Дублиращият тим на “Етър 1924” очевидно ще завърши последен в първенството на елитната “А” група до 19 години. Великотърновци допуснаха поредна загуба и изостанаха далеч назад в класирането на последното място с едва 17 точки.

Етърци гостуваха на “Чавдар” (Етрополе) и паднаха с 4:0. „Преди почивката мачът бе горе долу равностоен. Въпреки, че рано ни вкараха гол, имахме своите шансове. На два пъти Христо Пенев улучи гредите на бранената от домакините врата. В началото на втората част ни пробиха отляво и след центрирането стана 2:0 за „Чавдар”, което на практика реши мача. От мъжете използвах само вратаря Радослав Рашков, а от основните юноши в групата не бе Николай Николаев”, разказа старши треньорът Милчо Сирмов.