Главен съдия: Никола Петров (Ловеч), помощници: Пл. Хинков и Н. Иванов

Четвърти съдия: Мартин Мачев (Пл); Делегат: Александър Димитров (Плевен)

Очаквайте най-интересното по минути!

„Етър“: В. Димитров, Цонев, Илиян Трифонов, Николов, Анев, Стамен Ангелов, Тихомир Трифонов, Цветан Петров, Тодор Колев, Николаев, Байдаков

Резерви: Ивайло Петков, Додуров, Николай Петров, Георги Колев, Борислав Иванов, Узунов, Благовест Ангелов

1 минута – начало на мача.

Преди срещата с едноминутно мълчание е почетена паметта на жертвите в Горни Лом.

В състава на „Етър“ отсъстват контузените Иван Петков, Калоян Ангелов и Николай Петров, като последният е записан сред резервите.

6 минута – Николаев извежда Байдаков срещу вратаря, но той излиза навреме и пресича паса.

14 минута – териториален превес на етърци и игра в половината на гостите.

16 минута – Стамен Ангелов центрира отдясно към непокрития пред вратата Тодор Колев, но той не успява да засече топката.

25 минута – „Бдин“ повежда след спорна ситуация. Тихомир Трифонов връща топката слабо към вратаря, нападател я застига и се сблъсква с Венци Димитров. Реферът отсъжда дузпа за гостите и червен картон на Димитров, който бурно оспорва решението му. На вратата влиза младият Ивайло Петков, а напуска Цонев. От дузпата Соколов вкарва за 0:1.

33 минута – меле пред вратата на „Бдин“, Байдаков стреля, вратарят лови. Играта се изнерви.

35 минута – страхотен скандал на мача – след меле в центъра реферът вдига червен картон и на Тодор Колев. „Етър“ остава с 9 души, а Колев и Венци Димитров ще пропуснат гостуването на „Спартак“ в Плевен.

45 минута – „Етър“ тотално натиска с 9 души. Остро центриране на Николаев е избито с глава пред голлинията в корнер. В следващата атака Байдаков открадва топката от вратаря и следва удар, но защитник избива пред голлинията.

Край на първата част.

Начало на втората част.

48 минута – задна ножица на Николаев, след рикошет топката излиза в корнер.

Като централен нападател заигра Димитър Байдаков.

55 минута – Додуров влиза на мястото на Николаев.

Гостите лежат по терена.

60 минута – с двама души повече за гостите е много по-лесно, Цветомир Тодоров пропуска сам срещу вратаря.

65 минута – въпреки че се опитват с всички сили да търсят гол, на етърци е много трудно.

70 минута – Ивайло Петков спасява отлично удара на излезлия сам срещу него Тодоров.

Втора смяна в „Етър“ – Борислав Иванов влиза на мястото на Цветан Петров.

71 минута – Илко Трифонов центрира опасно, но няма кой да засече в наказателното поле.

78 минута – гостите непрекъснато лежат по терена и носилката непрекъснато влиза на игрището.

84 минута – Борислав Иванов бие опасно в ъгъла, вратарят спасява.

87 минута – Байдаков пропуска да изравни сам срещу вратаря.

90 минута – само 4 минути добавено време въпреки многото влизания на носилката.

92 минута – втора дузпа за „Бдин“. Цветомир Тодоров бележи – 0:2.

94 минута – 0:3 за „Бдин“ с прехвърлящ удар.