01

„Създадохме повече голови възможности. Имахме две-три ситуации, нацелихме и греда и закономерно стигнахме до първия гол. Беше много здрав мач, както и този за купата. Днес за наше щастие взехме „първото полувреме”, дано имаме и в реванша успех и да продължим напред.

Чак реваншизъм не съм търсил заради счупения нос, аз във всеки мач излизам да помагам на отбора. Искаме да стигнем до баража и дано успеем. Може би имаше и отпускаме след почивката, домакините бяха по-затворени. Да се надяваме и това 2:0 да ни стигне да сме краен победител. Не мисля, че ще се затворим на реванша, ще си играем нашата игра. Дано пак да победим и сме щастливи.

Ако стигнем до Лига Европа, ще бъда много щастлив. Сигурен съм, че всички искаме това.”