Etar64

„А” РХГ - мъже (редовен сезон) - крайно класиране:
 1. Добруджа (Добрич)            16    559:342    30 - Плейофи
 2. СКХДЮ (Шумен)                16    551:360    30 - Плейофи
 3. Спартак (Варна)              16    500:447    20 - Плейофи
 4. Локомотив (Горна Оряховица)  16    411:542    17 - Плейофи
 5. НСА (София)                  16    369:365    15
 6. Локомотив (Варна)            16    406:436    13
 7. ЦСКА (София)                 16    428:512     8
 8. Левски (Левски)              16    423:564     5
 9. Осъм (Ловеч)                 16    370:565     4

Мачовете на "Локомотив" (ГО) до края на сезона:
13 март (събота), София, 17:00: ЦСКА - "Локомотив" 26:22
20 март (събота), Г. Оряховица, 17:00: "Локомотив" - "Осъм" 24:20
27 март (събота), Добрич, 17:00: "Добруджа" - "Локомотив" 50:16
1 април (четвъртък), Варна, 18:00: "Спартак" - "Локомотив" 37:20
10 април (събота), Г. Оряховица, 17:00: "Локомотив" - "Левски" 39:36
11 април (неделя), Г. Оряховица, 11:00: "Локомотив" - СКХДЮ 13:33
17 април (събота), София, 17:00: НСА - "Локомотив" 45:27
24 април (събота), Г. Оряховица, 17:00: "Локомотив" - "Локомотив" (Вн) 24:24

Полуфинални плейофи:
5 май (сряда), Добрич, 18:30, първи мач:
"Добруджа" - "Локомотив" 40:27
6 май (четвъртък), Добрич, 11:00, втори мач:
"Локомотив" - "Добруджа" 32:51

3/4 място:
15 май (събота), Варна, 18:00, първи мач:
"Спартак" - "Локомотив" 42:21
18 май (вторник), Г. Оряховица, 18:00, втори мач:
"Локомотив" - "Спартак" 22:33

Шампион на България: СКХДЮ (Шумен)


Купа България:
21 февруари (неделя), Горна Оряховица, 16:00, осминафинал:
"Локомотив" - ЦСКА 25:24
27 февруари (събота), Горна Оряховица, 16:00, четвъртфинал:
"Локомотив" - "Асти" (Хасково) 26:24
6 март (събота), Габрово, 19:00, полуфинал:
"Локомотив" - "Добруджа" 25:39
7 март (неделя), Габрово, 10:30, финал 3/4 място:
НСА - "Локомотив" 25:28

Носител на купата на България: СКХДЮ (Шумен)


„А” РХГ - жени - крайно класиране:
 1. Етър-64 (Велико Търново)     19   618:368    38
 2. Бъки (Габрово)               18   587:399    28
 3. Хасково                      17   484:531    15
 4. Шумен-98                     19   425:595     6
 5. ЦСКА (София)                 15   245:369     2
 *  Евро-11 (нац. отбор девойки) 12   369:469    11 - не участва в крайното 
 класиране
 ** Локомотив (Варна) - изваден от групата

Мачовете на "Етър-64" до края на сезона:
6 февруари (събота), Габрово, 14:00: "Етър-64" - "Евро-11" 36:31
13 февруари (събота), Габрово, 18:00: "Бъки" - "Етър-64" 26:30
27 февруари (събота), В. Търново, 14:00: "Етър-64" - ЦСКА 47:17
13 март (събота), Шумен, 16:00: "Шумен" - "Етър-64" 16:35
27 март (събота), В. Търново, 14:00: "Етър-64" - "Хасково" 48:23
1 април (четвъртък), Габрово, 18:00, "Бъки" - "Етър-64" 20:23
9 април (петък), Габрово, 18:00: "Евро-11" - "Етър-64" 22:34
10 април (събота), София, 16:00: ЦСКА - "Етър-64" 19:33
17 април (събота), В. Търново, 16:00: "Етър-64" - "Шумен" 35:19
27 април (вторник), В. Търново, 18:00: "Етър-64" - "Бъки" 33:25
9 май (неделя), Хасково, 14:00: "Хасково" - "Етър-64" 23:47

Шампион на България: „Етър-64“ (Велико Търново)


Купа България:
21 февруари (неделя), Велико Търново, 16:00, четвъртфинал:
"Етър-64" - "Шугар" (Плевен) 48:19
5 март (петък), Габрово, 18:00, полуфинал:
"Бъки" - "Етър-64" 20:25
6 март (събота), Габрово, 17:00, финал:
"Етър-64" - "Васил Левски" (Нови пазар) 36:22

Носител на купата на България: „Етър-64“ (Велико Търново)


Тагове:

КОМЕНТАРИ