7MDM1977

Седем домакинства и осем гостувания ще има „Етър” през есенния полусезон на Втора професионална лига. Това стана ясно след оповестяването на пълната програма. Както вече писахме, възпитаниците на Ферарио Спасов започват с гостуване на „Банско”. Представител на „Етър” на жребия в столицата бе спортно-техническият директор Стефан Атанасов.

Първото домакинство е седмица по-късно срещу новака „Левски” (Карлово). После етърци гостуват на „Оборище” (Панагюрище) и приемат „Спартак” (Плевен). В 7-ия и 8-ия кръг имат две поредни гостувания, а в 11-ия приемат ЦСКА-София II. “Болярите” завършват полусезона с домакинство на „Несебър”.

БФС обаче възнамерява през есента да се играят 17 кръга, така че етърци вероятно ще приемат после „Банско“ и ще завършат годината с гостуване в Карлово.

 

Вижте пълната програма за есента (датите и часовете БФС ще публикува допълнително):

 

I кръг

 

6 август 2016, събота:

Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 II (Разград)            –

Созопол (Созопол) – ЦСКА II (София)                        –

Царско село 2015 (София) – Ботев (Гълъбово)                –

Несебър (Несебър) – Ботев (Враца)                          –

Банско (Банско) – Етър (Велико Търново)          –

Левски (Карлово) – Локомотив 1929 (София)                  –

Оборище (Панагюрище) – Поморие (Поморие)                   –

Спартак Плевен (Плевен) – Септември (София)                –

 

II кръг

 

Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (София)            –

Поморие (Поморие) – Спартак Плевен (Плевен)                –

Локомотив 1929 (София) – Оборище (Панагюрище)              –

Етър (Велико Търново) – Левски (Карлово)         –

Ботев (Враца) – Банско (Банско)                            –

Ботев (Гълъбово) – Несебър (Несебър)                       –

ЦСКА II (София) – Царско село 2015 (София)                 –

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Созопол (Созопол)       –

 

III кръг

 

Созопол (Созопол) – Лудогорец 1945 II (Разград)            –

Царско село 2015 (София) – Витоша (Бистрица)               –

Несебър (Несебър) – ЦСКА II (София)                        –

Банско (Банско) – Ботев (Гълъбово)                         –

Левски (Карлово) – Ботев (Враца)                           –

Оборище (Панагюрище) – Етър (Велико Търново)     –

Спартак Плевен (Плевен) – Локомотив 1929 (София)           –

Септември (София) – Поморие (Поморие)                      –

 

IV кръг

 

Лудогорец 1945 II (Разград) – Поморие (Поморие)            –

Локомотив 1929 (София) – Септември (София)                 –

Етър (В.Търново) – Спартак Плевен (Плевен)       –

Ботев (Враца) – Оборище (Панагюрище)                       –

Ботев (Гълъбово) – Левски (Карлово)                        –

ЦСКА II (София) – Банско (Банско)                          –

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Несебър (Несебър)       –

Созопол (Созопол) – Царско село 2015 (София)               –

 

V кръг

 

Царско село 2015 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)     –

Несебър (Несебър) – Созопол (Созопол)                      –

Банско (Банско) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         –

Левски (Карлово) – ЦСКА II (София)                         –

Оборище (Панагюрище) – Ботев (Гълъбово)                    –

Спартак Плевен (Плевен) – Ботев (Враца)                    –

Септември (София) – Етър (Велико Търново)        –

Поморие (Поморие) – Локомотив 1929 (София)                 –

 

VI кръг

 

Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив 1929 (София)       –

Етър (Велико Търново) – Поморие (Поморие)        –

Ботев (Враца) – Септември (София)                          –

Ботев (Гълъбово) – Спартак Плевен (Плевен)                 –

ЦСКА II (София) – Оборище (Панагюрище)                     –

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Левски (Карлово)        –

Созопол (Созопол) – Банско (Банско)                        –

Царско село 2015 (София) – Несебър (Несебър)               –

 

VII кръг

 

Несебър (Несебър) – Лудогорец 1945 II (Разград)            –

Банско (Банско) – Царско село 2015 (София)                 –

Левски (Карлово) – Созопол (Созопол)                       –

Оборище (Панагюрище) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    –

Спартак Плевен (Плевен) – ЦСКА II (София)                  –

Септември (София) – Ботев (Гълъбово)                       –

Поморие (Поморие) – Ботев (Враца)                          –

Локомотив 1929 (София) – Етър (В.Търново)        –

 

VIII кръг

 

Лудогорец 1945 II (Разград) – Етър (В.Търново)   –

Ботев (Враца) – Локомотив 1929 (София)                     –

Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)                       –

ЦСКА II (София) – Септември (София)                        –

Витоша (Бистрица) – Спартак Плевен (Плевен)                –

Созопол (Созопол) – Оборище (Панагюрище)                   –

Царско село 2015 (София) – Левски (Карлово)                –

Несебър (Несебър) – Банско (Банско)                        –

 

IX кръг

 

Банско (Банско) – Лудогорец 1945 II (Разград)              –

Левски (Карлово) – Несебър (Несебър)                       –

Оборище (Панагюрище) – Царско село 2015 (София)            –

Спартак Плевен (Плевен) – Созопол (Созопол)                –

Септември (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       –

Поморие (Поморие) – ЦСКА II (София)                        –

Локомотив 1929 (София) – Ботев (Гълъбово)                  –

Етър (Велико Търново) – Ботев (Враца)            –

 

X кръг

 

Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Враца)                –

Ботев (Гълъбово) – Етър (Велико Търново)         –

ЦСКА II (София) – Локомотив 1929 (София)                   –

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Поморие (Поморие)       –

Созопол (Созопол) – Септември (София)                      –

Царско село 2015 (София) – Спартак Плевен (Плевен)         –

Несебър (Несебър) – Оборище (Панагюрище)                   –

Банско (Банско) – Левски (Карлово)                         –

 

XI кръг

 

Левски (Карлово) – Лудогорец 1945 II (Разград)             –

Оборище (Панагюрище) – Банско (Банско)                     –

Спартак Плевен (Плевен) – Несебър (Несебър)                –

Септември (София) – Царско село 2015 (София)               –

Поморие (Поморие) – Созопол (Созопол)                      –

Локомотив 1929 (София) – Витоша (Бистрица)                 –

Етър (Велико Търново) – ЦСКА II (София)          –

Ботев (Враца) – Ботев (Гълъбово)                           –

 

XII кръг

 

Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово)             –

ЦСКА II (София) – Ботев (Враца)                            –

Витоша (Бистрица) – Етър (Велико Търново)        –

Созопол (Созопол) – Локомотив 1929 (София)                 –

Царско село 2015 (София) – Поморие (Поморие)               –

Несебър (Несебър) – Септември (София)                      –

Банско (Банско) – Спартак Плевен (Плевен)                  –

Левски (Карлово) – Оборище (Панагюрище)                    –

 

XIII кръг

 

Оборище (Панагюрище) – Лудогорец 1945 II (Разград)         –

Спартак Плевен (Плевен) – Левски (Карлово)                 –

Септември (София) – Банско (Банско)                        –

Поморие (Поморие) – Несебър (Несебър)                      –

Локомотив 1929 (София) – Царско село 2015 (София)          –

Етър (Велико Търново) – Созопол (Созопол)        –

Ботев (Враца) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           –

Ботев (Гълъбово) – ЦСКА II (София)                         –

 

XIV кръг

 

Лудогорец 1945 II (Разград) – ЦСКА II (София)              –

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Гълъбово)        –

Созопол (Созопол) – Ботев (Враца)                          –

Царско село 2015 (София) – Етър (В.Търново)      –

Несебър (Несебър) – Локомотив 1929 (София)                 –

Банско (Банско) – Поморие (Поморие)                        –

Левски (Карлово) – Септември (София)                       –

Оборище (Панагюрище) – Спартак Плевен (Плевен)             –

 

XV кръг

 

Спартак Плевен (Плевен) – Лудогорец 1945 II (Разград)      –

Септември (София) – Оборище (Панагюрище)                   –

Поморие (Поморие) – Левски (Карлово)                       –

Локомотив 1929 (София) – Банско (Банско)                   –

Етър (Велико Търново) – Несебър (Несебър)        –

Ботев (Враца) – Царско село 2015 (София)                   –

Ботев (Гълъбово) – Созопол (Созопол)                       –

ЦСКА II (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         –

 

 

източник за програмата: bulgarian-football.com

Тагове:

КОМЕНТАРИ