FB_IMG_1602741380485

Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в  осем възрастови групи в двата пола.
Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.
Пълният списък с победителите в различните категории, вижте по-долу:

Награждаване от лекоатлетически крос „Павликени 2020”

Детски градини – момичета
1 място – Велина Врайкова – ДГ “Вяра, Надежда, Любов” Павликени
2 място – Аница Аронова – ДГ “Слънце” Павликени
3 място – Франческа Векиарено – ДГ “Атанас Неделчев” Бяла черква

Детски градини – момчета
1 място – Кубрат Минов – ДГ “Слънце” Павликени
2 място – Даниел Маринов – ДГ “Слънце” Павликени
3 място – Симеон Димитров – ДГ “Слънце” Бяла черква

1-2 клас – момичета
1 място – Жансул Камберова – ОУ “Св. Кл. Охридски” Павликени
2 място – Александра Андреева – СУ “Бачо Киро” Павликени
3 място – Радостина Събева – СУ “Бачо Киро” Павликени

1-2 клас – момчета
1 място – Стефан Стефанов – ОУ “Св. Кл. Охридски” Павликени
2 място – Бисер Данков – ОУ “Св. Кл. Охридски” Павликени
3 място – Божидар Семов – ОУ “Св. Кл. Охридски” Павликени

3-4 клас – момичета
1 място – Тереза Иванова – СУ “Бачо Киро” Павликени
2 място – Ивона Пламенова – СУ “Бачо Киро” Павликени
3 място – Дея Димитрова – СУ “Бачо Киро” Павликени

3-4 клас – момчета
1 място – Даниел Веселинов – ОУ “Св. Кл. Охридски” Павликени
2 място – Теодор Петков – СУ “Бачо Киро” Павликени
3 място – Калоян Крушевски – СУ “Бачо Киро” Павликени

5-6 клас – момичета
1 място – Преслава Димитрова – СУ “Бачо Киро” Павликени
2 място – Памела Славчева – ОУ “Св. Кл. Охридки” Павликени
3 място – Кия Иванова – ОУ “Св. Кл. Охридски” Павликени

5-6 клас – момчета
1 място – Георги Минков – СУ “Бачо Киро” Павликени
2 място – Недко Ясенов – ОУ “Филип Тотю” Върбовка
3 място – Денислав Йорданов – СУ “Бачо Киро” Павликени

FB_IMG_1602741371032

7-8 клас – момичета
1 място – Силвия Друмева – СУ “Бачо Киро” Павликени
2 място – Кристина Бориславова – СУ “Бачо Киро” Павликени
3 място – Никита Иванова – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени

7-8 клас – момчета
1 място – Димитър Димитров – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени
2 място – Веселин Горанов – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени
3 място – Айхан Камберов – СУ “Бачо Киро” Павликени

9-10 клас – девойки
1 място – Александра Христова – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени
2 място – Даяна Славчева – СУ “Бачо Киро” Павликени
3 място – Кармен Стефанова – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени

9-10 клас – юноши
1 място – Николай Димитров – СУ “Бачо Киро” Павликени
2 място – Ефраим Иванов – СУ “Бачо Киро” Павликени
3 място – Калоян Атанасов – СУ “Бачо Киро” Павликени

11-12 клас – девойки
1 място – Габриела Ганчева – СУ “Бачо Киро” Павликени
2 място – Айджан Касимова – СУ “Бачо Киро” Павликени
3 място – Кристияна Кралева – СУ “Бачо Киро” Павликени

11-12 клас – юноши
1 място – Сабян Асенов – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени
2 място – Васил Иванов – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени
3 място – Мартин Ангелов – ПГАТ “Ц. Церковски” Павликени

Ветерани
1 място – Иван Ковачев
2 място – Недка Христова

КОМЕНТАРИ