Помощници: Александър Атанасов и Димо Вълчев (Варна)

Четвърти съдия: Николай Малджански (Монтана)

Съдийски наблюдател: Николай Рангелов (Монтана), делегат: Емил Спасов (София)

“Етър”: Акалски, Мицаков (76 Петков), Иванов, Скерлев, Атанасов, Апостолов (86 Колев), Ст. Генчев, Кямил, Тодоров, Стоянов, Неделчев (57 Кънев) (Цанков, Ташев, Минков, Плахов, Петков, Кънев, Колев)

Начало на мача.

Агитка от около 60 души подкрепя “виолетовите”.

4 минута – Чаворски бие високо над гредата.

5 минута – Цецо Тодоров е изведен на позиция, но защитник го изпреварва и вади в корнер.

15 минута – Чаворски стреля с глава след корнер, вратарят Акалски спокойно лови.

27 минута – първи жълт картон в мача – за Станислав Генчев.

29 минута – след грешка на етърци Спас Георгиев бе изпуснат отляво и бележи за 1:0.

33 минута – двата отбора се счепкаха в центъра и съдията реши спора с жълти картони за Мариян Иванов от домакините и Иван Стоянов от гостите. Минута по-късно жълт картон и за Цецо Тодоров.

40 минута – Тодор Чаворски стреля от трудна ситуация, Акалски лови.

Реферът подмина няколко нарушения за картони на домакините.

45 минута – ГОООЛ! След грешка на домакините топката попада у Стефан Неделчев, който хладнокръвно бележи – 1:1.

Край на първата част.

Начало на второто полувреме.

В игра за домакините влиза Янаки Смирнов.

55 минута – Апостолов стреля край вратата.

56 минута – Димо Атанасов центрира отляво и миг преди Неделчев да вкара, топката му е избита в корнер. След корнера Цецо Тодоров стреля над напречната греда.

57 минута – Тихомир Кънев влиза на мястото на Неделчев.

58 минута – далечен удар на Чаворски е уловен от Акалски.

67 минута – скандално неотсъдена дузпа за “Етър”! Иван Стоянов нахлува отдясно на скорост и центрира към връхлитащия Тихомир Кънев, който е съборен от защитник, но реферът скандално подминава ситуацията.

69 минута – втори жълт и червен картон за капитана на домакините Тодор Гочев.

76 минута – в игра влиза още един нападател – Иван Петков заменя Мицаков.

“Етър” активно търси победен гол.

84 минута – ГОООЛ! Иван Стоянов центрира от корнер и защитникът Иван Скерлев с глава за пореден път бележи – 1:2!

85 минута – опасен удар на Смирнов е изваден от Акалски в корнер. След изпълнението му Мариян Иванов с глава изравнява – 2:2.

86 минута – Тодор Колев влиза на мястото на Апостолов.

90 минута – опасен удар на Станислав Генчев в десния ъгъл е изваден от вратаря в корнер.

91 минута – ГОООООЛ! След центриране след корнера и разбъркване Иван Петков с глава праща топката под гредата – 2:3.

94 минута – една минута след добавеното време при последното центриране за домакините Смирнов е съборен в пеналта и реферът този път свири дузпа.

95 минута – Спас Георгиев със силен удар вкарва за 3:3.

Край на мача – 3:3.