bfs_football-500x269

Изтеглен бе жребият за новото първенство в Северозападната Трета лига, което стартира на 13 август от 18:00 ч. В първия кръг двойките са: „Първа Атомна“ /Козлодуй/ – „Бдин“ /Видин/, „Севлиево“ – „Трявна“, „Янтра“ /Габрово/ –  „Павликени“, „Вихър“ /Славяново/ – „Спартак“ /Плевен/, „Кариана“ /Ерден/ – „Янтра-1919“ /Габрово/, „Ботев“ /Луковит/ – „Левски 2007“ /Левски/, „Мизия“ /Кнежа/ – „Академик“ /Свищов/ и „Партизан“ /Червен бряг/ – „Янтра“ /П. Тръмбеш/.

По 20 футболни топки, осигурени от Българския футболен съюз, ще получат всички отбори, съобщи Румен Вълков – председател на Аматьорската футболна лига, който  участва в работната среща между Зоналния съвет на БФС и ръководителите на клубовете от Северозапада. Среща между президента на БФС Борислав Михайлов и председателя на Националното сдружение на общините Даниел Панов ще разгледа възможностите за подкрепа на клубовете в малките населени места, информира още Румен Вълков. От Аматьорската лига ще поставят въпроса и за отделяне на 5-10 % от парите за телевизионните права, които получават професионалните клубове за аматьорските.

По предложение на председателя на ЗС Бончо Генчев срещата започна с минута мълчание в памет на дългогодишния футболист и деятел от Царевец Тончо Маринов, който почина в началото на седмицата.

I кръг

13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) – Бдин 1923 (Видин) –
Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна) –
Янтра Габрово (Габрово) – Павликени (Павликени) –
Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен) –
Кариана (Ерден) – Янтра 1919 (Габрово) –
Ботев (Луковит) – Левски 2007 (Левски) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Академик (Свищов) –
Партизан (Червен бряг) – Янтра (Полски Тръмбеш) –

II кръг

20 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг) –
Левски 2007 (Левски) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Янтра 1919 (Габрово) – Ботев (Луковит) –
Спартак (Плевен) – Кариана (Ерден) –
Павликени (Павликени) – Вихър (Славяново) –
Трявна (Трявна) – Янтра Габрово (Габрово) –
Първа атомна (Козлодуй) – Севлиево (Севлиево) –

III кръг

27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Севлиево (Севлиево) – Бдин 1923 (Видин) –
Янтра Габрово (Габрово) – Първа атомна (Козлодуй) –
Вихър (Славяново) – Трявна (Трявна) –
Кариана (Ерден) – Павликени (Павликени) –
Ботев (Луковит) – Спартак (Плевен) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Янтра 1919 (Габрово) –
Партизан (Червен бряг) – Левски 2007 (Левски) –
Янтра (Полски Тръмбеш) – Академик (Свищов) –

IV кръг

3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) – Академик (Свищов) –
Левски 2007 (Левски) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Янтра 1919 (Габрово) – Партизан (Червен бряг) –
Спартак (Плевен) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Павликени (Павликени) – Ботев (Луковит) –
Трявна (Трявна) – Кариана (Ерден) –
Първа атомна (Козлодуй) – Вихър (Славяново) –
Севлиево (Севлиево) – Янтра Габрово (Габрово) –

V кръг

10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) – Бдин 1923 (Видин) –
Вихър (Славяново) – Севлиево (Севлиево) –
Кариана (Ерден) – Първа атомна (Козлодуй) –
Ботев (Луковит) – Трявна (Трявна) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Павликени (Павликени) –
Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен) –
Янтра (Полски Тръмбеш) – Янтра 1919 (Габрово) –
Академик (Свищов) – Левски 2007 (Левски) –

VI кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) – Левски 2007 (Левски) –
Янтра 1919 (Габрово) – Академик (Свищов) –
Спартак (Плевен) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг) –
Трявна (Трявна) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Първа атомна (Козлодуй) – Ботев (Луковит) –
Севлиево (Севлиево) – Кариана (Ерден) –
Янтра Габрово (Габрово) – Вихър (Славяново) –

VII кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) – Бдин 1923 (Видин) –
Кариана (Ерден) – Янтра Габрово (Габрово) –
Ботев (Луковит) – Севлиево (Севлиево) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Първа атомна (Козлодуй) –
Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна) –
Янтра (Полски Тръмбеш) – Павликени (Павликени) –
Академик (Свищов) – Спартак (Плевен) –
Левски 2007 (Левски) – Янтра 1919 (Габрово) –

VIII кръг

1 октомври 2017, неделя:
Бдин 1923 (Видин) – Янтра 1919 (Габрово) –
Спартак (Плевен) – Левски 2007 (Левски) –
Павликени (Павликени) – Академик (Свищов) –
Трявна (Трявна) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Първа атомна (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг) –
Севлиево (Севлиево) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Янтра Габрово (Габрово) – Ботев (Луковит) –
Вихър (Славяново) – Кариана (Ерден) –

IX кръг

8 октомври 2017, неделя:
Кариана (Ерден) – Бдин 1923 (Видин) –
Ботев (Луковит) – Вихър (Славяново) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Янтра Габрово (Габрово) –
Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево) –
Янтра (Полски Тръмбеш) – Първа атомна (Козлодуй) –
Академик (Свищов) – Трявна (Трявна) –
Левски 2007 (Левски) – Павликени (Павликени) –
Янтра 1919 (Габрово) – Спартак (Плевен) –

X кръг

15 октомври 2017, неделя:
Бдин 1923 (Видин) – Спартак (Плевен) –
Павликени (Павликени) – Янтра 1919 (Габрово) –
Трявна (Трявна) – Левски 2007 (Левски) –
Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов) –
Севлиево (Севлиево) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Янтра Габрово (Габрово) – Партизан (Червен бряг) –
Вихър (Славяново) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Кариана (Ерден) – Ботев (Луковит) –

XI кръг

22 октомври 2017, неделя:
Ботев (Луковит) – Бдин 1923 (Видин) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Кариана (Ерден) –
Партизан (Червен бряг) – Вихър (Славяново) –
Янтра (Полски Тръмбеш) – Янтра Габрово (Габрово) –
Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево) –
Левски 2007 (Левски) – Първа атомна (Козлодуй) –
Янтра 1919 (Габрово) – Трявна (Трявна) –
Спартак (Плевен) – Павликени (Павликени) –

XII кръг

29 октомври 2017, неделя:
Бдин 1923 (Видин) – Павликени (Павликени) –
Трявна (Трявна) – Спартак (Плевен) –
Първа атомна (Козлодуй) – Янтра 1919 (Габрово) –
Севлиево (Севлиево) – Левски 2007 (Левски) –
Янтра Габрово (Габрово) – Академик (Свищов) –
Вихър (Славяново) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Кариана (Ерден) – Партизан (Червен бряг) –
Ботев (Луковит) – Мизия 2005 (Кнежа) –

XIII кръг

5 ноември 2017, неделя:
Мизия 2005 (Кнежа) – Бдин 1923 (Видин) –
Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит) –
Янтра (Полски Тръмбеш) – Кариана (Ерден) –
Академик (Свищов) – Вихър (Славяново) –
Левски 2007 (Левски) – Янтра Габрово (Габрово) –
Янтра 1919 (Габрово) – Севлиево (Севлиево) –
Спартак (Плевен) – Първа атомна (Козлодуй) –
Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна) –

XIV кръг

12 ноември 2017, неделя:
Бдин 1923 (Видин) – Трявна (Трявна) –
Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени) –
Севлиево (Севлиево) – Спартак (Плевен) –
Янтра Габрово (Габрово) – Янтра 1919 (Габрово) –
Вихър (Славяново) – Левски 2007 (Левски) –
Кариана (Ерден) – Академик (Свищов) –
Ботев (Луковит) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Мизия 2005 (Кнежа) – Партизан (Червен бряг) –

XV кръг

19 ноември 2017, неделя:
Партизан (Червен бряг) – Бдин 1923 (Видин) –
Янтра (Полски Тръмбеш) – Мизия 2005 (Кнежа) –
Академик (Свищов) – Ботев (Луковит) –
Левски 2007 (Левски) – Кариана (Ерден) –
Янтра 1919 (Габрово) – Вихър (Славяново) –
Спартак (Плевен) – Янтра Габрово (Габрово) –
Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево) –
Трявна (Трявна) – Първа атомна (Козлодуй) –
източник: bulgarian-football.com

КОМЕНТАРИ