918 (Варна) 3:1

IX кръг

15 октомври, събота, 16:00 ч.

Спартак 1918 (Варна) – Черноморец (Поморие) 1:5

Сливен 2000 (Сливен) – Добруджа 1919 (Добрич) 2:0

Любимец 2007 (Любимец) – Несебър (Несебър) 2:0

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Доростол 2003 (Силистра) 7:1

16 октомври, неделя, 16:00 ч.

Ботев (Пловдив) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:1

X кръг

28 октомври, петък, 14:30 ч.

Черноморец (Поморие) – Доростол 2003 (Силистра) 1:0

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Несебър (Несебър) 2:3

Любимец 2007 (Любимец) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:0

Ботев (Пловдив) – Добруджа 1919 (Добрич) 1:0

Сливен 2000 (Сливен) – Спартак 1918 (Варна) 2:1

XI кръг

5 ноември, събота, 14:30 ч.

Сливен 2000 (Сливен) – Черноморец (Поморие) 1:0

Спартак 1918 (Варна) – Ботев (Пловдив) 1:0

Добруджа 1919 (Добрич) – Любимец 2007 (Любимец) 0:0

Етър 1924 (Велико Търново) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0

Несебър (Несебър) – Доростол 2003 (Силистра) 1:0

XII кръг

12 ноември, събота, 14:30 ч.

Черноморец (Поморие) – Несебър (Несебър) 6:0

Доростол 2003 (Силистра) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:2

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Добруджа 1919 (Добрич) 2:1

Любимец 2007 (Любимец) – Спартак 1918 (Варна) 0:0

Ботев (Пловдив) – Сливен 2000 (Сливен)

XIII кръг

19 ноември, събота, 14:30 ч.

Ботев (Пловдив) – Черноморец (Поморие) 1:1

Сливен 2000 (Сливен) – Любимец 2007 (Любимец) 0:1

Спартак 1918 (Варна) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 20.11.

Добруджа 1919 (Добрич) – Доростол 2003 (Силистра) 1:0

Етър 1924 (Велико Търново) – Несебър (Несебър) 0:1

XIV кръг

26 ноември, събота, 14:30 ч.

Несебър (Несебър) – Добруджа 1919 (Добрич) 0:1

Доростол 2003 (Силистра) – Спартак 1918 (Варна) 0:1

Любимец 2007 (Любимец) – Ботев (Пловдив) 2:1

27 ноември, неделя, 14:30 ч.

Черноморец (Поморие) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:0

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Сливен 2000 (Сливен) 1:0

Пролетен полусезон

XV кръг

3 март, събота, 15:30 ч.

Любимец 2007 (Любимец) – Черноморец (Поморие) 1:0

Ботев (Пловдив) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1

Сливен 2000 (Сливен) – Доростол 2003 (Силистра) 3:0 сл.

Спартак 1918 (Варна) – Несебър (Несебър) 0:1

Добруджа 1919 (Добрич) – Етър 1924 (Велико Търново) 0:0

XVI кръг

10 март, събота, 15:30 ч.

Черноморец (Поморие) – Добруджа 1919 (Добрич) 1:0

Етър 1924 (Велико Търново) – Спартак 1918 (Варна) 3:2

Несебър (Несебър) – Сливен 2000 (Сливен) 0:2

Доростол 2003 (Силистра) – Ботев (Пловдив) 0:3

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Любимец 2007 (Любимец) 3:1

XVII кръг

17 март, събота, 15:30 ч.

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Черноморец (Поморие) 1:0

Любимец 2007 (Любимец) – Доростол 2003 (Силистра) 3:0

Сливен 2000 (Сливен) – Етър 1924 (Велико Търново) 1:2

Спартак 1918 (Варна) – Добруджа 1919 (Добрич) 0:0

Ботев (Пловдив) – Несебър (Несебър), неделя, 15:30 ч. 1:1

XVIII кръг

24 март, събота, 15:30 ч.

Черноморец (Поморие) – Спартак 1918 (Варна) 4:0

Добруджа 1919 (Добрич) – Сливен 2000 (Сливен) 0:0

Етър 1924 (Велико Търново) – Ботев (Пловдив) 0:0

Несебър (Несебър) – Любимец 2007 (Любимец) 1:4

Доростол 2003 (Силистра) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3

XIX-ти кръг:

1 април, неделя, 17:00 ч.

Сливен – Несебър 0:0

Нефтохимик – Любимец 3:1

Черноморец Поморие – Ботев 0:2

Спартак (Вн) – Добруджа 0:1

Етър – Доростол 3:0

XX-ти кръг:

7 април, събота, 17:00 ч.

Несебър – Доростол 3:0

Добруджа – Етър 1:1

Ботев – Нефтохимик 2:0

Любимец – Спартак Варна 1:2

Сливен – Черноморец Поморие 2:0

XXI-ви кръг:

11 април, сряда, 17:00 ч.

Черноморец Поморие – Несебър 2:2

Нефтохимик – Сливен 0:0

Спартак (Вн) – Ботев 1:0

Етър – Любимец 2:0

Доростол – Добруджа 0:3

XXII-ри кръг:

21 април, събота, 17:00 ч.

Несебър – Добруджа 1:2

Любимец – Доростол 3:0

Ботев (Пловдив) – Етър 3:1

Сливен – Спартак (Вн) 1:2

Черноморец Поморие – Нефтохимик 2:2

XXIII-ти кръг:

28 април, събота, 17:00 ч.

Нефтохимик – Несебър 3:1

Спартак (Вн) – Черноморец Поморие 2:0

Етър – Сливен 1:0

Доростол – Ботев 0:3

Добруджа – Любимец 1:3

XXIV-ти кръг:

5 май, събота, 18:00 ч.

Несебър – Любимец 1:1

Ботев – Добруджа 3:0

Сливен – Доростол 3:0

Черноморец Поморие – Етър 0:2

Нефтохимик – Спартак (Вн) 3:1

XXV-ти кръг:

12 май, събота, 18:00 ч.

Спартак (Вн) – Несебър 3:1

Етър – Нефтохимик 3:1

Доростол – Черноморец Поморие 0:3

Добруджа – Сливен 1:1

Любимец – Ботев 0:1

XXVI-ти кръг:

19 май, събота, 18:00 ч.

Несебър – Ботев 1:2

Сливен – Любимец 0:3

Черноморец Поморие – Добруджа 0:0

Нефтохимик – Доростол 3:0

Спартак (Вн) – Етър 1:1

XXVII-ми кръг:

23 май, сряда, 18:00 ч.

Етър – Несебър 1:0

Доростол – Спартак (Вн) 0:3

Добруджа – Нефтохимик 2:3

Любимец – Черноморец Поморие 3:1

Ботев – Сливен 3:1

Тагове:

КОМЕНТАРИ