Северозападна „В“ група, 9 кръг

4 октомври 2015 г., 16:00 ч.

Стадион „Раковски“, гр. Севлиево

„Етър″ – „Партизан“ 1:1

Главен съдия: Павел Мичев (Габрово), асистенти: Никифор Велков и Тихомир Колев (Габрово)

Четвърти съдия: Никола Петров (Ловеч), делегат на ЗС на БФС: Николай Николов (Ловеч)

“Етър”: Цанков, Кирилов, Минков, Ангелов, Павлин Иванов, Николай Николаев (55 Кямил), Илиев, Байчев, Трифонов, Добри Петров, Явор Генчев (Ивайло Петков, Младен Николаев, Николов, Цв. Петров, Узунов, Кямил, Иван Петков)

Начало на мача

Мачът се играе на неутрален терен в Севлиево поради наказание от 1 мач на “Етър”

10 минута – етърци атакуват по-често, но все още няма точен удар в очертанията на една от двете врати

17 минута – първа опасност. Илиев извежда Добри Петров под ъгъл, той бие но вратарят спасява

18 минута – Байчев центрира отлично отляво към Альоша Илиев, който стреля с глава, но вратарят отново спасява

22 минута – далечен удар на Николаев е уловен от вратаря

38 минута – етърци много трудно стигат до възможности за обстрел. Нисък слаб удар на Илиев е уловен с лекота от вратаря

Край на първата част

Начало на втората част

“Академик” води с 1:0 на “Вихър” (Славяново)

53 минута – Явор Генчев отново е ударен в коляното от съперник и му се оказва помощ

55 минута – първа смяна. Николай Николаев напуска, влиза Кямил

58 минута – Петров от гостите е изведен срещу Цанков под ъгъл, но бие в него

60 минута – след подаване на Байчев Кямил стреля технично, но край гредата

65 минута – Иван Петков влиза на мястото на Добри Петров

66 минута – след центриране на Трифонов от фаул последва удар с глава и вратарят вади в корнер изпод гредата. След изпълнението на корнера голямо мелле пред вратата на “Партизан” като вратарят Иванов отново лови на голлинията

70 минута – “Етър” засили натиска, но действа припряно. След удар на Явор Генчев и рикошет топката минава на сантиметри до гредата

“Ботев” (Враца) води на “Левски” с 4:0

74 минута – Мартин Николов влиза на мястото на Генчев

76 минута – поредно центриране пред вратата и вратарят на гостите отново спасява от самата голлиния

77 минута – ГОООЛ! Радо Байчев центрира отляво и Иван Петков с хубав удар открива резултата – 1:0

85 минута – Байчев центрира отляво и защитник на “Партизан” едва не си вкарва автогол

86 минута – Байчев центрира отляво и защитникът Минков с глава бие до гредата

Гостите играят грубо

3 минути продължение

92 минута – след центриране от фаул Десислав Русев изпреварва вратаря и с глава изравнява – 1:1

Край на мача – 1:1