Помощници: Драгомир Милев и Младен Маринов

Съдийски наблюдател: Георги Влъчков (София)

„Етър“: Акалски, Мицаков, Скерлев, Симеон Иванов, Николов, Ст. Генчев, Ивайлов (90+1 Явор Гетмев), Цветков, Цв. Тодоров (46 Кямил), Петър Димитров, Иван Петков (65 Абаян) (Цанков, Абаян, Кямил, Трифонов, Минков, Неделчев, Явор Генчев)

Начало на мача

Равностойна игра в началото. На стадиона има агитка от 20-ина етърски фенове, които подкрепят отбора, но скандират срещу Сашо Ангелов.

8 минута – Хаджиниколов бие от фаул и Фикиин отблизо стреля над вратата.

15 минута – Петър Димитров стреля ниско по земя, вратарят спасява.

IMG_2175

18 минута – и Николай Цветков отправя нисък удар, вратарят Абдиков лови

23 минута – жълт картон за Туджаров за груб фаул срещу Петър Димитров

26 минута – жълт картон за Симеон Иванов

28 минута – жълт картон за Йордан Лечов

Реферът подминава две нарушения срещу Цветков пред пеналта

32 минута – Лечов с глава след центриране бие над вратата

37 минута – хубаво центриране на Мицаков е майсторски избито от Абдиков, топката отива на левия фланг до Мартин Николов, който бие до гредата. В ответната атака удар на Варсанов е уловен от Акалски

43 минута – три поредни корнера и няколко центрирания на Банско пред вратата, защитниците избиват

45 минута – най-чистото положение в мача. Зайденов стреля остро, вратарят Кирил Акалски избива

45+2 минута – опасен удар и на Петър Димитров от „Етър“, вратарят Абдиков успява да избие.

Край на първата част

Начало на втората част

Джихат Кямил влиза на мястото на Цветомир Тодоров

49 минута – Християн Василев от воле стреля опасно в ъгъла, Акалски майсторски спасява

51 минута – Чавдар Ивайлов стреля опасно, но след рикошет топката минава до гредата в корнер. В ответната атака Зайденов стреля от малък ъгъл, Акалски лови

65 минута – жълт картон на Станислав Генчев

65 минута – Абаян влиза на мястото на Иван Петков

Равностоен мач с доста положения пред двете врати, но и с доста остри влизания. Вратарите Абдиков и Акалски са над всички.

70 минута – Петър Димитров е изведен от Демона и стреля находчиво в обратния ъгъл, но топката минава до гредата

77 минута – Николай Цветков стреля остро от средна дистанция, но топката профучава край гредата

79 минута – Кямил от много добра позиция бие във вратаря

85 минута – след центриране на Петър Димитров Гуидо Абаян играе с глава, но вратарят избива

88 минута – дълъг рейд на Цветков завършва с удар, Абдиков лови

В последните минути „Етър“ натисна и търси победен гол, но Абдиков не оставя шансове

Три минути продължение

90+1 минута – Явор Генчев влиза на мястото на Ивайлов