39072710_508453542912174_1393963848171520000_n

С гостуване на ЖФК „Варна” ще започне новото първенство в „А” група женският футболен тим на „Етър”. Това реши тегленият в Габрово жребий за държавното първенство при жените. „Виолетовите” стартират на 16 септември от 16:30 ч. във Варна.

Етърки изтеглиха № 10 на жребия. Това им отрежда във втория кръг да приемат на 23 септември „Риал” (Ковачевци), а в третия кръг гостуват на „ЛП Суперспорт” на 14 октомври. Полусезонът завършва с гостуване на „Енко” в Пловдив на 25 ноември. Все пак датите и часовете в програмата могат да претърпят промени, които клубовете имат срок да заявят до 24 август.

Десет отбора ще участват т.г. в елитната група. „Олимпия” (Шумен) бе изваден от групата, а на негово място не влиза друг отбор. „Берое” пък след 13 години приключва съществуването си и по-голяма част от състезателките и треньорският щаб ще играят през новия сезон под името „Локомотив” (Стара Загора).

 

Програмата:

I – ви кръг 16 . 09 .2018г. (Неделя)

16.30 часа  ЖФК Варна – Етър

16.30 часа  ЛП Суперспорт – Севлиево лейдис

16.30 часа  Спортика – НСА

16.30 часа  Пълдин – Локомотив

16.30 часа  Енко – Риал

 

II – ри кръг 22 . 09.2018г. (Събота)

16.30 часа  НСА – Пълдин

23 . 09 .2018г. (Неделя)

14.00 часа  ЖФК Варна –  ЛП Суперспорт

14.30 часа  Севлиево лейдис  – Спортика

16.30 часа  Етър – Риал

16.30 часа  Локомотив –  Енко

 

III – ти кръг 13 . 10.2018г. (Събота)

14.30 часа  Енко – НСА

14 . 10 .2018г. (Неделя)

11.30 часа  Спортика – ЖФК Варна

14.30 часа  ЛП Суперспорт – Етър

14.30 часа  Пълдин – Севлиево лейдис

14.30 часа  Риал – Локомотив

 

IV – ти кръг 20 . 10.2018г. (Събота)

14.00 часа  НСА  – Риал

21 . 10 .2018г. (Неделя)

13.00 часа  ЖФК Варна– Пълдин

14.00 часа  Етър – Локомотив

14.00 часа  Севлиево лейдис    – Енко

14.00 часа  ЛП Суперспорт – Спортика

 

V – ти кръг 27. 10.2018г. (Събота)

14.00 часа  Локомотив – НСА

28 . 10 .2018г. (Неделя)

13.00 часа  Енко – ЖФК Варна

13.00 часа  Спортика – Етър

13.00 часа  Риал – Севлиево лейдис

14.00 часа  Пълдин – ЛП Суперспорт

 

VI – ти кръг 03. 11.2018г. (Събота)

13.30 часа  Етър – НСА

04 . 11 .2018г. (Неделя)

11.00 часа  ЖФК Варна– Риал

13.30 часа  Севлиево лейдис  – Локомотив

13.30 часа  ЛП Суперспорт – Енко

13.30 часа  Спортика  – Пълдин

 

VII – ми кръг 10. 11.2018г. (Събота)

13.00 часа  НСА – Севлиево лейдис

11 . 11 .2018г. (Неделя)

13.00 часа  Пълдин – Етър

13.00 часа  Енко – Спортика

13.00 часа  Риал – ЛП Суперспорт

13.00 часа  Локомотив – ЖФК Варна

 

VIII – ми кръг 17. 11.2018г. (Събота)

11.30 часа  ЖФК Варна– НСА

18 . 11 .2018г. (Неделя)

13.00 часа  Етър – Севлиево лейдис

13.00 часа  ЛП Суперспорт – Локомотив

13.00 часа  Спортика – Риал

13.00 часа  Пълдин – Енко

 

IX – ти кръг 24. 11.2018г. (Събота)

13.00 часа  НСА – ЛП Суперспорт

25 . 11 .2018г. (Неделя)

12.00 часа  Севлиево лейдис  – ЖФК Варна

13.00 часа Енко  – Етър

13.00 часа  Риал –  Пълдин

13.00 часа  Локомотив – Спортика

Тагове:

КОМЕНТАРИ