3153231

Един-единствен мач се игра от днешния кръг на Северозападната „В” група. Това е срещата между отборите на „Бдин” и „Ботев” (Козлодуй), завършила 2:1, съобщиха от Зоналния съвет на БФС във Велико Търново. Цветомир Тодоров реализира двата гола за видинчани в 13-ата и 52-ата минути, Кирил Кръстев отбеляза почетното попадение за гостите в 86-ата минута.

Както вчера „Велико Търново спорт” първи съобщи, мачовете „Павликени” – „Етър”, „Янтра” (Габрово) – „Ком” (Берковица) и „Видима-Раковски” – „Академик” (Свищов) бяха отложени заради падналия обилен сняг.

Днес трябваше да се решава за срещите „Бдин” – „Ботев” (Козлодуй), „Спартак” (Пл) – „Ситомир”, „Ювентус” – „Партизан” и „Ботев” (Луковит) – „Левски-2007” съобразно атмосферните условия. Преди малко стана ясно, че само във Видин има условия да се проведе мач. „В Плевенска област снегът също е голям, в с. Малчика дори няма ток, така че останалите три мача също отпадат”, заяви секретарят на Зоналния съвет на БФС Игор Бакьов.

Дата за отложените срещи още не е определена, тя зависи отново от атмосферните условия, като е възможно мачовете да са още в средата на предстоящата седмица.

Отложени са също и всички мачове от днешния 8-и кръг от елитната областна група във Велико Търново.