Etar-2-1

Северозападната Трета лига днес има междинен кръг в програмата си. Дублиращият тим на “Етър” приема “Вихър” (Славяново), мачът е от 16:00 ч. не терена “Трифон Иванов”. “Академик” посреща “Партизан” (Червен бряг), павликенчани гостуват на “Левски” (Лом), а “Янтра” (Полски Тръмбеш) – в Севлиево.

 

Трета Лига – Северозападна
ОФК”АКАДЕМИК” гр.СВИЩОВ – ФК”ПАРТИЗАН” гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
2021-03-31 – 16:00

 

ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ ВТ  ГЕОРГИ ДОЙНОВ ВТ  РЕНЕТА ДИМИТРОВА ВТ
4-ти: ВЛАДИМИР КИРИЛОВ ПЛ  Делегат:  ЕМИЛ ЦВЕТАНОВ ПЛ

 

Трета Лига – Северозападна
ОФК”Спартак Плевен” гр.Плевен – ОФК”ЛОКОМОТИВ” ГР. МЕЗДРА
2021-03-31 – 16:00

 

ГЕОРГИ ГИНЧЕВ ВТ  МИЛЕН АРАБАДЖИЕВ ВТ  БОРИСЛАВ БОРИСОВ ВТ
4-ти: МИЛЕН ВЪЖАРСКИ ВТ  Делегат:  НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВ ГБ

 

Трета Лига – Северозападна
ФК”СЕВЛИЕВО” гр.СЕВЛИЕВО – ФК”ЯНТРА” ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
2021-03-31 – 16:00

 

ГЕОРГИ ДАВИДОВ ВТ  ИЛИЯН КАПАРАШЕВ ВТ  КРИСТИЯН МИНКОВ ВТ
4-ти: СТИЛЯН КОЛЕВ ВТ  Делегат:  СВЕТОСЛАВ СТЕФАНОВ ВТ

 

Трета Лига – Северозападна
ОФК”ТРЯВНА” гр.ТРЯВНА – ФК”ПЕЩЕРА” с. ГАЛАТА
2021-03-31 – 16:00

 

ИВАЙЛО БЛАГОЕВ ПЛ  ДЕНИС ХРИСТОВ ПЛ  ИВАЙЛО ХРИСТОВ ПЛ
4-ти: ВИКТОР БАЛЕВСКИ ГБ  Делегат:  ПЕНЧО МОЛЛОВ ПЛ

 

Трета Лига – Северозападна
ФК”ПЪРВА АТОМНА” гр. КОЗЛОДУЙ – ПОФК”БОТЕВ” 2 гр. ВРАЦА
2021-03-31 – 16:00

 

МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВ ПЛ  МАРТИН МАЧЕВ ПЛ  ВЕНЦИСЛАВ БАНЧЕВ ЛЧ  4-ти: ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ПЛ  Делегат:  ЕНЕЙ ВЕЛЕВ КУЗМАНОВ ВД

 

Трета Лига – Северозападна
ОФК”ЛЕВСКИ 2007″ гр. ЛЕВСКИ – ФК”ДРЕНОВЕЦ” с. ДРЕНОВЕЦ
2021-03-31 – 16:00

 

МИХАЕЛ ПАВЛОВ ВТ  ЙОРДАНКА КОРЧЕВА ВТ  НЕДЯЛКО МАТАНОВ ВТ
4-ти: ГАЛЯ ЕЧЕВА ВТ  Делегат:  АСЕН АТАНАСОВ СВ

 

Трета Лига – Северозападна
ОФК”БДИН 1923″ гр.ВИДИН – ФК”ЛОКОМОТИВ 1927″ ГР. ДРЯНОВО
2021-03-31 – 16:00

 

НИКОЛАЙ МАЛДЖАНСКИ МН  НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ МН  ДЕЯН ФИЛИПОВ МН
4-ти: КАЛИН КУЗМАНОВ МН  Делегат:  ВЕСЕЛИН ИГНАТОВ МН

 

Трета Лига – Северозападна
ФК”ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020″ гр. ЛОМ – ОФК”ПАВЛИКЕНИ” гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-03-31 – 16:00

 

РОСЕН ГАНОВСКИ ВР  ИЛИЯН МАРИНОВ ВР  ГЕОРГИ ПЕТРОВ ВР
4-ти: СЛАВЯН ДОБРЕВ ВР  Делегат:  ЕМИЛ МЛАДЕНОВ ВР

 

Трета Лига – Северозападна
ФК”ЕТЪР ВТ” 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО – ФК”ВИХЪР” гр.СЛАВЯНОВО
2021-03-31 – 16:00

 

СТАНИМИР ТОДОРОВ ГБ  МИХАЕЛ ДЕНЧЕВ ГБ  ПЕТЪР МИХОВ ГБ
4-ти: КАЛИН КИНОВ ГБ  Делегат:  ИГОР БАКЬОВ ВТ

Тагове: , , ,

КОМЕНТАРИ