23825434_1966717896917543_90633055_o

ПРОГРАМА ЗА ТУРНИР ПО ФУТБОЛ В ЗАЛА „ТРИФОН ИВАНОВ” – 2017

 

 

  ГРУПА „А“ ГРУПА „В“ ГРУПА „С“ ГРУПА „D”
1 ДЕСТИМА ЕЛИТ АБСОЛЮТ + ПЛЕЙ ФОР ФЪН
2 СУ „БАЧО КИРО” БАРСА ПОЛИПЛАСТ МАРК КРАФТ
3. УНИПАК ЧЕРВЕН ДИНАМИТ МЕДИАНА ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ”
4 БИЛДИНГ КЪМПАНИ БРАВО ЛЕСИЧЕРИ ЛЕГЕНДИТЕ

 

 

20.11.2017 г./понеделник/

 

17,30 ч                      ДЕСТИМА – БИЛДИНГ КЪМПАНИ

18,30 ч                      СУ „БАЧО КИРО” – УНИПАК

 

 

21.11.2017 г. /вторник/

 

17,30 ч                                    ЕЛИТ – БРАВО

18,30 ч                       БАРСА – ЧЕРВЕН ДИНАМИТ

 

 

22.11.2017 г. /сряда/

 

17,30 ч                         ПЛЕЙ ФОР ФЪН – ЛЕГЕНДИТЕ

18,30 ч                  МАРК КРАФТ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ”

 

 

23.11.2017 г. /четвъртък/

 

17,30 ч                            АБСОЛЮТ + – ЛЕСИЧЕРИ

18,30 ч                           ПОЛИПЛАСТ – МЕДИАНА

 

 

24.11.2017 г. /петък/

 

17,30 ч                     БИЛДИНГ КЪМПАНИ – УНИПАК

18,30 ч                        ДЕСТИМА – СУ „БАЧО КИРО”

 

 

27.11.2017 г. /понеделник/

 

17,30 ч.                     БРАВО – ЧЕРВЕН – ДИНАМИТ

18,30 ч.                                   ЕЛИТ – БАРСА

 

 

28.11.2017 г. /вторник/

 

17,30 ч.                            ЛЕСИЧЕРИ – МЕДИАНА

18,30 ч                         АБСОЛЮТ + – ПОЛИПЛАСТ

 

 

 

 

29.11.201 г. /сряда/

 

17,30 ч                  ЛЕГЕНДИТЕ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ”

18,30 ч                       ПЛЕЙ ФОР ФЪН – МАРК КРАФТ

 

 

 

30.11.2017 г /четвъртък/

 

17,30 ч               СУ „БАЧО КИРО” – БИЛДИНГ КЪМПАНИ

18,30 ч                                УНИПАК – ДЕСТИМА

 

 

01.12.2017 г /петък/

 

17,30 ч                                     БАРСА – БРАВО

18,30 ч                         ЧЕРВЕН ДИНАМИТ – ЕЛИТ

 

 

05.12.2017 г /вторник/

 

17,30 ч                            ПОЛИПЛАСТ – ЛЕСИЧЕРИ

18,30 ч                            МЕДИАНА – АБСОЛЮТ +

 

 

06.12.2017 г /сряда/

 

17,30 ч               ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПЛЕЙ ФОР ФЪН

18,30 ч                          МАРК КРАФТ – ЛЕГЕНДИТЕ

 

 

 

 

КЛАСИРАЛИТЕ СЕ НА I  И  II МЯСТО В ГРУПИТЕ ИГРАЯТ НА КРЪСТ НА ЕЛИМИНИРАНЕ

 

 

 

12.12.2017 г /вторник/

 

17,30 ч                        ПЪРВИ ЧЕТВЪРТФИНАЛ

18,30 ч                        ВТОРИ ЧЕТВЪРТФИНАЛ

 

 

13.12.2017 г /сряда/

 

17,30 ч                           ТРЕТИ ЧЕТВЪРТФИНАЛ

18,30 ч                        ЧЕТВЪРТИ ЧЕТВЪРТФИНАЛ

 

 

 

 

 

 

 

ПОЛУФИНАЛИ

 

15.12.2017 г /петък/

 

17,30 ч                               ПЪРВИ ПОЛУФИНАЛ

18.30 ч                               ВТОРИ ПОЛУФИНАЛ

 

 

ФИНАЛ

 

19.12.2017 г /вторник/

 

17,30 ч                            СРЕЩА ЗА ТРЕТО МЯСТО

18,30 ч                СРЕЩА ЗА ПЪРВО И ВТОРО МЯСТО

 

 

 

 

НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА

 

Тагове:

КОМЕНТАРИ